Отопластика лазером - мінімум ризику
Лазер набуває все більшого поширення як в звичайній хірургії, так і в пластичній. Переваги цього методу цілком очевидні: він прискорює і час проведення операції, і реабілітацію. Дуже затребувана останнім часом стала і отопластика лазером. Методика проведення операції при цьому визначається характером проблеми.
Хоча в цілому ця методика безпечна і підходить переважній більшості пацієнтів, існують деякі протипоказання використання лазера, які пов'язані з різними захворюваннями:
- Порушення згортання крові
- Онкологічне захворювання
- Порушення в роботі серцево-судинної системи, підвищений артеріальний тиск
- Цукровий діабет
- Сифіліс і СНІД
- Захворювання вух і загострення хронічних недуг
Про інші протипоказання ви можете дізнатися на сайті www.plastika-info.ru.
Щоб хірурга було легше домогтися поставлених цілей, найчастіше він створює комп'ютерну модель вуха, яке бажає пацієнт. Переваги лазера в тому, що він дозволяє здійснювати високоточні надрізи, які і допомагають сформувати нову форму вуха. Лазер тонший і пластичний, що дозволяє домагатися максимально точних результатів і зменшує час відновлення. При використанні лазера результат виходить більш наближеним до того, що очікує людина.
{ad1}Після проведення корекції вушних раковин пацієнтові накладаються пов'язки по овалу обличчя. Їх завдання - зафіксувати проопероване вухо в правильному положенні. Відновлення після лазерної корекції триває недовго. Вже на 6 день знімається пов'язка, а ще через 2-3 дня і шви. Проте якийсь час повинні дотримуватися обмеження, накладені на звичайне життя - уникати відвідування лазень і басейнів, обмежити фізичні навантаження. Перший час може відзначатися деяка хворобливість в прооперованої області, яка без проблем знімається за допомогою медикаментів. Також з'являються невеликі набряки і синяки, які, однак, менше, ніж при операції звичайним скальпелем.
Ускладнення після лазерної операції виникають вкрай рідко. Найчастіше вони з'являються в результаті неграмотного поведінки пацієнта в період відновлення - це інфекції, нагноєння, розходження швів. Більшість ускладнень усуваються за допомогою прийому додаткових ліків і з часом безслідно зникають. Шов після лазера залишається дуже тоненький і майже непомітний. Розташований він із заднього боку вуха, тому ніхто сторонній не зможе зрозуміти, що ви міняли форму вуха за допомогою пластичної хірургії.