Засіб для зняття лаку
Напевно, жоден з нас не обходився хоч раз в житті без яскравого, помітного манікюру. Навіть ті, хто переконаний в незмінному шкоду фарбувального тюбика для нігтів, на особливу торжество або свято вдається до лаку для нігтів. Ще б пак, адже з його допомогою навіть слабкі, непомітні і ламкі нігтьові набуває привабливий вигляд.
На у тому пару днів обов'язково стає питання про те, як і чим видалити лак з нігтів.
Знавці косметичної індустрії давно б'ються над питанням: який продукт вибрати для цього - з ацетоном для зняття лаку або без?
А що насправді являє собою рідину для зняття лаку? Наскільки вона шкодить нігтям? Або можливо, приносить користь? Адже існує і така думка. З усіма питаннями розбирається сьогодні Комора Краси.
Рідина для зняття лаку: користь чи шкода?
У класичному розумінні рідина для зняття лаку являє собою косметичний продукт, який призначається для швидкого розм'якшення лаку на поверхні нігтя і його подальшого видалення.
Але сьогодні рідина для зняття лаку - це не тільки рідину. Продукт також може мати гелеву або кремову основу, що багато в чому і визначає його вплив на ніготь.
Перевірена роками «рідина» на основі ацетону ефективна і доступна: коштує копійки, лак знімає моментально.
Але крім неприємного, різкого запаху, ацетоносодержащіе кошти руйнують ніготь або клітини шкіри, тому як ацетон вважається одним з сильних розчинників. Звідси, при систематичному застосуванні ацетону для зняття лаку, можна зробити висновок і про його шкоду.
Ось чому з'явилася «рідина без ацетону» у свій час перебувала на піку популярності і народної любові. Так, зусиль трохи більше, але, що порадувало, - відсутність неприємного запаху. Виробники не розгубилися, і додали в новий продукт отдушку. Що ж ми отримали? Нешкідливий продукт? Як би не так!
{ad1}Повернемося до початку: «рідина для зняття лаку являє собою косметичний продукт, який призначається для швидкого розм'якшення лаку на поверхні нігтя», а це означає, що цей продукт повинен бути зробити на основі активної речовини, здатного розчинити лак. І ця речовина знайшлося - метилетилкетон (МЕК) - аналогічний ацетону за токсичністю продукт, що не відрізняється різким запахом, що і зумовило його популярність в складах рідин.
Але прогрес не стоїть на місці. Сьогодні у продажу можна зустріти і більш щадні для нігтів компоненти, такі як етилацетат і амілацетат. Це - також розчинники, але м'якші, і відповідно менш шкідливі для структури нігтя.
Крім цього, на даний момент багато фірм стали збагачувати рідина для зняття лаку всілякими поживними і вітамінними комплексами. Це - екстракти рослин і ефірних масел, а також вітаміни А, В і Е.
Але запам'ятайте одне: навіть такий «корисний» продукт містить розчинник, тому зловживати ним зовсім не варто.
Як вибрати рідина для зняття лаку?
Як Ви вже зрозуміли, вибираючи продукт для косметичного догляду, важливо звернути увагу на його характеристики і властивості. Серед інших, Комора Краси рекомендує врахувати:
- Склад продукт.
Більш-менш орієнтуючись в агресивності розчинника і додаткових інгредієнтів, доданих до складу рідини, Ви зможете зробити вибір на користь потрібного продукту.
- Форма випуску.
Тут все просто: гель, рідина, крем - можете покладатися на власний смак. Загалом же встановлено, що крем і гель відрізняються більш щадним впливом, ніж класична рідина.
Останнім часом популярність набирають спеціальні серветки для зняття лаку. Вони компакти, що робить зручним їх застосування в будь-якій ситуації.
- Необхідність.
Вибираючи засіб для зняття лаку, оціните його необхідність і частоту застосування особисто для Вас. Якщо регулярно пофарбовані нігті - Ваша стихія, то засіб для зняття лаку повинно бути максимально щадним і «вітамінізованим» корисними добавками.
Якщо ж Ваш вибір лаку для нігтів - це швидше виняток, ніж правило, то можливим буде одноразове використання будь-якого зручного для Вас кошти.