
Лазерна ліпосакція - коли форма має значення
Що таке лазерна ліпосакція і в чому її переваги? Навіщо взагалі потрібна ця косметологічна послуга? Чому ми так відчайдушно прагнемо змінити власне тіло? Відповісти на всі питання нам не під силу, але ми все ж постараємося.
Інформаційне середовище нав'язує суспільству строго певні моделі поведінки - сучасна мешканка мегаполісу повинна бути підтягнута і засмагла, зобов'язана споживати багато товарів і послуг, а відпочивати змушена виключно на престижних курортах. Роботою, яка допоможе підтримувати належний рівень споживання, готові забезпечити нас великі транснаціональні корпорації, а послуги, які зроблять городянку схожою на модель з рекламного щита, з радістю пропонують клініки естетичної медицини.
Звичайно, непросто перемогти здоровий глузд і переконати нормальної людини в тому, що він повинен змінити своє тіло за допомогою хірургічної (або малоінвазивної) технології. Спочатку потенційного клієнта потрібно схилити до думки, що в новому образі він (вона) буде почувати себе набагато більш щасливою людиною, а після необхідно вмовити, що тільки естетична медицина може створити новий образ, і ніякі інші методики і стратегії не допоможуть.
І, що дивно, сучасна інформаційне середовище прекрасно справляється з поставленим завданням! Медійний простір вибудовується таким чином, що у глядача (читача, слухача) створюється стійке переконання, що без голлівудських форм і посмішки (а бажано і машини класу де-люкс) він просто «нуль без палички», не вартий ні уваги, ні любові ... а далі починається «гонка озброєнь», яка забезпечує великі компанії порівняно дешевою робочою силою (не вважаємо тих, хто все-таки зміг прокласти собі дорогу наверх), а людей - роботою, яка їм нецікава.
Але ми відвернемося від глобальних питань і зупинимося на естетичній медицині. Тема нашого сьогоднішнього матеріалу - лазерна ліпосакція - сучасна методика малотравматичної корекції контурів фігури за рахунок видалення жирової тканини.
Із самої назви стає ясно, що це черговий варіант ліпосакції в «меню» пластичних хірургів і салонів краси. Чим краще цей метод, ніж традиційної видалення жиру скальпелем? Перевершує він кріоліполіз або ліпосакцію за допомогою електричного струму (електроліполіз)?
{ad1}Давайте розбиратися, а для цього вивчимо «матчастину» - саму методику. Як робиться лазерна ліпосакція? Вартість процедури пояснюється високотехнологічним дорогим обладнанням - операція проводиться за допомогою мікроканюлі, яка вводиться підшкірно через міліметровий прокол. Лікар за допомогою оптичного волокна контролює становище наконечника, добирається до адипоцитів і руйнує їх лазером. Після процедури залишки жирових клітин прибираються за допомогою аспірації або «розтягуються» клітинами імунної системи.
Переваги методики очевидні - висока точність дозволяє працювати з вкрай малими обсягами жирової тканини на досить обмежених ділянках, на яких традиційна ліпосакція зовсім протипоказана. Лазерна ліпосакція дозволяє видаляти жирову тканину в області століття, другого підборіддя, колінного суглоба. Методика застосовується на внутрішній поверхні стегон, на плечі і передпліччя.
Друга перевага процедури - стимуляція неоколлагенеза в оточуючих тканинах. Лазер «випалює» жирову тканину, але в навколишньому ділянку впливу сполучної тканини він запускає зовсім інші процеси - активуються фібробласти і створюється оновлений каркас з сполучнотканинних волокон, що позитивно відбивається на контурах тіла і стан шкіри.
Продовжуємо говорити про достоїнства: лазерна ліпосакція практично безкровна (судини коагулюють лазером) і безболісна - проводиться під місцевою анестезією в амбулаторних умовах і займає від 45 хвилин до трьох годин чистого часу. Після ліпосакції не залишиться навіть синяка (хіба що невеликий), а мінімальні хворобливі відчуття точно не позначаться на працездатності і якості життя.
Лазерна ліпосакція. Відгуки
Звертаємо увагу, що реабілітаційний період як такий відсутній - в день операції можна повертатися на роботу, а всі рекомендації зводяться до того, що протягом двох тижнів потрібно носити компресійну білизну (до речі, для більшого ефекту рекомендують поєднувати лазерну ліпосакцію з прессотерапієй). Фізичні навантаження показані з третього тижня в обмеженому обсязі, а повноцінні тренування дозволені після чотирьох тижнів.
Лазерна ліпосакція. Протипоказання
Протипоказанням для ліпосакції за допомогою лазера є вагітність і лактація, наявність злоякісного новоутворення, цукровий діабет, патологія внутрішніх органів в стадії декомпенсації або загострення.
замість висновку
Як бачимо, клініки естетичної медицини дійсно пропонують нам прекрасну методику, здатну змінити обриси нашого тіла. Лазерна ліпосакція прибере жирові відкладення там, куди не в силах дістатися ні фізичні вправи, ні традиційна пластична хірургія. В результаті - новий контур обличчя, новий підборіддя, нова шия, нові ноги і нова талія. Одним словом - абсолютно новий образ! Тільки подумайте, чи дійсно вам це необхідно?



