Японське умивання: в чому його особливості?
Пам'ятаєш, як у Чуковського: «Рано вранці на світанку вмиваються мишенята, і кошенята ...». Але сьогодні нема про казках, а процесі, без якого не обходиться не одне ранок. У цій статті на сайті ilady.kharkiv.ua ми розглянемо з тобою особливу систему по догляду за шкірою обличчя: японське умивання.
Японське очищення і умивання: в чому особливість
Дану процедуру за японською технологією можна віднести до глибокого чищення епідермісу, яку ти можеш здійснити самостійно в домашніх умовах. Завдяки такому очищенню поліпшується кровопостачання, а шкіра відповідно, отримуючи в повній мірі поживні речовини, набуває здоровий колір і вигляд.
Найбільше змін можна помітити у дівчат з проблемною і жирною шкірою:
- Гідрофільні масло і японська пінка для вмивання сприяє звуженню пор, пропадають цятки від прищиків і найголовніше зникають чорні крапки. Але ж це не що інше, як закупорені пори. У звичайній ситуації довелося б зробити велику кількість маніпуляцій, щоб розм'якшити, видалити бруд і добре запечатати пору. Але в тому то й принадність цієї системи, що вона дозволяє зробити це всього в два етапи, не завдаючи шкоди шкірі особи, які не стягуючи її, не залишаючи почуття сухості і не змінюючи рівень рН, що важливо для будь-якого типу шкіри.
- Червоні прищики, посипаних особа, дуже болючі. Вони доставляють багато незручностей і дискомфорт, як моральний, так і фізичний. У такій ситуації дуже боляче навіть торкатися особи руками. А так як таке умивання практично виключає зіткнення, то з'являється можливість провести таку необхідну процедуру очищення менш безболісно.
Японська система умовно
А тепер 6tu4ka.ru. розповість тобі про технології проведення процедури, не упускаючи і корисні рекомендації. Дана система передбачає зняття косметики і очищення обличчя в декілька етапи: видалення макіяжу і очищення особи з подальшою підготовкою шкірних покривів до подальших «живильним» процедурам.
- Незважаючи на те, що таке масло підходить для всіх типів шкіри, краще починати з пробників. Таким чином, можна підібрати підходяще масло.
Отже, з чого потрібно починати процедуру. Нанеси невелику кількість масла на сухе обличчя і розподіли його рівномірно руками.
- Тут також варто враховувати і такий момент. Не всі гідрофільні масла справляються з водостійкою косметикою. Тому деякі спочатку видаляють макіяж (наприклад, японська пудра для вмивання), а потім приступають до маслу. Знову ж повертаємося до пробника. За допомогою них ти зможеш підібрати для себе не тільки масло відповідне твоєму типу шкіри, але і те, яке буде справлятися з твоєї косметикою.
Японське умивання вимагає підібрати підходяще масло
Після нанесення і розподілу масла по масажних лініях, слід виконати ту ж саму процедуру, але змоченими в теплій воді руками. При взаємодії з водою, масло перетворюється в емульсію, якої, отже, і потрібно продовжувати масажувати обличчя. Саме в цей момент масло починає проникати в пори і очищати їх.
- Не варто бризкати водою на обличчя. Таким чином, масло змиється дуже швидко, а ти не доб'єшся потрібного ефекту. Потрібно поступово размилівать масло змоченими руками, поки воно повністю не перетворитися в емульсію.
Вся процедура займає не більше десяти хвилин. Після чого потрібно змити з лиця залишки масла теплою водою. Тепер можна приступати до наступного етапу. Він має на увазі очищення шкіри обличчя і підготовки його до подальших процедур. Для цього ти можеш використовувати засіб, яким зазвичай умиваєшся. Це може бути гель, мило, паста, молочко або ж японський гель для вмивання.
Японська сіточка для вмивання: як користуватися?
Для дівчат з дуже чутливою шкірою, а для інших - в зимову пору року, рекомендується використовувати кремоподібну «умивалки» замість звичних засобів, щоб виключити пересушування шкіри.
Тобі знадобиться японська сітка для вмивання, яку, до речі, не обов'язково купувати: її можна зробити самостійно.
https://www.youtube.com/watch?v=yY-rg0CyQYU
Нанеси на сіточку засіб для вмивання і спінити його. Після того, як утворюється густа піна, зніми її і нанеси на обличчя. Тепер потрібно масажними рухами, намагаючись не торкатися особи руками, мити обличчя цієї піною. Вся особливість полягає в густоті цієї піни: щоб не торкатися особи руками. Ти також можеш скористатися губкою, спонжем, пензликом або нейлонової сіточкою для утворення піни. Після змий піну з особи теплою водичкою і витри його. Після такого глибокого очищення слід нанести на обличчя живильний крем. Що також свідчить про плюсі такого роду глибокого очищення: крем буде вбиратися набагато краще і від нього буде максимальна користь. Крім крему, після такої процедури можна також робити маски та інші процедури, спрямовані на збагачення особи поживними речовинами.
Незважаючи на всю користь даної процедури, незалежно від типу шкіри, її слід проводити не більше одного разу на день. А для сухої і чутливої шкіри не більше трьох разів на тиждень. В іншому випадку ти просто прожени ліпідний бар'єр. А це загрожує зневодненням шкіри, за яким послідує сухість, лущення і роздратування.
Крім усього іншого хотілося б відзначити, що японська косметика для вмивання дозволяє не тільки добре доглядати за особою, але і економить час і кошти, що також важливо в наші дні.
І нехай твоє сяюче відображення радує тебе щоранку.
Бруслик Марія - спеціально для сайту ilady.kharkiv.ua