Як прибрати зелений відтінок з волосся після фарбування
Фарбуючи волосся в той чи інший колір, ви розраховуєте заглянути в дзеркало і побачити там добре прокрашенние пасма, однак іноді вони знаходять зелений відтінок, чого ви точно не планували.
Зіткнутися з такою незвичайною проблемою можуть недосвідчені майстри, які вчиняють не зовсім правильні маніпуляції над вашою шевелюрою, а часом неприємний відтінок проявляється в результаті того, що реагенти нинішньої фарби і тієї, якою ви користувалися раніше, вступили в реакцію.
Як прибрати зелений відтінок з волосся? І чому він з'являється?
Причини появи зеленого відтінку на волоссі
Їх буває декілька:
- Часте освітлення за допомогою перекису водню, в результаті чого компоненти попереднього фарбування починають взаємодіяти з тими компонентами, які наносяться на пасма знову;
- Нерідко зелений відтінок красується на волоссі тих дівчат, хто економить на фарбі, тобто набуває дешевий засіб. У таких фарбах виробники можуть змішувати дивні компоненти, які надають волоссю не тільки жахливий відтінок, але ще і сильно псують, пошкоджують їх;
- Ця неприємність відбувається і в тому випадку, якщо жінка тривалий час знебарвлювала волосся, а потім різко вирішила урізноманітнити свій імідж і скористатися натуральної червоної, що містить басму або хну. При поверненні до білого кольору, спочатку необхідно пофарбувати локони за допомогою фарби з перекисом водню, і саме тут вас буде чекати основна небезпека, оскільки після застосування натурального кошти для фарбування волосся, освітлення робить їх зеленими.
- Втім, зеленим відтінком вас може нагородити не тільки натуральна фарба - при контакті з дуже хлорованою водою освітлені волосся теж набувають неприємного болотний колір.
Тепер ви знаєте, чому при фарбуванні волосся виходить зелений відтінок, а як цього не допустити?
Як правильно фарбувати волосся
Незвичайні кольору вам не до смаку? Тоді доведеться запам'ятати кілька основних правил, щоб волосся ніколи не позеленіли.
- По-перше, перед фарбуванням волосся рекомендується провести так зване проміжне фарбування в тон, що містить мідний пігмент - так ви зможете уникнути змішування синього і жовтого відтінку волосся.
- Коли проміжний етап пройдено, сміливо приступайте до фарбування шевелюри в більш натуральні кольори.
- Якщо ви здійснюєте перехід від відтінку блонд до натурального, не забувайте дотримуватися правил поєднання кольорів. Під час підготовки барвника в фарбувальну суміш обов'язково додавайте червоний мікстон, слідуючи при цьому порад, зазначеним в інструкції.
- Пам'ятаючи про те, який ефект дає хлорка, під час відвідування басейну завжди надягайте на голову щільну гумову шапочку, а після контакту з хлорованою волосся слід дуже ретельно промити в звичайній воді.
Домашні засоби, які допомагають вивести зелений відтінок
Якщо все-таки не вдалося уникнути виникнення такої проблеми, виручити вас зможуть перевірені народні рецепти. З їх допомогою ви або виведіть зелений відтінок повністю, або приглушите його.
{ad1}Не бійтеся, всі перераховані нижче засоби нешкідливі для волосся і абсолютно безпечні для вашого здоров'я, адже в їх основі натуральні продукти.
Як нейтралізувати зелений відтінок на волоссі томатним соком
Перша і одна з найефективніших засобів по виведенню зеленого відтінку з локонів - знайомий, мабуть, кожній людині томатний сік.
У його складі є активна кислота, яка абсолютно нешкідлива для людської шкіри, але зате вона нейтралізує небажаний відтінок.
Просто нанесіть маску з соком хвилин на 15 на свої локони і недоречний відтінок зникне.
Лимонний сік
Ще одне домашнє засіб, чиє дію грунтується на кислоті - це сік лимонний.
Перед застосуванням даного нейтралізатора ви повинні добре вимити свою шевелюру, а потім нанести на неї заготовлену з 100 мілілітрів свіжого сік лимона і 200 мілілітрів чистої води суміш.
Подібна маска допоможе вам відновити світлий відтінок, проте якщо з першого разу домогтися бажаного результату не вдасться, спробуйте провести повторну процедуру через 2 дня.
Крім того, допускається приготування більш концентрованого розчину, зменшивши кількість води. Тільки обов'язково зробіть живильну і зволожуючу маску для волосся, після того, як відновите свій нормальний колір.
Харчова сода
Якщо волосся придбали неприємний відтінок через зіткнення з хлорованою водою або в результаті невдалого змішування компонентів, тоді скористайтеся харчовою содою.
Потрібно приготувати нескладну маску, розвівши в склянці теплої кип'яченої води одну столову ложку соди і прополоскати нею волосся.
Після цього розчин, не змиваючи, залишають на волоссі ще на 20 хвилин.
Практично відразу по завершенню процедури ви помітите, що ваші локони придбали рівний і світлий відтінок, хоча стали більш сухими. Тут немає нічого страшного, адже сода - це все-таки луг, а пом'якшити волосся допоможуть масла.
Маска з аспірину
Не менш ефективна, можливо навіть і найефективніша, маска зі спеціального розчину ацетилсаліцилової кислоти. Готується вона так: 3 або 4 таблетки аспірину подрібнюються в порошок і змішуються зі склянкою теплої води.
Розчином аспірину від зеленого відтінку волосся, ви повинні прополоскати локони і не змивати його протягом 20 хвилин.
З огляду на, що маска кислотна, після її застосування, волосся також слід пом'якшити - з цим завданням легко впорається відновлює маска.
Ополіскування яблучним оцтом
Як ви вже зрозуміли з попереднім рецептами, головний ворог зеленого відтінку волосся - кислотні склади, отже, і такий продукт, як яблучний оцет стане хорошим помічником.
Розведіть всього дві столові ложки такого оцту в склянці звичайної чистої води і використовуйте готовий розчин за відомою вам схемою - спочатку промийте їм волосся, а після - потримайте його на волоссі ще хвилин 10-15.
Ні в якому разі не використовуйте для аналогічної мети звичайний оцет!
Невелика кількість продукту не дасть вам потрібного результату, проте висока концентрація звичайного оцту вкрай небезпечна для здоров'я людини і його життя, оскільки здатна викликати опіки важкого ступеня.
Ви і самі повинні розуміти, що подібні крайнощі абсолютно не виправдані, а прибрати зелений відтінок після фарбування волосся можна багатьма іншими, більш щадними способами.
Відео
Автор статті: Карташ Христина