Як вилікувати суху шкіру на руках. омолодження шкіри
Жінки з багатьох поколінь стикалися з такою проблемою, як сухість рук. Суха шкіра може виникнути у кожної другої людини на землі, якщо навіть не у кожного першого. Через сухість шкіри, на руках можуть з'явитися ранки і тріщини. Такі рубці можуть хворіти і свербіти. Як уникнути сухості рук і як боротися з такою проблемою? Спочатку потрібно визначити від чого виникає сухість рук, а після - вибрати найкорисніші рецепти лікування.
Від чого на руках суха шкіра
Одна з основних і поширених причин, так це вплив навколишнього середовища. Через вітру, морозу і холоду шкіра починає грубеть. Щоб не лікувати шкіру на руках, коли вона буде зовсім сухий, з кровоточить тріщинами, перед тим, як вийти на вулицю в мінусову погоду, потрібно намазати руки спеціальним кремом, який захистить і збереже шкіру від холоду.
Сонце в свою чергу забирає всю вологу з організму, висушує шкіру і сприяє швидкому Состаріваніє шкіри. Тому потрібно користуватися зволожуючими кремами, які захистять шкіру від пересихання. На повітрі можна використовувати крему для або проти засмаги, а в приміщенні краще користуватися зволожуючими кремами.
Важливо розуміти, що шкіра теж повинна підживлюватися вітамінами і корисними речовинами, адже нестача вітамінів в організмі впливає і на органи людини і на шкіру. На руках можуть з'явитися задирки, тріщини, нігті починають ламатися і жовтіти. Відсутність вітамінів і корисних речовин в першу чергу позначається на нігтях і шкірі.
Можливо, варто задуматися про свій раціон і змінити своє меню, а також намагатися вживати в їжу такі продукти, в яких містяться необхідні для організму вітаміни. Такі як яйця, м'ясо, риба, молоко і сир.
Чистота в домі, це звичайно дуже добре, але вплив води і побутової хімії можуть дати свої проблеми для Ваших рук. Тому обов'язково потрібно користуватися захисними рукавичками.
Рукавички захищають руки від хімікатів, які знаходяться в миючих засобах. Перед тим, як використовувати гумові рукавички, потрібно намазати руки вершковим маслом. Одягаючи рукавички, можна захистити руки від сухості, подряпин і ран. Також це допоможе уникнути роздратування або алергії. Вдаючись до цих простих порад кожен день, згодом вам не потрібно буде лікувати суху шкіру на ваших руках.
Після того, як ми робили якусь брудну роботу в саду, або ж забруднили руки фарбою, що ж робити, як відмити наші ручки? Для початку варто запам'ятати, що ні в якому разі не можна користуватися ацетоном, гасом і тому подібним, так як фарбу, звичайно, змиємо, а от шкіра рук неабияк підсохне і втратить всю красу. Щоб змити фарбу, потрібно використовувати миючі засоби, вони досить ефективні, але завдадуть менше шкоди для шкіри і нігтів.
{ad1}Тому, незалежно від того, яку роботу ми виконуємо і де ми знаходимося, варто завжди стежити за своїми руками. Любі жінки, можна завжди виглядати чудово, з прекрасними біленькими ручками. Потрібно тільки про них трохи дбати.
Домашні рецепти лікування і омолодження шкіри рук
Негативні впливи навколишнього середовища, часте забруднення, хімічні і механічні пошкодження руйнують підшкірні тканини рук. Тонка шкіра стає роздратованою, зморшкуватою, сухий, починає швидко старіти.
Зберегти дівочу ніжність і бархатистість ручкам допоможе комплексний догляд. Щодня маємо, зволожуємо, масажуємо, робимо вдома нескладні процедури, які сповільнять старіння і відновлять суху, втомлену, пошкоджену шкіру.
Кілька порад як правильно захистити шкіру рук від швидкого старіння і в'янення.
1) Нанесіть гліцериновий крем і скористайтеся гумовими рукавичками перш, ніж приступити до виконання домашніх обов'язків. Після роботи з побутовою хімією приготуйте теплу ванночку зі звичайною або морською сіллю. Бажано додати 2 краплі ароматного масла лимона або грейпфрута.
Масажуйте, розминайте шкіру під час цієї процедури. Потім нанесіть трохи скрабу з дрібними частинками. Змийте теплою водичкою, використовуйте жирний крем з додаванням соку лимона.
2) Не забувайте нанести спеціальні захисні засоби, якщо потрібно вийти з дому в погану погоду. Досить буде просто нанести на шкіру трохи будь-якого рослинного масла. Це захистить від тріщин і некрасивого почервоніння.
3) Приділяємо увагу здоровому і правильному харчуванню. Щоб не вдаватися до лікування сухої шкіри рук, регулярно забезпечуйте організм кальцієм, білками і залізом. Щоб зберегти ніжність, красу і здоровий вигляд наших ручок зовсім необов'язково користуватися дорогою косметичною продукцією відомих брендів.
Ефективні і прості в приготуванні маски нескладно приготувати на своїй улюбленій кухні.
Рецепти фруктово-овочевих лікувальних масок для сухої шкіри
1) Варену картоплю розминаємо в пюре. Додаємо ложку теплого молочка і ложку оливкової олії. Викладаємо суміш на ручки, одягаємо тонкі рукавички. Для більшого ефекту повторюємо процедуру щодня протягом тижня.
2) Змішаємо ложку оливкової олії і соку одного лимона з яєчним жовтком. Витримуємо маску на руках 20 хвилин. Відмінно живить втомлену, суху шкіру.
3) Зняти запалення, загоїти тріщини допоможе маска з м'якоті стиглих груш. Нанесіть тепле грушеве пюре на всю поверхню рук. Через 12 хвилин змийте проточною водою.
4) Глибоко зволожує в'ялу суху шкіру рук маска з м'якоті персика з додаванням однієї ложки картопляного крохмалю. Наносимо щільним шаром на 25 хвилин.
5) Відновити пружність і гладкість шкіри, а також вилікувати суху шкіру на руках, допоможе полунична маска. З'єднаємо ягоди полуниці з жирною сметаною. Натремо дрібно соковиту моркву і свіжий огірок. Додамо трохи натурального меду.
Нанесемо отриману масу товстим шаром на шкіру рук і укутати м'якою серветкою. Після ополіскування змажемо рослинним маслом, переважно оливковою.
Рецепти медових масок для додання здорового вигляду сухий загрубілі шкірі
1) Візьмемо дві ложки теплого меду, ложку сметани і свіжий жовток. Компоненти ретельно перемішати. Витримуємо маску не більше 15 хвилин. Робимо цю процедуру регулярно.
2) Візьмемо півсклянки зеленого чаю, ложку цедри лимона, 30 грам сиру і 1 ложку меду. Отриману суміш на 20 хвилин помістимо в холодильник. Потім акуратно розподілимо на поверхні рук. Після закінчення 10 хвилин промиваємо водою.
Даруйте вашим ручкам любов і турботу кожен день, тоді вони будуть радувати вас красою і м'якою, ніжною шкірою. Бережіть себе і будьте здорові!
Дізнайтеся прямо зараз чому тріскається шкіра на пальцях рук. Лікування ослабленої шкіри.