Пілінг молочною кислотою в домашніх умовах, рецепт
Процедура пілінгу особи знайома якщо не всім, то багатьом, адже вона надає приголомшливий ефект.
Завдяки їй навіть жінки солідного віку виглядають молодшими, свіже і привабливіше.
Зморшки на обличчі, потьмяніла і обвисла шкіра - проблеми, про які вдається надовго забути, якщо ви регулярно проводите цю процедуру.
Але щоб виглядати добре, вам не обов'язково відвідувати дорогі салони, тим більше що хорошою альтернативою салонним маніпуляціям може пілінг молочною кислотою в домашніх умовах. Провести цю процедуру своїми руками досить просто.
Що з себе являє і чим корисний для шкіри обличчя молочний пілінг?
Даний вид пілінгу відноситься до числа хімічних, однак це не повинно вас відлякати, оскільки він вважається більш щадним для шкіри.
З його допомогою відшаровуються і потім видаляються ороговілі шари епідермісу, всередині шкіри поліпшується обмін речовин і кровообіг, поділ клітин відбувається активніше, природним чином вдається збільшити кількість колагену, а шкірні покриви омолаживаются.
З огляду на всі перераховані плюси процедури, неважко здогадатися, що молочний пілінг сприятливо позначається на стані шкіри обличчя, допомагає розгладити наявні на ній дрібні зморшки, позбутися від пігментних плям, усунути лущення, розтяжки.
Крім того, ви також відбілити шкіру, повернете їй привабливий і здоровий відтінок, попередьте появу прищів і вугрів, нормалізуете роботу сальних залоз.
Зрозуміло, цей список можна продовжити, але і вже перерахованих властивостей вистачить, щоб зрозуміти, наскільки корисний молочний пілінг для шкіри вашого обличчя.
Як провести процедуру
Якщо ви впевнені в своїх силах і не боїтеся проводити молочний пілінг в домашніх умовах, тоді приготуйте для цього все необхідне.
Що ж вам знадобиться і де купити молочну кислоту для пілінгу?
По-перше, слід придбати в аптеці спеціальний розчин молочної кислоти. Вважається, що допустимим є розчин з концентрацією від 30 до 40%, і для першого застосування краще скористатися саме 30% розчином, після чого можна поступово збільшувати концентрацію.
Однак професійні косметологи радять не поспішати і починати з розчину 4% концентрації - він безпечніший.
Як саме вчинити, вирішувати вам, і все ж, щоб не нашкодити собі, краще прислухатися до рекомендацій професіоналів.
Крім розчину, вам також знадобиться медичний спирт, ватні диски і звичайний фен.
{ad1}Перед початком процедури, шкіру необхідно очистити, вмитися чистою водою і потім акуратно витерти обличчя рушником.
Тепер візьміть спирт, промокніть їм ватний диск і ретельно протріть шкіру - це робиться з тією метою, щоб видалити з вашої шкіри залишки тих жирових відкладень, які неможливо прибрати за допомогою звичайного вмивання.
Використаний ватний диск приберіть і візьміть новий - його ви повинні змочити вже іншим засобом, тобто розчином молочної кислоти. Змочуйте диск таким чином, щоб з нього не капала рідина, але при цьому він був досить вологим.
Протирайте обличчя акуратно, починаючи з чола і поступово рухаючись до шиї. Не рекомендується протирати даними засобом шкіру навколо очей, оскільки вона дуже чутлива і у вас може виникнути роздратування. Також не зачіпайте губи і носогубні область. Слідкуйте і за тим, щоб розчин не капав вам на очі.
Відразу після нанесення розчину, засічіть на годиннику рівно одну-півтори хвилини, якщо робите процедуру вперше, після закінчення яких змийте його водою.
Важливо змивати розчин саме холодною водою і не сильно розтирати обличчя, якщо ви не хочете викликати роздратування.
Якщо ж ви проводите молочний пілінг не в перший раз, дозволяється збільшити час до двох або двох з половиною хвилин. По завершенні процедури на шкіру бажано нанести ваш звичайний зволожуючий крем.
Якщо за ті півтори хвилини, що розчин молочної кислоти знаходиться на обличчі, він почне викликати у вас сильне печіння, скористайтеся феном - його прохолодне повітря дозволить знизити неприємні відчуття.
Є ще кілька порад, які можуть бути вам корисні під час проведення процедури пілінгу особи молочною кислотою:
- Людям з чутливою шкірою важливо стежити за концентрацією розчину, так як сильний розчин занадто небезпечний для їх шкіри;
- Перед нанесенням розчину на суху шкіру, необхідно змастити зону навколо губ, очей і носогубні складки або вазеліном, або жирним кремом. А ось після пілінгу забороняється наносити на обличчя крем з бета гідроксидні кислотами і ретиноїдами - подібні засоби краще починати використовувати мінімум через день-два після цього;
- Тривалість процедури рекомендується збільшувати поступово: як тільки ваша шкіра звикне до впливу пілінгу, після нової процедури можете відразу ж нанести на неї повторний шар розчину ще на 60 секунд;
- Не слід проводити його занадто часто: рекомендована частота повторення пілінгу - один раз в 14 днів. Крім того, для досягнення дійсно хороших результатів, помітних і вам і оточуючим, поліпшення зовнішнього вигляду шкіри обличчя, повторювати процедуру необхідно 3-6 разів (все залежить від того, в якому стані знаходиться ваша шкіра);
- Оскільки пілінг молочною кислотою в домашніх умовах робить вашу шкіру більш вразливою для ультрафіолетових променів, протягом наступних десяти днів після його проведення не варто відвідувати солярій і перебувати на сонці.
Протипоказання
Незалежно від того, використовуєте ви більш-менш концентрований розчин молочної кислоти, є випадки, коли проводити процедуру пілінгу забороняється.
Так, не можна виконувати її вагітним жінкам і матусям, які ще годують маля грудьми, людям, що страждають серйозними шкірними та соматичними, онкологічними захворюваннями і цукровим діабетом.
Крім цього, молочна кислота не повинна потрапити на вашу шкіру, якщо їй притаманні такі проблеми, як гнійники, сильні запалення або якщо на ній є відкриті ранки (нехай навіть невеликі), набряки.
Даний вид пілінгу виявляється для вас під забороною і в тому випадку, якщо у вас загострився герпес.
Автор статті: Карташ Христина