Догляд за нарощеними нігтями
Ті, хто стурбований красою рук, сьогодні все частіше віддають перевагу штучним нігтям, через незнання вважаючи, що вже тепер-то догляд за ними буде зведений до мінімуму. Сайт Штучка поспішає тебе засмутити - клопоту лише додасться, тому як догляд за нарощеними нігтями повинен бути систематичним.
Причому, справа не обмежиться щотижневими походами до майстра для коригування нігтів - тобі доведеться запастися терпінням і озброїтися корисними порадами, щоб постійно підтримувати їх в прекрасному стані.
- В першу чергу слід запам'ятати, що штучні і натуральні нігті - зовсім не одне і те ж. Якщо раніше ти без праці використовувала їх для того, щоб видавити прищик на лобі або відкрити банку з «Фантом», то тепер про це доведеться забути. Нарощені нігті досить крихкі і легко ламаються, поетом найкраще мати під рукою гострі предмети, якими можна скористатися для того, щоб вирішити виниклі проблеми.
- Догляд за нарощеними нігтями увазі дбайливе поводження з кутикулою. Забудь про те, що колись ти самостійно її підрізала, не побоюючись, що така проста процедура може закінчитися вельми плачевно. Тепер це слід довірити фахівцям, так як найменший запалення кутикули може привести до видалення всього нігтя. Максимум, що можна собі дозволити - акуратно відсунути її за допомогою дерев'яної лопатки, попередньо розпарити руки в гарячій воді.
- Взагалі, тепер з кутикулою тобі доведеться звертатися особливо трепетно. Вона ні в якому разі не повинна пересихати і тріскатися, тому догляд за нарощеними нігтями включає в себе процедуру щоденного втирання в кутикулу масла або спеціального крему.
- Нарощені нігті, як це не прикро, є розсадником мікробів і хвороботворних бактерій, від яких не позбутися простим миттям рук з милом. доведеться щовечора виділяти час, щоб за допомогою щіточки акуратно видалять з-під нігтів накопичилася за день пил і бруд, яка може стати причиною запальних процесів. Щоб догляд за нарощеними нігтями не перетворився на справжню тягар, 6tu4ka.ru нагадує тобі, що краса вимагає жертв. До того ж, краще витратити трохи особистого часу і упередити виникнення проблем, ніж потім платити гроші і навантажувати додатковою роботою свого майстра.
- Дуже часто між пластинами штучного і натурального нігтя з'являються невеликі зеленуваті або коричневі цятки - так звана нігтьова цвіль. Як правило, це пов'язано з утворенням мікрозазори між пластинами, куди потрапляють частинки води і їжі, утворюючи сприятливе середовище для розмноження бактерій. Намагатися самостійно позбавитися від цієї напасті не варто, так як все закінчиться якщо і не поломкою нігтя, то його розшаруванням. Краще якомога швидше звернутися до свого майстра, який зможе провести дезінфекцію.
- Тепер тобі доведеться змиритися з тим, що догляд за нарощеними нігтями має на увазі не тільки щоденні процедури по їх очищенню і підживлення кутикули. Має бути повністю змінити свій спосіб життя і відмовитися від безлічі шкідливих звичок, які можуть привести до тріщин і поломки нігтів. Забудь про те, що колись ти могла собі дозволити ефектно постукати нігтиком по поверхні робочого столу або ж інтенсивно довбала пальцями по клавіатурі власного комп'ютера в пориві творчого натхнення.
- Необхідно також подумати про те, чи варто нарощувати надто довгі нігті. Безперечно, це досить красиво і естетично, але жахливо незручно. До того ж, занадто довгі нігті ламаються куди швидше, тому краще проявити помірність і обережність.
-
авторство - Сайт для сучасної дівчини ilady.kharkiv.ua
для копіювання цієї статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл, проте активна, не закритим від пошукачів посилання на наш сайт ОБОВ'ЯЗКОВИЙ! Будь ласка, дотримуйтесь наші авторські права.
Копіювання статті без вказівки автора і посилання на сайт буде розцінюватися як порушення наших авторських прав.