Кокосове масло застосування
Кокосове масло відносять до жирних рослинних масел, отримане методом гарячого пресування м'якоті горіха.
Рідше масло кокоса добувають методом холодного пресування, і саме такий спосіб його отримання дозволяє зберегти в маслі всі корисні властивості. А то, що вони там є - можете не сумніватися, адже про користь кокосового масла людям було відомо ще в древніх часів.
Метод холодного віджиму дорожчий у виробництві, але отримане в результаті цього процесу масло максимально корисно і гіпоалергенні. І в сьогоднішній статті Комора Краси розповість Вам, як можна використовувати кокосове масло в домашній косметології.
Яку користь застосування кокосового масла приносить нам?
-
Життєдайні властивості кокосового масла.
Горіхи кокосового дерева відомі жителям Індії як плід «древа життя», і недаремно вони заслужили таку повагу.
Мешканці тропіків, систематично вживають масло кокоса, практично не мають зайвої ваги і, в порівнянні з жителями Заходу, менше хворіють.
Багате вміст жирних кислот в олії дозволяє нормалізувати обмін речовин і поліпшити процес травлення, що благотворно позначається як на стані організму, так і на самопочутті.
Крім цього, будучи легким антиоксидантом, при взаємодії з шкірним покривом кокосове масло попереджає і уповільнює процеси старіння організму.
-
Релаксирующие і поживні властивості кокосового масла.
Емоційно кокосове масло має здатність заспокоювати і знімати напругу, тому масаж із застосуванням масла - відмінне завершення важкого трудового дня, який наповнить шкіру поживними речовинами і розслабить м'язи.
{ad1}-
Захисні і цілющі властивості кокосового масла.
Кокосове масло є універсальним імуномодулятором для організму людини. Воно володіє антигрибкові, антибактеріальним і противірусними властивостями. Ось чому, застосовуючи масло як зовні, так і внутрішньо, ви підвищуєте захисні сили організму.
Відмінну профілактику робить масло при таких захворюваннях, як грип, герпес, гепатит. Крім того, при покритті маслом ран або подряпин, воно створює тонкий шар на шкірі, захищаючи шкірний покрив від пилу і занесення вірусу.
Завдяки цінному хімічним складом, масло кокоса попереджає хвороби печінки і нирок і зміцнює кісткову систему
-
Косметичні застосування кокосового масла.
По суті, косметичний застосування кокосового масла обумовлено його захисними, цілющими і живильними властивостями. Щадний спосіб його отримання (холодним пресуванням) дозволяє застосовувати масло в догляді за будь-яким типом шкіри, навіть чутливим.
Але особливо рекомендовано масло в щоденному догляді за сухою, зрілою, в'ялою шкірою. Воно запобігає лущення і подальше пересихання шкірного покриву і утворення нових зморшок, а також інтенсивно живить шкіру, не провокую при цьому побічних ефектів.
Слід врахувати, що при щоденному використанні кокосового масла краще розбавляти його готовими косметичним засобом, при цьому не перевищуючи е концентрацію масла в приготованому продукті на рівні 20%.
Молочна ванна з додаванням 2-3-х столових ложок олії кокоса подарує Вашій шкірі незвичайну ніжність і бархатистість. А систематичне (2-3 рази на тиждень) втирання масла в шкіру є відмінною профілактикою утворення розтяжок. Кокосове масло від розтяжок не допоможе кардинально виправити проблему, але зате зможе її попередити.
Використовують кокосове масло і в якості сонцезахисного засобу. Додавання кількох столових ложок олії в готовий продукт (сонцезахисний крем або спрей) надійніше захистить шкіру від опіків і подарує їй м'якість.
Чутлива шкіра голови і сухе волосся - також причина скористатися кокосовим маслом. При виполненмм декількох (2-3 в тиждень) масок для волосся на основі кокосового масла, ви помітите приємний блиск і еластичність зачіски. А застосування курсу подібних процедур дозволить відновити пошкоджене волосся і активізувати їх зростання.
Як бачите, кокосове масло - не однобічно в своєму застосуванні і обов'язково прийде до речі у Вашій косметичці.