Як красиво підпиляти нігті на руках
Від краси нігтів залежить багато, але навіть самі доглянуті пальчики будуть виглядати безглуздо, якщо нігтьова пластина підпиляні не за правилами. Адже при порушенні технології вона може елементарно расслоиться, надаючи манікюру якусь недбалість.
Запорука краси у виборі пилочки
Перш ніж приступати до вирішення проблеми, як красиво підпиляти нігті на руках, слід ознайомитися з правилами вибору інструменту, яким доведеться працювати.
Вибираються пилочки за кількома параметрами:
- матеріалу, з якого вони виготовлені;
- ступеня абразивности, що дозволяє якісно виконувати роботу;
- станом нігтів, що підлягають корекції.
Слід враховувати, що для обробки натуральної нігтьової пластини необхідний один інструмент, для нарощених і штучних нігтів - інший. Неправильно підібрана пилка і стане причиною ламкості.
Матеріал для пилок
Щоб зрозуміти, як можна красиво підпиляти на руках нігті, потрібно визначитися з кожним матеріалом, з якого пилка виготовляється.
- Найпопулярнішими вважаються інструменти скляні, які виглядають досить симпатично. Але це не єдина перевага - пилочки зі скла є дбайливим пристосуванням для догляду за нігтями. З їх допомогою виконується щадна коригування пластини, що виключає її розшарування. До того ж, даний інструмент відмінно підходитьдля всіх типів нігтів. Єдиний мінус - крихкість матеріалу, тому зберігати його необхідно в спеціальному футлярі і не піддавати механічним грубим впливам.
- Не менш популярна пилка керамічна, т. к., крім підпилювання нігтів, нею можна ще отшелушивать ороговілості на шкірі навколо пластини, а також на ліктях, колінах і п'ятах. При обробці же нігтів матеріал впливає на край пластини таким чином, що як би «запечатує» його. це перешкоджає ламкості і розшарування нігтя, чому керамічний інструмент отримав прізвисько «лікуючий». До негативних нюансів можна віднести обмеженість дії - така пилка підходить тільки для натуральних нігтів.
- А ось як красиво підпиляти нігті на руках металевої пилкою, сказати складно. вона дешева, міцна, не ламається, і відмінно підходитьдля штучних нігтів, але ось натуральні нею краще не обробляти, т. к. вони відразу ж почнуть розшаровуватися. Але це стосується тільки жіночих рук - для чоловічого манікюру і педикюру металевий інструмент підходить як не можна до речі (тут більш міцна пластина).
Визначившись з вибором матеріалу, можна переходити до розгляду абразивних властивостей.
{ad1}абразивність
Ступінь абразивності - це жорсткість того покриття, яке нанесено на інструмент для корекції нігтів. Позначається цей показник в Грито (він вказаний на упаковці) і має свою градацію залежно від функціональних особливостей. При цьому чим вище показник, тим м'якше абразив.
Жорсткість в межах 80-180 грит підходить для грубої корекції, тому рекомендується застосовувати або на чоловічих нігтях, або на штучних.
Для натуральних же пластин рекомендуються Грито від 200 до 300. Вони дозволяють проводити досить щадну корекцію навіть на ламких пластинах.
Великий коефіцієнт абразивності - 900-1200 говорить про м'якість коригуючого матеріалу, який використовується виключно для полірування пластини.
Ступінь жорсткості забезпечує вбрання напилення, яке може бути натуральним (алмаз, корунд, пемза) або штучним (карбід кремнію). Ця особливість впливає на вартість інструменту.
Технологія корекції або як красиво підпиляти нігтики
Щоб якомога красивіше підпиляти нігті на руках, слід вивчити особливості даної технології, яку застосовують не більше 1 рази в тиждень. При цьому нігті повинні бути чистими і сухими.
- В роботі використовується 2 інструменти: скляній пилкою проводиться попереднє формування нігтя, керамічна ж потрібна для подальшої шліфовки. Перш ніж приступати до корекції, необхідно навчитися правильно тримати в руках інструмент - великий палець розташований знизу, інші в верхньому положенні.
- Роботу завжди слід починати з мізинця, поступово переходячи до головного пальцю на руці. Зіткнення робочої поверхні інструменту з пластиною не повинно бути хаотичним - пилка рухається весь час в одному (поступальному) напрямку, переміщаючись поступово від краю нігтя до центру.
- При цьому обробляється зовнішня сторона пластини під певним кутом. Зробивши кілька коригувальних рухів, проводять загладжування верхнього ребра на нігті.
Якщо все виконувати правильно і акуратно, вийдуть досить гарні нігтики.