Відбілювання зубів содою
Що може зрівнятися з чарівною посмішкою, що оголює ряд білосніжних зубів? Мабуть, тільки загадковий погляд з-під розкритих шикарних вій.
Але якщо з довгими віями справу простіше - в кінці кінців, можна приклеїти накладні або відростити за допомогою різних засобів, то зуби не заміниш. І захисною плівкою їх не покроешь. Тому сучасні технології не стоять на місці.
Нам пропонують регулярно відвідувати стоматолога, правильно доглядати за зубами, здійснювати професійне відбілювання. Все що завгодно, як то кажуть, - аби ви посміхалися.
І ви, звичайно, запасаєтеся арсеналом відбілюючих паст, які обіцяють 100% результат протягом короткого часу, а після розчаровуєтеся, розуміючи, що стали черговою жертвою рекламного ролика. І як би Ви не старалися правильно доглядати за зубами, вони все одно темніють. Чому так відбувається?
Причини, за якими зуби втрачають природну білизну.
Зуби втрачають білизну з часом, і ніякої догляд, на жаль, не може гарантувати постійної білизни. Природне старіння емалі (захисного шару зубів), плямуючи від кави, чаю, солодкого, куріння, прийом деяких лікарських препаратів - все це відображається на стан Ваших зубів.
Згодом зубна емаль стає тоншою, а жовте речовина (дентин), що міститься в зубі проступає назовні. Будь-які дії, що ослабляють зубну емаль, рано чи проводять до жовтизни зубів.
Відбілювання зубів содою в домашніх умовах.
Переконавшись у неефективності рекламних обіцянок, і не знайшовши нічого для професійного відбілювання, багато хто з нас приходять до перевірених народних способів відбілювання зубів.
{ad1}Одним з таких є відбілювання за допомогою звичайної харчової соди. Згідно з поширеною думкою, харчова сода безпечна для здоров'я, а головне - ефективно діє і відбілює зуби. Однак слід розуміти, що часте і необережне застосування соди може травмувати емаль, що тільки погіршить ситуацію. Тому для відбілювання зубів содою ми рекомендуємо «піти довгим шляхом» і грунтовно підготувати зубки.
- Зміцнення зубної емалі.
Перед тим як почати вибілювати зуби, Комора Краси рекомендує зміцнити їх, а за одне і зубну емаль. На це знадобиться тижні три. Вживайте більше тих продуктів, які містять фтор і кальцій. Підійдуть свіжі овочі, фрукти, кисломолочні продукти, сир і сир. Можна, звичайно, спростити завдання, і приймати кальцій в таблетках або капсулах. Ну а після виконаного плану по зміцненню зубів можна приступати до відбілювання.
- Відбілювання зубів харчовою содою.
У самій процедурі відбілювання немає нічого складного. Соду наносять на зубну щітку, або присипають зверху на зубну пасту і розтирають порошком зуби.
Для більш м'якого впливу, содовим розчином просочують шматочок марлі і обробляють зуби за допомогою марлі. Незважаючи на очевидну ефективність процедури, не захоплюйтеся таким способом відбілювання.
Так чи інакше, сода впливає на зубну емаль і суттєво послаблює її захисні властивості. Крім того, при частому використанні соди може підвищитися чутливість зубів, що призведе до хворобливої реакції на гарячі або холодні продукти. Оптимально в домашніх умовах проводити відбілювання зубів содою 1 раз в тиждень.
Примітно і те, що сода для зубів допомагає усунути неприємний запах з рота і заспокоїти запалені ясна.
Для того, що ліквідувати неприємний запах досить прополоскати ротову порожнину слабким розчином соди (1 чайна ложка соди на 200 мл. Теплої води).
А ось при запаленні ясен допоможе більш концентрований продукт з соди. Для зняття запалення соду змішують з невеликою кількістю води до стану кашки і за допомогою шматочка марлевої тканини (або чистими пальцями) наносять вздовж лінії ясен і м'яко масажують протягом декількох хвилин.
Як бачите, харчова сода в домашніх умовах - простий і ефективний спосіб догляду за ротовою порожниною, в тому числі і відбілювання зубів. Не забувайте про обережність і почуття міри, а результат не змусить себе чекати.