Як допомогти дитині розтягнути плечі (вправи)
Від розвитку організму залежить майбутнє кожної людини, оскільки це прямо впливає на його стан здоров'я.
Займатися починати собою необхідно з раннього віку, батьки повинні допомагати в цьому своїм дітям. В першу чергу, це стосується фізичного рівня розвитку. І не потрібно починати з чогось складного. Для початку достатньо знати, як допомогти дитині розтягнути плечі, руки і спину. Адже від цього будуть залежати його перші рухи, дії, моторика.
Отже, спочатку слід зрозуміти, чим може позначитися відсутність проведення подібних процедур.
По-перше, ваша дитина може почати сутулитися, неправильно тримати рівноваги.
У ранньому віці через проблеми з розтяжкою верхній частині корпусу, в тому числі і плечового відділу, виникають складнощі з утримуванням рівноваги при ходьбі.
По-друге, ви вбережете ваше чадо від можливих проблем спинного відділу, а також захворювань таких як, сколіоз, остеохондроз тощо.
Перше, що ви можете зробити, щоб допомогти своїй дитині - стежте за розташуванням плечей. Вони повинні бути підняті і розправлені, дитина не повинна сутулитися. Для того щоб залишатися в такому положенні були більш комфортно, груди повинна бути також піднята трохи наперед.
Якщо грудні м'язи беруть на себе більший тягар, ніж м'язи спини, у дитини почне вироблятися звичка перебувати в такому стані постійно, що призведе до подальшої сутулості. При необхідності ви можете підходити до вашої дитини і правильно його саджати, випрямивши плечі.
Крім того, вам необхідно володіти і іншим матеріалом про те, як допомогти дитині розтягнути плечі. Йдеться про розташування його плечей і спини в залежності від виду діяльності.
{ad1}У сидячому положенні, в кріслі необхідно класти голову на спеціальний підголівник, а руки, отже, на підлокітники. Таким чином, вашій дитині буде простіше тримати весь свій корпус, оскільки основне навантаження припаде на спину, як і повинно бути.
Якщо ж дитині потрібно проводити час в роботі за столом, то необхідно правильно вибирати меблі. Рівень столу і підлокітників стільця повинен бути приблизно дорівнює.
Це забезпечить вашому чаду правильно розподіл навантаження в сидячому положенні. При цьому, стежте, щоб дитина не нахиляв голову занадто низько при листі або читанні, інакше можуть виникнути проблеми з шийним відділом, які також ведуть до плачевних наслідків. Також монітор комп'ютер повинен стояти на столі так, щоб не потрібно було нахиляти голову або змінювати розташування тіла.
Для того, щоб знати, як ви можете допомогти більш дорослій дитині розтягнути плечі, необхідно освоїти кілька вправ. Ними ви зможете займатися разом з дитиною або ж наочно показати і привчити його до занять.
перше - прокручувати плечі круговими рухами вперед і назад. Завдяки цій вправі розвивається гнучкість плечового відділу. Крім цього, необхідно робити розминку для рук - махи вниз-вгору, прокрутити всієї кінцівки разом з плечовим відділом.
Друге - безпосередня розтяжка. Найкраще для плечей і спини допомагає всім знайомий «місток». Спочатку необхідно навчитися вставати на нього з лежачого положення. А вже потім і з прямою стійки.
Причому, слід допомогти дитині правильно прогнутися і не впасти. Для цього підтримуйте його за спину і повільно опускайте. Таким чином, буде відчуватися ваша підтримка, що додасть дитині впевненості. А коли ви переконаєтеся, що його упор досить сильний, - відпускайте руки. Згодом тренування посприяють тому, що ваше чадо зможе самостійно ставати на «місток».
На крайніх стадіях, коли дитина всіляко намагається, але у нього нічого не виходить, а розтяжка плечей не розвивається, ви можете придбати спеціальний корсет.
При регулярній шкарпетці і продовження вправ вам і вашому чаду вдасться досягти помітних результатів, а, отже, прийти до первісної мети - розтягнути плечовий відділ.
Дізнайтеся прямо зараз про самому корисному препараті Плантекс для новонароджених (інструкція із застосування). Від кольок, запорів, здуття, відрижки і для нормалізації травлення.