Ополіскувачі для волосся
06.03.2018 0

Ополіскувачі для волосся

Догляд за волоссям
В закладки


домашні ополіскувачі для волоссяКраса і здоров'я волосся щодня піддається випробуванням. Причин цього багато, починаючи від укладання волосся і закінчуючи погодними умовами.

І якби не рятівні рецепти краси, природний блиск і сила волосся були б безповоротно втрачені.

натуральні ополіскувачі для волосся, володіючи легкої структурою, не обтяжують волосся, зміцнюють волосяні цибулини і стимулюють посилений ріст волосся.

Приготувати натуральні ополіскувачі для волосся в домашніх умовах можна з різних компонентів. Крім того, ополіскувачі застосовують як для лікування ослаблених волосся, так і з метою профілактики для додання волоссю гладкості та блиску.

Правильно підібраний домашній ополіскувач допоможе запобігти появі лупи, зменшити жирність волосся або надати волоссю додаткове харчування.

Ополіскувачі для волосся з трав.

Дуже часто для приготування натурального ополіскувачі використовують відвари трав. Адже саме трави мають лікувальний вплив і здавна використовуються в народній медицині і косметології. Хочеться зауважити, що для приготування трав'яного ополіскувача краще використовувати свіжі трави, при їх відсутності можна скористатися і сухими травами.

Давайте розглянемо, які ж домашні ополіскувачі для волосся можна приготувати з настою трав.

  • Ополіскувач для жирного типу волосся із звіробою.

Для приготування ополіскувачі 5 ст. ложок звіробою залити 2 склянками гарячої води. Наполягають 20-30 хвилин, після чого проціджують. Ополіскувач надає легкість волоссю, зменшуючи прояви жирного блиску біля коріння.

  • Ополіскувач для сухого типу волосся з м'яти.

4 столових ложки трави м'яти перцевої залити 2 склянками гарячої води і настоюють 20-30 хвилин. Перед застосуванням відвар проціджують. М'ятний ополіскувач пом'якшує волосся, роблячи їх більш гладкими.

  • Ополіскувач для ослаблених волосся на основі збору трав.

За 2 столових ложки листя кропиви, мати-й-мачухи, польового хвоща, кореня лопуха і лепехи змішує. Трави заливають 1 л. гарячої води і киплять 3-5 хвилин. Після того як відвар охолов його проціджують. Ополіскувач з різнотрав'я зміцнює і відновлює пошкоджене волосся.

{ad1}
  • Ополіскувач для будь-якого типу волосся на основі кореня лепехи.

Для приготування ополіскувача 4 столових ложки кореня лепехи заливають 2 склянками гарячої води, настоюють 30 хвилин, після чого проціджують. Такий ополіскувач рекомендують застосовувати протягом 2-х місяців для поліпшення росту волосся і боротьби з їх випаданням.

  • Ополіскувач для світлого волосся з ромашки.

4 столових ложки квіток ромашки заливають 0,5 л. гарячої води і кип'ятять протягом 5 хвилин. Коли відвар охолоне, його проціджують. Ополіскувач зміцнює волосяну кутикулу і надає світлому волоссю золотистий відтінок і блиск.

  • Ополіскувач для темного волосся на основі листя кропиви.

150 грам листя кропиви і 100 грам листя горобини заливають 1 л. холодної води. В отриманий настій додають пів-лимона і доводять відвар до кипіння. Кип'ятять 5-7 хвилин, після чого дають відвару охолонути і проціджують. Ополіскувач при постійному використанні надає волоссю пружність і блиск.

Ополіскувачі для волосся з ефірними маслами.

Лікувальні трави - далеко не повний перелік того, з чого можна приготувати ополіскувач для волосся в натуральний ополіскувач для волоссядомашніх умовах. Широке поширення отримали ароматичні ополіскувачі з використанням ефірних масел. Ось кілька таких рецептів.

  • Ополіскувач для жирного типу волосся.

У 0,5 літра теплої води слід додати кілька крапель вибраного ефірного масла, розмішати і обполоснути отриманої водою волосся. Для жирного типу волосся найкраще підійдуть ефірні олії чайного дерева, кедра або розмарину. У воду можна додати 5-6 крапель одне масла або по дві краплі кожного.

  • Ополіскувач для сухого типу волосся.

Рецепт ароматичного ополіскувача для сухого волосся ідентичний. Залишається питання з вибором відповідного масла. Для сухих, пошкоджених волосся підійдуть лавандова, сандалове або масло ілінг-ілангу.

Ополіскувачі для волосся з підручних засобів.

Але крім всіх спеціальних рецептів, ополіскувач для волосся можна приготувати з «підручних засобів» за принципом «що є під рукою». І ось кілька таких рецептів.

  • Ополіскувач на основі петрушки.

100 грам зелені петрушки заливають 1 л. гарячої води. Відвар настоюють протягом 30 хвилин, пріцежівают. Такий ополіскувач надає волоссю додатковий блиск.

  • Ополіскувач на основі пива.

0,5 літра світлого пива необхідно перелити в каструлю і дати піні відстоятися. Чисте вологе волосся обполоснути, зробивши акцент на кінчиках волосся. Пивний запах вивітриться через деякий час, і волосся стане пишним і блискучим.

  • Ополіскувач на основі чорного чаю.

1 столову ложку заварки чорного чаю (без добавок) заливають 1 л. гарячої води. Чай кип'ятять на слабкому вогні протягом 5 хвилин. Коли «чай» охолоне, його проціджують і обполіскують волосся. Ополіскувач надає волоссю пружність і блиск, а волосся темного кольору насичує приємним відтінком.

Комментарии (0)
Додати коментар
Засоби для фарбованого волосся
Засоби для фарбованого волосся
Засоби для фарбованого волосся
13.02.18 Догляд за волоссям
Якщо ви любите експериментувати з власною зовнішністю і часто міняєте колір волосся, то ви просто зобов'язані знати, що фарбоване волосся вимагають особливого поводження.
Шавлія для волосся
Шавлія для волосся
Шавлія для волосся
10.01.18 Догляд за волоссям
Лікарський шавлія - ​​відома рослина в народній медицині. Ще б пак, адже в перекладі з латині «salvia» інтерпретують як «бути здоровим».
Лимонна кислота для волосся
Лимонна кислота для волосся
Лимонна кислота для волосся
28.02.18 Догляд за волоссям
Лимонна кислота є універсальним речовиною, застосовуваним в різних областях життєдіяльності людини, не виключенням серед яких стала і косметологія.
Лимон для волосся
Лимон для волосся
Лимон для волосся
16.12.17 Догляд за волоссям
Вітаміни, мікроелементи, корисні речовини необхідні для здоров'я волосся. Тому, продумуючи свій раціон, не варто забувати про них.
Догляд за фарбованим волоссям
Догляд за фарбованим волоссям
Догляд за фарбованим волоссям
21.12.17 Догляд за волоссям
Як правило, відразу після фарбування ваше волосся випромінюють гарний блиск, слухняні легко лягають. Але проходить зовсім небагато часу, і первісний блиск зникає,