Жовта глина для обличчя
Жовта глина, завдяки входить до її складу корисних компонентів, активно використовується не тільки для лікування деяких захворювань, але і для догляду за шкірою обличчя і волоссям.
Це може бути базовий або додатковий компонент.
Корисні властивості жовтої глини
Жовта глина містить велику кількість калію і заліза. Вона має здатність виводити з організму шлаки і токсини, надаючи одночасно протизапальну і антибактеріальну дію.
Жовта глина має омолоджуючий ефект і сприяє очищенню крові. З її допомогою лікуються такі захворювання як екзема, псоріаз, остеопороз, цукровий діабет і багато інших.
Що стосується косметології, то такий вид глини здатний вирішити багато проблем будь-якого типу шкіри, в тому числі в'ялою і в'янучої. За допомогою масок з жовтою глини шкіра звільняється від відмерлих клітин, тим самим стаючи більш пружною і еластичною.
Використання жовтої глини підвищує тонус шкіри. Дрібні зморшки зникають, а розширені пори звужуються. Особа набуває привабливий зовнішній вигляд, сяє здоров'ю і молодістю. Варто трохи потримати на обличчі маску з жовтою глини, як шкіра буде виглядати помітно відпочила.
Жовта глина ідеально підходить для жирної шкіри, схильної до підвищеного саловідділенню і виникненню різних запалень. Вона прекрасно справляється з вуграми і прищами.
Жовта глина корисна не тільки для особи. Вона також корисна і волоссю, роблячи їх блискучими і слухняними. Жовта глина усуває посічені кінчики волосся, бореться з їх ламкістю, сприяє активному росту.
Якщо регулярно використовувати маски з такої глини, через короткий час можна отримати зволожені і міцні волосся.
Жовта глина для обличчя
Для догляду за шкірою обличчя можна використовувати маску з жовтою глиною, яку легко приготувати самостійно в домашніх умовах.
Для цього необхідно придбати відповідні інгредієнти і ємність зі скла або кераміки. Знадобиться харчова сода, дігтярне мило і масло іланг - ілангу, яке можна купити в будь-якій аптеці.
{ad1}У ємність насипають соду і вдвічі більше жовтої глини. Потім додають піну дігтярне мила, і суміш ретельно перемішують дерев'яною паличкою. У висновку до складу додають кілька крапель олії іланг - ілангу. Склад повинен бути пластичним. Цей засіб використовується для щоденного вмивання. Невелике його кількість розподіляється вологими руками по шкірі за допомогою масажних рухів, а потім змивається водою кімнатної температури. Допускати висихання маски на обличчі не варто.
Даний склад можна зберігати, помістивши його в скляну баночку.
- Щоб зробити омолоджуючий маску, глину розводять невеликою кількістю води для додання сметанообразного стану. Потім додається трохи оливкового і 3 - 5 крапель будь-якого ефірного масла. Маска наноситься на обличчя на 15 - 20 хвилин, після чого змивається водою.
- Щоб освіжити втомлену шкіру обличчя, до жовтої глини, розведеною водою, додають суміш ефірних масел - мандаринового, апельсинового, грейпфрутового.
- Для глибокого очищення шкіри використовують маску, що складається з жовтої глини, розведеної яблучним оцтом і медом. Щоб надати масці пластичну консистенцію, її розводять невеликою кількістю гарячої води.
Жовта глина для волосся
Відмінного ефекту можна домогтися, використовуючи жовту глину в якості основної складової в масках для волосся. В основному вона застосовується через своїх дезінфікуючих та антисептичних властивостей, борючись з лупою і збагачуючи клітини шкіри голови корисними речовинами.
Так як жовта глина має лікувальні властивості, ставитися до неї потрібно з усією обережністю, щоб не отримати небажаний побічний ефект. Глину необхідно купувати в аптеці або інтернет - магазині, що користується хорошою репутацією. Порошок розбавляють водою до такого стану, щоб його було зручно наносити на волосся.
Перш ніж використовувати маску, склад необхідно протестувати, завдавши його на внутрішню частину ліктя. Якщо не буде подразнення, міський можна користуватися.
В якості додаткових складових до глини можна додати мед рідкої консистенції, яєчний жовток, вітамінний комплекс. Маску з жовтою глиною наносять на попередньо вимиті і злегка висушене волосся спочатку на коріння, а потім розподіляючи по всій довжині волосся.
Для більш глибокого проникнення поживних речовин, голову накривають поліетиленовою шапочкою і махровим рушником. Час проведення процедури - приблизно півгодини. Якщо суміш засохне на волоссі, змити її буде досить проблематично.
Такі маски рекомендується робити двічі в тиждень. Обполіскувати волосся можна відварами трав - ромашки або череди. Підійде також оцет або лимонний сік, розведений водою.
Регулярно використовуючи маски з жовтої глини, результат не змусить себе довго чекати. Уже через кілька застосувань можна насолоджуватися гарними і здоровими волоссям.