Змивка господарським милом - це працює?
17.03.2018 0

Змивка господарським милом - це працює?

Різне
В закладки


Ти перефарбувалася в темний (або будь-який інший) колір, а він тобі не йде? Позбутися від хімічного пігменту на волоссі не так-то просто, але сайт ilady.kharkiv.ua сьогодні розповість, як відбувається змив волосся господарським милом, чи може вона допомогти при синяво-чорному кольорі шевелюри і яких правил треба дотримуватися під час самого процесу.

Змивка господарським милом: це працює?

Якщо у тебе немає можливості прибрати неправильно підібраний колір з волосся в салоні, можна спробувати усунути його в домашніх умовах. У чому його переваги цього способу і як він працює:

  • Хоз.мило - це луг, яка «вимиває» небажаний пігмент з лусок волосків;
  • Змивка цим видом мила набагато дешевше, ніж салонна або покупна;
  • Хоч і є на волосся негативний вплив, воно набагато менше, ніж при використанні покупних засобів. Останні вимивають штучний пігмент за допомогою дії кислот, а після їх застосування дуже важко відновити структуру волосся.

Тепер про те, які кольори і відтінки здатне усунути господарське мило. Вирішивши випробувати на собі цей метод, не чекай приголомшливого ефекту, або що фарба «зникне» вже з першого разу. На жаль, така змив допоможе освітлити волосся всього лише на 1-2 тони, та й то за 3-4 рази. А вже змив чорного кольору господарським милом зовсім може не увінчатися успіхом (якщо це синяво-чорний або колір воронячого крила). До того ж повернути свій власний колір тобі вже явно не вдасться: після «знебарвлення» цим способом найкраще заново пофарбувати волосся в салоні краси або фарбою, в якій ти будеш на 100% впевнена.

Змивка фарби господарським милом: як це робиться

Сам процес дуже простий. Поетапно 6tu4ka.ru представляє його так:

  1. Намочити волосся, гарненько намилити шматком господарського мила кожне пасмо, залишити піну на кілька хвилин. Змивати якомога більше гарячою водою (тільки щоб не обпекти шкіру голови). Висока температура створить додаткові умови для знищення фарби, а точніше - розкриє лусочки волосків.
  2. Коли волосся вже чисті, необхідно нейтралізувати дію лужного компонента мила за допомогою кислоти. Для цього використовуй теплу воду з додаванням лимонного соку або оцту (краще натурального яблучного). Досить однієї-двох ложок на літр води.
  3. Коли луг нейтралізована, необхідно нанести на волосся будь-яку поживну маску. Засіб може бути як власноруч приготоване, так і куплене в аптеці або магазині. Маску краще тримати не менше години, щоб волосся прийшли в норму після такого «шоку».
  4. Коли досягнеш потрібного відтінку волосся, щодня роби живильні маски. Наприклад, кефірну (свіжий кефір також здатний освітлювати волосся) або теплі масляні обгортання. Для останніх підійдуть касторове, обліпихи, реп'яхову і масло жожоба.

До речі, щоб переконатися, що змив кольору господарським милом вдалася, сфотографуйте своє волосся до і після процедури. Якщо бажаний результат не був досягнутий після першого разу, можеш зробити ще 2-3 спроби, але не в той же день, бо волосся будуть виглядати як солома і ніякі маски їм не допоможуть.

Господарське мило для змивання фарби з волосся: у чому підступ?

Які «підводні камені» можуть бути у даного способу:

  • Після миття голови хоз.милом волосся стає дуже жорсткими, сухими, втрачають здоровий вигляд, важко розчісується і їх необхідно підживлювати ліпідами і вологою; змив господарським милом
  • Господарське мило практично не виводить темно-чорні відтінки фарби з волосся;
  • Після таких змивів колір виходить «незрозумілим» і його потрібно знову зафарбовувати хімічної фарбою, що знову-таки завдає шкоди і без того зіпсованим локонам;
  • Природно, господарське мило не поверне твій колір після освітлення волосся перекисом.

Як можна помити голову за допомогою господарського мила >>

Змивка господарським милом: відгуки

Дівчата, випробували госп. мило в якості змивки, розходяться в думках з приводу дієвості цього засобу:

  • Одного разу я невдало пофарбувала волосся в салоні. Колір вийшов червоно-чорний і мені дуже не йшов. Після першого ж намилювання милом я помітила, що чорний відтінок став явно тьмяніше, а після 4-го разу колір став набагато світліше, залишився лише червонуватий тон. Тому я вважаю, що змив чорного волосся господарським милом цілком має право на життя. Ще потрібно сказати, що біля коріння волосся світлішали чомусь швидше. Лена, 25 років.
  • У мене природний русявий колір з рижінкой. Я завжди хотіла, щоб рижіну була більш виразна, купила фарбу, на упаковці її був приємний і спокійний відтінок. На виході я отримала вогненно-рудий, причому локони були нерівномірно пофарбовані. Мені порадили змити весь цей жах господарським милом. Після першого і другого разу нічого не вийшло, єдине - це те, що волосся вже так не блищали. Колір так і залишився на моїх волоссі. Допомогла мені в підсумку тільки змив Естель. Ксенія, 28 років.

Якщо ти хочеш позбутися від невідповідного кольору волосся, господарське мило - це те, що може виявитися хорошою альтернативою магазинним змивки. Спробуй і поділися з нами враженнями!

Комментарии (0)
Додати коментар
Господарське мило для волосся: корисно воно?
Ти все частіше стала розчаровуватися в дорогих засобах догляду за волоссям і вирішила випробувати господарське мило для волосся? Так ось, сьогодні твоя улюблена
Господарське мило для обличчя: яку користь воно принесе шкірі?
Мова в нашій сьогоднішній статті на сайті ilady.kharkiv.ua піде про універсальний продукт, який є в кожному будинку і про те, яке відношення він має до краси. Отже,
Чи можна мити голову волосся господарським милом
Сайт ilady.kharkiv.ua розповість сьогодні про те, як позбутися від лупи, зробити твоє волосся шовковистим і блискучим, як у рекламі популярного косметичного засобу і не
Декапірованіе волосся
Декапірованіе волосся
Декапірованіе волосся
06.02.18 Догляд за волоссям
Декапірованіе або як його ще називають змив кольору фарбованого волосся, проводять лише тоді, коли звичайні засоби виявилися безсилі.
Чи можна мити голову господарським милом і як правильно
На думку наших бабусь, господарське мило для волосся набагато ефективніше і корисніше, ніж сучасні шампуні і бальзами. Так, так, його досі використовують і в