Масло для нігтів
31.12.2017 0

Масло для нігтів

Догляд за нігтями
В закладки


ефірне масло для нігтівРослинні масла давно стали незамінними помічниками в домашній косметології. Вони живлять волосся і зволожують шкіру, насичують їх корисними і мікроелементами і вітамінами, захищають клітини від передчасного старіння. Одним словом спектр використання рослинних масел великий.

І в сьогоднішній статті Комора Краси хоче розповісти Вам про те, як використовувати рослинні масла для нігтів.

 Навіщо використовувати масла в догляді за нігтями?

Все дуже просто - масла інтенсивно живлять ніготь, сприяють розм'якшенню кутикули, зміцнюють нігтьову пластинку, запобігають розшаруванню і ламкість нігтів, прискорюють їх зростання і навіть виконують захисну функцію, оберігаючи ніготь від зараження грибкової інфекції.

Ну а допомагають їм у цьому і підсилюють ефект рослинним масел їх ефірні аналоги. І зараз ми познайомимося з тими маслами, які в домашніх умовах успішно застосовуються для догляду за нігтями.

Рослинні масла для нігтів

Комплексним впливом для поліпшення стану і зовнішнього вигляду володіє масло для нігтів із зародків пшениці, мигдальне, персикове, абрикосове, оливкова олія, масло жожоба, шипшини, какао, а також касторове і реп'яхову масла. Вони застосовуються при ламкості, сухості і слабкості нігтів.

Сприяють активному росту нігтів масло авокадо, кавунових насіння, оливкова, реп'яхову і касторові масла.

Зміцнює і оздоровлює впливом на нігті мають багато масла - це в першу чергу оливкова і реп'яхову олію, масло персикових кісточок, шипшини і кедрового горіха, а також кунжутне масло.

Ефірні масла в догляді за нігтями

Як вже було сказано, комплексний догляд за нігтями дозволяє забезпечити збагачення рослинних масел ефірними. Тут прийдуть до речі масла лимона, грейпфрута, евкаліпта, лаванди, чайного дерева, бергамоту, ромашки, пачулі, сандалу, розмарину, сосни, кедра, чебрецю, троянди, календули, смирну.

{ad1}

Властивості ефірних масел різноманітніші, ніж базових. Адже саме вони допомагають приготувати масляну ванночку для нігтів будь-якої конкретної спрямованості.

Наприклад, для усунення шарування нігтів застосовують масла сосни і кедра, бергамоту, мирра, пачулі, іланг-ілангу, чебрецю, ладану.

Зміцнити і надати міцності нігтьової платівці допоможуть масла лимона, розмарину, сандалу, бергамоту, чебрецю.

Для відбілювання нігтів широко поширені масла лимона, грейпфрута, евкаліпта, мирра і розмарину.

Блиск нігтям здатні надати масла лаванди, евкаліпта, лимона, троянди.

Протизапальною дією володіють масла чайного дерева, розмарину, сандалу, ромашки. Ці ж масла застосовують в профілактиці і лікуванні грибкової інфекції.

Ну а такі масла для нігтів, як бергамот, лимон, ромашка, іланг-ілангу, мирра мають загальнозміцнюючу дію і можуть застосовуватися в догляді за нігтями незалежно від наявності проблем з нігтьової платівкою.

Хочемо зазначити, що в догляді за ослабленими нігтями також ефективні масляні розчини вітамінів А і Е, ними по кілька крапель рекомендують збагачувати рослинні масла.

Як приготувати і застосовувати масляні суміші для нігтів в домашніх умовах?

Як бачите, розібравши все по поличках, можна відразу зрозуміти, які масла необхідні саме Вашим ноготочки. Ну а загальна процедура приготування масляної суміші полягає в наступному.

Обраний рослинне масло (або суміш з 2-3-х масел) трохи нагрівають на водяній бані (2-3 столові ложки). У теплу олію додають 1-2-3 краплі ефірних масел (по 2-4 крапель кожного, але не більше 8-10 крапель в сумі) і / або 4-5 краплі масляних розчинів вітамінів. Масла перемішують і залишають на 5-7 хвилин для повного розчинення.

Масляну суміш наносять на нігті за допомогою пензлика і вичікують 15-20 хвилин, після чого залишок масла втирають масажними рухами в область кутикули; або ж занурюють кінчики пальців в масло на 5-8 хвилин.

Можна нанести масла на нігті перед сном, і надіти спеціальні рукавички.

Для профілактичного догляду за нігтями досить 1 процедури в тиждень, для лікування або відновлення пошкоджених нігтів (наприклад, внаслідок авітамінозу або після зняття нарощених нігтів) масляні ванни рекомендують проводити 2-3 рази на тиждень курсом 15-18 процедур.

Ну і на завершення, Комора Краси ділитися своїми улюбленими рецептами масляних сумішей для нігтів:

  •  Масляна суміш для зміцнення нігтів

2 столові ложки мигдалевого масла, 3 краплі ефірного масла бергамота, 3 краплі ефірного масла іланг-ілангу, 2 краплі олії мирра.

  •  Масляна суміш для посиленого зростання нігтів

2 столові ложки оливкової олії, 3 краплі олії лимона, 2 краплі олії евкаліпта, по 2-3 краплі масляних розчинів вітамінів А і Е.

  •  Масляна суміш для додання блиску нігтям

2 столові ложки олії жожоба, по 3 краплі ефірного масла лимона і троянди, 2 краплі олії евкаліпта.

Комментарии (0)
Додати коментар
Застосування масла жожоба
Застосування масла жожоба
Застосування масла жожоба
29.12.17 Продукти для краси
Жожоба - вічнозелений чагарник Північної Америки. Широко застосовується в косметології масло жожоба отримують з горіхів рослини способом методом холодного пресування.
Вітаміни для нігтів
Вітаміни для нігтів
Вітаміни для нігтів
29.12.17 Догляд за руками
Міцні і здорові нігті - запорука охайного зовнішнього вигляду рук і приголомшливого манікюру. А що ж в такому випадку стане запорукою міцних і здорових нігтів?
Вітамін Е для нігтів
Вітамін Е для нігтів
Вітамін Е для нігтів
18.12.17 Догляд за руками
Руки жінки повинні бути завжди доглянутими. І для цього зовсім не обов'язково постійно відвідувати манікюрні салони.
Масло розмарину застосування
Масло розмарину застосування
Масло розмарину застосування
22.12.17 Продукти для краси
Ефірні масла успішно використовуються в косметології. У порівняння з поживними рослинними оліями, ефірні аналоги більш насичені, і використання їх в рецептах краси
Ефірні масла від целюліту
Ефірні масла за останні десятиліття стали успішними продуктами в домашній косметології. Але, напевно, ніде вони не отримали такого поширення, як в боротьбі з целюлітом.