Чим розбавити лак для нігтів, якщо він загус
Практично кожна дівчина коли-небудь стикається з проблемою загустілого лаку. Ця ситуація неприємна, особливо якщо відтінок лаку дуже рідко можна зустріти.
Загуснув лак лягає на нігті нерівно, ніж абсолютно не підходить як засіб для догляду за красивими нігтиками.
Але не варто позбавлятися від флакончика тільки через це, адже єдине підстави для викидання лаку - це вичерпаний термін придатності.
Чим розбавити загуслий лак для нігтів
Щоб лак продовжував радувати гарні пальчики, виробники косметики пропонують безліч спеціальних засобів для розведення лаків, щоб повернути йому колишню консистенцію.
Розріджувачі лаку присутні у всіх магазинах, що реалізують косметику. До складу такого засобу входить етилацетат. Саме він і повертає загуслий лак до первісного вигляду.
Застосування засобу дуже просте. Під флакончик лаку необхідно додати всього кілька крапель розчинника, потім енергійно потрясти флакон, процедура займе всього пару хвилин. До речі, розріджувачів легко можна очистити пензлики від лаку.
Дівчата, які не хочуть витрачається на розчинник лаку, часто використовують інший метод. Додають у флакон лаку рідину, якою лак зазвичай знімають. Це призводить до пошкодження нігтя, адже ацетон сушить нігтьову пластину, роблячи її більш ламкою. Часто ацетон псує сам лак всередині флакона.
Тому використовувати необхідно тільки спеціальний розчинник, який надає більш щадну дію. Розріджувач відмінний засіб і великим терміном придатності, тому його можна купити з запасом. Адже його можна використовувати навіть для лаків з блискітками, які після стануть ще яскравіше.
{ad1}Принципи, щоб лак довго не висихала
Існує кілька основних правил, з використанням яких можна запобігти загустение і надалі не мучити себе питанням, ніж розбавити лак нігтів:
1. Найкраще місце для утримання флаконів з лаком - холодильник. Але якщо флакончиків дуже багато, то можна все поставити в одну коробку, і відправити її в темне прохолодне місце, де не буде впливу прямих променів. Тепло не тільки здатне швидкому загустение лаку, але і руйнування структури лаку.
2. Лак можна залишати з відкритою кришечкою. Тому флакони необхідно закривати завжди, навіть в момент очікування підсихання одного шару перед нанесенням наступного. Тримати флакончики завжди вертикально.
3. Під час фарбування лаком нігтьових пластин, залишки лаку з пензлика витираються про горлечко флакончика. Після там формується густий застиглий шар, в подальшому який не дає можливість щільно закривати флакон. Через щілину поступово випаровуються частинки розчинника, через що надалі лак загусає.
Необхідно кожен раз контролювати стан шийки флакончика. А після закінчення манікюру, залишки лаку з горлечка можна прибирати ганчіркою, опущеною в рідину для зняття лаку. При такому процесі ватою краще не користуватися, так як ватяні частинки в подальшому можуть перешкодити нормальній експлуатації лаку.
4. Кожен раз перед використанням лаку, флакончик необхідно збовтувати, щоб консистенція лаку була однорідною і його нанесення не залишило нерівностей. Діставши черговий флакон лаку, заодно можна потрясти всі пляшечки. Постійне збовтування довше збереже якість складу флакона.
5. Перед тим, як закрити кришечку лаку, у флакончик необхідно подути. Впускаючи всередину вуглекислий газ, витісняється кисень, який поступово здатний руйнувати лакову емаль.
6. Щоб уникнути проблем з загустілого лаками, можна купувати барвник спеціальний засіб, який ніколи не засихає. У такі флакони лаків виробник додає невеликі металеві кульки. У процесі регулярного струшування флакона, засіб перемішується, кулька розбиває його структуру і лак не густіє.
7. Ще одна порада, не варто одночасно купувати велику кількість лаків, адже велика частина буде не використана, а незабаром від них доведеться позбутися через закінчення терміну придатності. В середньому стабільна консистенція лаку тримається близько півроку.