Як позбутися від гусячої шкіри
Існує багато нюансів, які не дозволяють жінкам відчувати себе комфортно у відкритому одязі.
Один з них - так звана гусяча шкіра.
Ця проблема не тільки косметична, але тим не менше існує кілька способів вирішити її самостійно.
Що являє собою гусяча шкіра і як можна від неї позбавитися - розповідає Комора Краси.
Причини гусячої шкіри
Як виглядає гусяча шкіра і коли потрібно очікувати її виникнення - знають багато.
Це дрібна висипка, що проступає на окремих ділянках шкіри, коли людині холодно або страшно.
Наукова назва захворювання, яке викликає такий стан - фолікулярний гіперкератоз.
Причина появи такого шкірного дефекту - нестача вітамінів А і С. Як результат - волосяні фолікули, розташовані на шкірі, ущільнюються і створюють такий візуальний ефект.
Найчастіше гусяча шкіра покриває шкіру рук, ніг, грудей, шиї, рідше - зону під очима.
Способів позбутися від гусячої шкіри кілька, і вони дійсно ефективні, якщо застосовувати їх комплексно і постійно. У противно випадку гусяча повертається знову.
Будь-які косметичні процедури обов'язково поєднують з корекцією раціону харчування: щодня потрібно вживати в їжу продукти, що містять вітаміни, як правило, це фрукти, горіхи, оливкове масло.
Допомагає побороти проблему гусячої шкіри і часте відвідування сауни: поліпшуються кровообіг і обмін речовин в шкірі.
Як позбутися від гусячої шкіри: народні засоби
Пілінг - найбільш дієвий метод лікування гусячої шкіри. Засоби пілінгу проти гусячої шкіри повинні включати фруктові кислоти або ензими - такі речовини добре відлущують омертвілі клітини, роблять структуру шкіри більш гладкою.
{ad1}Будь-який вид пілінгу потрібно проводити регулярно, повторюючи процедури 2-3 рази в тиждень, оптимальна кількість процедур - 10-15.
Соляний пілінг від гусячої шкіри
Від гусячої шкіри на ногах можна позбутися, застосовуючи соляної пілінг: шкіру розпарюють, на масажну рукавицю наносять морську сіль, додаючи до неї рослинне масло (оливкова, мигдальне або жожоба), і акуратно, але інтенсивно круговими рухами втирають в шкіру. Потім змивають прохолодною водою.
Якщо ж шкіра чутлива, краще відмовитися від цієї процедури, так як може виникнути роздратування.
Апельсиновий пілінг від гусячої шкіри на руках
Для рук, в тому числі на ліктях, використовують більш м'які засоби, наприклад, ефективний апельсиновий пілінг: м'якоть апельсина розминають і ретельно розтирають проблемні зони. Потім змивають.
Також роблять кокосовий пілінг, використовуючи для процедур м'якоть кокоса.
Всі ці процедури обов'язково супроводжують зволоженням шкіри: використовують спеціальні засоби або готують їх самостійно, наприклад, за таким рецептом: з'єднують розчин вітаміну Е, сир і оливкове масло і наносять на шкіру.
Після будь-якого пілінгу бажано зробити живильну і заспокійливу маску з йогуртом і медом.
глиняне обгортання
Обгортання - гарне доповнення до пілінгу. Проти обридлих пупиришек застосовують глиняні обгортання: косметичну глину розводять теплою водою, за бажанням можна додати водорості або яке-небудь ефірну олію. Наносять отриману масу на проблемні місця і загортають плівкою, утеплюючи зверху рушником.
Тривалість процедури - хвилин 40, після чого глину змивають.
медовий масаж
Масаж - ще один дієвий засіб. В якості масажного масла можна використовувати будь-яку рослинну. Якщо немає проблем з варикозним розширення вен, можна включити в догляд за шкірою в домашніх умовах сеанси медового масажу: руки змащують рідким натуральним медом і ретельно масажують шкіру.
Ванна з крохмалем допоможе позбутися від гусячої шкіри
Хороший засіб від гусячої шкіри - звичайний крохмаль. На його основі роблять ванну: 350 г крохмалю всипають в 2 літра холодної води, цей розчин вливають в ванну з гарячою водою. Корисно також додати в таку ванну ложку хвойного екстракту.
Ванну температурою близько 37 градусів приймають 15 хвилин. Для особи також застосовують розчин крохмалю: їм щодня вмиваються.