Ламкість нігтів: причини і лікування у жінок
Міцні, красиві нігті говорять про здоров'я людини. З віком обмін речовин погіршується і як наслідок з'являється ламкість нігтів. Причини і лікування цієї недуги у жінок можуть бути абсолютно різними.
Коли не вистачає часу на себе, робота, сім'я і побутові справи забирають левову частку часу, - стежити за своїм здоров'ям стає особливо складно. Але красива жінка - здорова жінка. Тому так важливо присвячувати себе хоча б півгодини щовечора на нешкідливі процедури відновлення здоров'я і власної краси.
Основні причини ламкості нігтів
1. Часте використання декоративних лаків. Пориста структура нігтя потребує повітряному прошарку. Як тільки верхній шар покривається плівкою, нижні шари відмирають. Що і викликає відшарування омертвілої тканини.
2. Контакт з побутовою хімією. Не дарма в магазинах побутової хімії продають спеціальні, захисні, гумові рукавички, але жінки вважають цю покупку зайвою витратою грошей, незважаючи на те, що вони коштують копійки. Засоби для миття посуду, засоби для скла в своєму складі мають шкідливі для шкіри і нігтів хімічні сполуки.
Нехтуючи цим, ви жертвуєте станом шкіри і нігтів, а потім з'являється ламкість нігтів.Причини і лікування у жінок нігтьової пластини потрібно з'ясовувати за допомогою лікаря, але можна спробувати оздоровитися і народними засобами.
3.Авітаміноз. Недолік (як і надлишок) вітамінів є коренем багатьох проблем, пов'язаних з красою.
4. Порушення функцій ендокринної, нервової або імунної систем. Проблеми внутрішніх органів - це серйозно. Один з перших симптомів - ламкість нігтів. Причини і лікування цього у жінок абсолютно різні і залежать від індивідуальних особливостей організму. Порадьтеся з лікарем.
5. Куріння. Якщо ви завзята курець, то не дивно, що у вас нігті слабкі. Також тютюн псує колір обличчя, емаль зубів і легкі.
{ad1}6. Перехідний вік. Гормональна перебудова організму впливає на всі функції організму, в тому числі і на судинну систему. Погіршення кровопостачання і живлення нігтьової пластини призводить до розшарування хітину.
7. Температура. Це стосується холодної пори року. При низькій температурі вода, що знаходиться між шарами хітину у вас в нігтях, замерзає і розширюється. Це призводить до розшарування всієї пластини нігтя.
Як лікувати нігті
Ламкість нігтів у жінок викликають різні причини, але лікування одне - правильний догляд, турбота та профілактика від грибка.
Піклуватися про шкіру рук, є вітаміни, носити рукавички взимку - це не так складно, але як благотворно впливає на красу ваших рук.
1. Правильне харчування.
2. Вітамін А. Морквина, помідори, печінка допоможуть захистити ваші нігтики від ламкості.
3. вітамін В. Горішки, злакові культури захистять від запальних процесів нігтьову пластину. Навіть якщо у вас расслоился ніготь, завдяки вітаміну В грибок не зможе проникнути всередину.
4. Вітамін С. Цитрусові фрукти, квашена капуста продукують колаген. Він збільшує гнучкість і еластичність нігтя, що в свою чергу запобігає ламкість.
5. Залізо і кальцій. Недолік цих елементів в хітині (волосся, нігті) призводить до кисневого голодування. Їжте більше сиру, гречки, м'яса, зелені.
правильний догляд
1. Ванночки для нігтів. Візьміть невелику мисочку і налийте туди гарячої води. Додати в воду можна все, що завгодно: зволожуючий гель для душу, ефірну олію, сіль для ванни. Все це сприяє зволоженню шкіри. А якщо навколо нігтя доглянута зволожена шкіра, то і сам ніготь буде відчувати себе краще.
2. Той, хто доглядає лак. Такі лаки продають в аптеках. Вони не створюють пеленочку на поверхні нігтя, лак вбирається в пористу структуру нігтя, захищаючи її зсередини.
3. Правильний манікюр - не тільки краса, а й здоров'я нігтів.
Можна запобігти ламкість нігтів. Причини знайдені, і лікування - манікюр. У жінок, втім, як і у чоловіків,відшаровуватися починає куточок верхнього шару нігтя. Помітивши це, відразу ж йдіть до майстра з манікюру. Він підпилить, протре маслом і запобіжить подальше розшарування.
Також корисним і антибактеріальним засобом для нігтів послужить лак «Фламін», ціну якого можна дізнатися, пройшовши за посиланням.
4. правильна форма. Поки ваші нігті не відновилися, вибирайте овальну форму нігтя. Так він менше буде чіплятися за нерівні поверхні.
5. пилка. Купуючи пилку для нігтів,віддавайте перевагу сучасним скляним або керамічним пилкам. Вони менше ушкоджують край нігтя і не дають йому розшаровуватися.