
Маски для жирної шкіри обличчя
Жирній шкірі необхідний особливий догляд. При постійному використанні пінок, тоніків, лосьйонів, її легко можна пересушити. Щоб цього не сталося, рекомендується застосовувати домашні маски.
Перед їх нанесенням бажано потримати обличчя над парою трав'яного відвару. Завдяки цій процедурі пори розширяться, рогові і сальні пробки очистяться.
Особливості жирної шкіри
Вона масляниста, блискуча, землянистий кольору і досить груба, нагадує за текстурою шкірку апельсина. Закупорених сальних залоз виникає в результаті з'єднання випали лусочок шкіри і шкірного сала.
Своїм власницям жирна шкіра доставляє велику кількість проблем. На ній часто утворюються прищі, вугрі, вона погано забезпечується кров'ю, так як покрита жировою плівкою. Сальні залози такого типу шкіри працюють більш інтенсивно.
Причина цього, найчастіше, гормональна система. Через товстий зовнішнього шару пори закупорюються, тому сало не може вийти, викликає запалення і появу прищі. Однак у жирної шкіри є і переваги - вона менш схильна до процесу старіння, зморшки утворюються значно пізніше.
Як доглядати за жирною шкірою?
Якщо за такою шкірою неправильно доглядати, то вона буде ставати жирної ще швидше, захисні і дихальні функції ослабнуть і імунітет знизиться. Це є першими ознаками запалення шкіри.
Стан шкірного покриву залежить від оточуючих факторів від догляду за ним. В даному випадку для цієї мети краще всього підходить вода.
Отже, самим ідеальним і простим способом очищення можна назвати умивання. Бажано з дитячим милом. Для жирної шкіри не потрібні додаткові зволожувачі. Для догляду за нею рекомендується використовувати народні маски.
{ad1}Маски для жирної шкіри обличчя: рецепти
-
Маска з дріжджами для підсушування шкіри
3 ложки свіжовіджатого кислого соку (журавлинного, гранатового, лимонного, смородинового і ін.) Розмішати з ложкою пивних або пекарських дріжджів. Якщо склад вийде дуже густим, то можна додати в нього трохи холодної води.
Отриману маску наносити на жирні ділянки обличчя, тримати 15 хвилин, потім вмитися водою. Крім цього, дана маска злегка відбілює шкіру.
-
Маска з відваром листя волоського горіха
Вона надає матовість і свіжість шкірі. Для її приготування 5 ложок подрібненого свіжого листя залити півлітра окропу. Поставити на водяну баню на 15 хвилин. Готовий відвар процідити, дати трохи охолонути.
Марлеву серветку скласти в чотири шари, змочити у відварі і покласти її на обличчя. Тримати, поки вона повністю не охолоне. Процедуру проводити до двох-трьох разів на тиждень.
-
Поживна маска з зеленим горошком і молочною сироваткою
Розтерти в пюре дві ложки зеленого горошку, ретельно перемішати з двома ложками молочної сироватки. Готову маску акуратно нанести на шкіру, тримати 25 хвилин, вмиватися холодною водою.
-
Мильна маска для жирної шкіри обличчя
Шматок нейтрального мила (бажано «Дитяче») натерти на тертці. Покласти масу в емальовану або скляну ємність, додати чайну ложку борної кислоти і півчайної ложки туалетного бури. Вміст перемішати дерев'яною ложкою. Потім додати ложку перекису водню (3%) і ложку камфорного спирту або масла, збити. Якщо ложка в кремі варто, то він готовий.
Зберігати масу в пластмасовій або скляному посуді, щільно закривши її. Тримати на обличчі 15 хвилин, вмитися водою температури тіла.
-
Маска з білою глиною з розгладжувальним ефектом
По чайній ложці лимонного соку, білої глини і натурального меду змішати, додати трохи кип'яченої води, щоб вийшла пастоподібна маса. Наносити маску на шкіру на 12 хвилин, потім змивати теплою водою. Після чого протирати шкіру шматочком лимона.
-
білкова маска
Ця маска звужує розширені пори. Для її приготування подрібнити листя капусти і змішати їх з збитим білком. Готову маску нанести на шкіру на чверть години, після змити її. Для позбавлення від розширених пор також рекомендовано протирати шкіру соком капусти.
Існує величезна кількість рецептів приготування масок для жирної шкіри обличчя, кожна з них має свої ефектом. Будь-яка дівчина може підібрати найбільш відповідний варіант для себе. І що важливо - такі маски перевірені часом і допомогли дуже багатьом жінкам.



