Маска з вівсяних пластівців - дешево і сердито!
Вівсянка корисна не тільки для травного тракту. Маска з вівсяних пластівців допоможе вам поліпшити стан шкіри, її колір і рельєф, перемогти вугровий висип і позбутися від комедонов і міліуми. Приготувати маску з вівсяних пластівців можна на основі молока і кефіру, в неї ви зможете при бажанні додати мед, фруктовий або лимонний сік, вершкове або оливкове масло, і кожен може вибрати найбільш сподобався рецепт.
1. Для чутливого типу шкіри підходить маска з вівсянки з молоком або вершками. Столову ложку пластівців (які попередньо можна подрібнити) слід залити трьома столовими ложками теплого молока (вершків). Далі додаємо трохи морквяного соку (столову ложку) і наносимо отриману суміш на шкіру. Час експозиції - близько 20 хвилин.
2. Більш багата вітамінами маска з вівсянки і меду, зроблена на основі йогурту з додаванням оливкової олії. Інгредієнти ми вже перерахували, вам же залишається лише перемішати їх в рівних кількостях і рівномірно нанести на шкіру обличчя. Склад багатий вітамінами Е і А і прекрасно живить поверхневі шари шкірних покривів. Цей рецепт можна рекомендувати людям з комбінованим типом шкіри.
3. У тому випадку, якщо ваша шкіра суха, і на ній вже з'явилися ознаки старіння, вам допоможе вівсяна маска для обличчя на основі сметани. Пару столових ложок пластівців перемішуємо з трьома ложками нежирної сметани і збагачуємо суміш ложкою лимонного соку. Сік додаємо вже після того, як пластівці набухнуть, після чого наносимо на шкіру на 20 хвилин. Масажуємо шкірні покриви кінчиками пальців, після процедури обробляємо шкіру за допомогою тоніка і зволожуючого крем. Маска рекомендована для жирного, комбінованого і нормального типу шкіри.
4. При наявності ознак вугрової хвороби вам стане в нагоді маска з вівсянки від прищів. Готувати її неймовірно просто - беремо пару столових ложок вівсяних пластівців і заливаємо їх гарячою водою. Чекаємо, поки вівсянка настоїться і охолоне, після чого можемо приступати до процедури - наносимо маску на обличчя рівним шаром і тримаємо, поки вона не підсохне. Як ми вже сказали, подібна маска дозволяє позбутися від прищів, але для цього робити її потрібно досить часто - 2-3 рази в тиждень, а для поліпшення ефекту і спрощення процедури ви можете попередньо пропустити вівсяні пластівці через кавомолку.
{ad1}5. Якщо ви бажаєте покращити колір і стан шкірних покривів, вам стане в нагоді живильні маски з вівсянки для обличчя на основі фруктового соку. Вівсяні пластівці краще попередньо подрібнити, після чого три столові ложки вівсянки заливаємо яблучним, апельсиновим або будь-яким іншим фруктовим соком. Для кращого ефекту додаємо в маску оливкова олія і мед (по столовій ложці). Перемішуємо компоненти, поки не отримаємо однорідну масу, по консистенції нагадує сметану.
Маску наносимо на шкіру обличчя, залишаємо на 15 хвилин, після чого змиваємо водою і обробляємо шкіру тоніком і кремом. Ця маска з вівсянки для обличчя ідеально підходить для шкіри сухого типу і поєднує в собі дію поживних компонентів оливкового масла, меду, пластівців і хімічний ефект фруктових кислот, які сприяють ексфоліаціі епідермісу.
6. Продовжуємо доглядати за сухою шкірою. Нижче розглянемо кілька рецептів живильної маски з вівсяних пластівців. Загальним етапом є приготування, скажімо так, основи з вівсянки - заливаємо вівсяні пластівців деякою кількістю гарячого молока, так щоб воно повністю покривало пластівці. Отриману масу можна використовувати як живильну маску в чистому вигляді, а можна збагатити за допомогою деяких компонентів, список яких додається нижче.
Не забуваємо, що ми готуємо живильні маски з вівсянки для сухої шкіри, а, значить, нам підійдуть всі жиросодержащие компоненти: яєчний жовток, столова ложка вершків або жирної сметани, жирний сир, оливкова олія або масло вершкове. Зверніть увагу, що в маску ви можете додати лише один з названих вище компонентів. Одночасно можна додати до перерахованого вище чайну ложку меду або м'якоть банана (хурми).
Яка б маска з вівсяних пластівців не довелося вам до смаку, наносити її потрібно лише на попередньо підготовлену шкіру - необхідно видалити косметику, ретельно очистити шкіру за допомогою гелю для вмивання і лише після цього можна переходити до основної процедури. Якщо ви бажаєте за допомогою маски позбутися чорних крапок, варто додати ще один етап - розпарювання шкіри, яке дозволить відкрити пори і протоки сальних залоз. На завершальному етапі завжди використовуємо тонік, що закриває пори, і зволожуючий крем.