Масло від розтяжок
Причина появи розтяжок на шкірі криється в розриві сполучних тканин, який в свою чергу може відбуватися в зв'язку з розтягуванням шкіри або гормональними змінами в організмі.
Найчастіше «косметичної» вважають проблему розтяжок в період вагітності, а також після втрати / набору декількох зайвих кілограмів. Справа в тому, що в подібних випадках організм просто не встигає пристосовуватися до змін, що відбуваються, а недолік в шкірі еластину і колагену провокують утворення розтяжок.
Тут і приходить на допомогу домашня косметологія, багата на рослинні і ефірні масла, які допоможуть запобігти розтяжки і зробити їх на шкірі більш непомітними.
Масло від розтяжок - ефективність
Відразу звернемо увагу: позбутися від розтяжок за допомогою масел - справа не легка, що вимагає терпіння і часу. А в деяких випадках воно навіть виявляється безрезультатним, адже ендокринні захворювання і порушений гормональний фон (які також можуть стати причинами розтяжок) вимагають спостереження у фахівця і призначення коректної схеми лікування.
Ускладнює завдання генетична схильність і особливості шкіри, які найактивнішим чином проявляються в період «стресового» стану організму, в тому числі під час вагітності. Загалом, згідно зі статистичними дослідженнями, можна прогнозувати період до 4-5 місяців систематичного догляду за шкірою для позбавлення від темних (синюватих або червонуватих) розтяжок, і не менше року для того, щоб світлі або білі розтяжки зробити непомітними.
Ну а для того, щоб полегшити завдання, слід почати користуватися маслом від розтяжок дещо раніше, під час вагітності до їх появи, або в той момент, коли ви точно знаєте, що вага вашого тіла повинен змінитися в найближчому майбутньому.
Профілактика розтяжок або боротьба з ними на ранніх стадіях - найвірніший спосіб не допустити «запущеного» течії даного дефекту шкіри.
{ad1}Масло від розтяжок: дія
Головний механізм впливу масла на шкіру в боротьбі з розтяжками полягає в посиленні кровообігу на місцевому рівні та активізації відновлювальних властивостей шкіри, в першу чергу - сполучної тканини.
Саме тому вбрання масло (або масляна суміш) повинна наноситися масажними, досить сильними рухами.
У деяких випадках, при сильно запущених розтяжках, рекомендують звернутися до професійно масажиста, який знає всі аспекти даного питання. Ну а домашній догляд за шкірою за допомогою масла не замінимо в профілактиці і боротьбі з першими ознаками розтяжок.
Застосування масел від розтяжок в домашніх умовах
Як вже було сказано, підійдуть як рослинні (базисні), так і ефірні масла від розтяжок, а також їх суміші.
При виборі рослинних масел можна сміливо орієнтуватися на свій смак, але все ж найчастіше жінки для усунення розтяжок віддають перевагу оливковій олії, мигдальне або маслу персикових кісточок.
Оливкова олія багата на вітамін Е, а саме він відповідає за процеси регенерації шкірного покриву.
Мигдальне масло м'яке і поживне для шкіри, чудово підходить для догляду за сухим, чутливим типом шкіри.
Персикове ж масло - легке по консистенції, що робить його застосування зручним. Крім того, воно містить необхідні для шкіри віта міни А і Е.
Підвищує ефективність процедури тепле масло, для чого вибраний продукт перед застосуванням трохи нагрівають на водяній бані.
У виборі ефірних масел існують більш жорсткі обмеження. Наприклад, алергічна реакція на запах і компоненти продукту, що підсилюється в період вагітності. Крім цього, ефірні масла не рекомендовані для щоденного догляду на відміну від рослинних масел.
І, зрозуміло, ефірні масла не використовують в чистому вигляді. Як «добавку», в базисне масло для боротьби з розтяжками додають по кілька крапель ефірного масла розмарину, грейпфрута, апельсина, петтігрейна, лаванди, ладану, неролі.
Ну і на завершення Комора Краси приводить свій рецепт масляної суміші, використання якої 2-3 рази в тиждень дозволить запобігти розтягнення шкіри, а також зробити сліди від розтяжок менш помітними.
Рецепт масляної суміші для усунення розтяжок
2 столові ложки мигдалевого масла трохи нагрівають на водяній бані. Масло від розтяжок має бути теплим, але не палючим. Потім додають 3 краплі ефірного масла розмарину і 2 краплі олії лаванди. Протягом 3-5-х хвилин масла помішують, після чого втирають в проблемні ділянки шкіри масажними рухами.