Маски з глини
Глина - це природний засіб відоме ще з часів цариці Клеопатри, яка активно використовувала маски з глини.
Але і зараз воно не втратило своєї популярності.
Способи приготування глиняних засобів для шкіри найпростіші, інгредієнти для них завжди можна знайти під рукою, а от користь їх незаперечна.
У чому переваги глини і як її можна використовувати в косметології?
Користь глини для шкіри
- Глина вільна від бактерій, при цьому має властивість очищати, тонізувати і вибілювати шкіру.
- Крім того, глина є прекрасним природним антисептиком, який бореться із запаленнями і додатково живить шкіру мікроелементами.
- Особливо гарні маски з глини для проблемної шкіри.
Секрет глини в її кольорі, що залежить від вмісту в ньому хімічних елементів. Якщо включити в список регулярних косметичних процедур маски з глини, можна не сумніватися в тому, що стан шкіри покращиться.
Яку глину вибрати?
У підборі глини важливий облік індивідуальності шкіри, так як для кожного типу існує свій, найбільш відповідний за складом, колір глини. Чим більше він темний, тим краще маски з глини борються з вугрові висипання, вбираючи жир.
{ad1}Біла глина чудово знімає прояви алергії, а також, як і інші види глин, тонізує і очищає шкіру, надаючи їй пружність.
Червона глина зволожує, виконуючи функції легкого пілінгу, позбавляючи від верхнього шару епідермісу. Подібні маски мають заспокійливу дію і хороші для чутливої шкіри.
Зелена глина звужує пори, тому підходить для комбінованої шкіри. Також вона нормалізує роботу сальних залоз і знімає набряклість шкіри.
Блакитна глина, підтягує шкіру, розгладжує дрібні зморшки. А ще вона відбілює і особливо корисна при проблемах з висипом вугрів, так як має протизапальну властивість.
Рожева глина являє собою мікс з білої і червоної, тому поєднує в собі функції цих двох кольорів, активізуючи обмін речовин, очищаючи і омолоджуючи.
Жовта глина має властивість виводити шкідливі токсини, це ідеальний компонент масок для втомленою шкіри обличчя.
Як робляться маски з глини?
Розводити глину необхідно в пропорціях один до одного в воді кімнатної температури. Гаряча вода вбиває корисні властивості, якими володіють маски з глини.
Посуд для створення маски повинна бути не металевою, інакше процеси окислення здатні знищити всі корисні мікроелементи.
Якщо хочеться зробити маски з глини максимально корисними, можна наводити їх не на основі води, а на базі відварів лікувальних трав, що відповідають типу шкіри.
Наноситься косметичний засіб уздовж масажних ліній і витримується протягом 15 хвилин, після чого змивається звичайною водою.