Маски для вій
Догляд за віями ... здавалося б, а чи потрібен він взагалі? Такі маленькі, як до них дістатися? Та й навіщо?
А як же чарівний погляд з-під пухнастих вій і будь-який ваш каприз тут же виконаний. Або довгими віями «хлоп-хлоп», невинно так, і конфліктної ситуації ніби й не було ...
Сьогодні Комора Краси розповість, як за допомогою домашніх засобів посилити зростання вій, зробити їх більш пухнастими і виразними.
Для початку давайте розглянемо причини ламкості і впадання вій. Їх може бути багато - це і неправильне харчування (надзвичайний захоплення «фастфудом»), і нервові потрясіння, і деякі захворювання організму (наприклад, проблеми зі щитовидною залозою).
Якщо випадок особливо серйозний - слід звернутися до фахівця за якісною діагностикою, і, можливо, пройти призначену схему лікування. Ну а в домашніх умовах прискорити процес відновлення красивих, густих і довгих вій допоможе використання масок.
Найчастіше маски для вій готують на основі масел. Зокрема - касторової, обліпихової або реп'яхової. Звичайно, вони не дадуть блискавичного результату, але значно зміцнять і оздоровлять ваші вії.
Маски для вій - народні рецепти краси.
- Маски для вій на основі масел.
найпростіша маска для вій готується елементарно просто. Під флакончик з-під старої туші (який слід ретельно вимити), наливають вбрання масло і щовечора наносять його на вії.
- Реп'яхову олію живить і прискорює ріст вій;
- Від касторової олії вії менше випадають, стають темнішими (а значить - виразніше), набувають чинності і обсяг;
- Масло обліпихи також інтенсивно живить вії, прискорює їх зростання і робить вії товщі. І, крім того, воно багате вітамінами А і Е.
Якщо ви наносите масло «не шкодуючи», то через 20-30 хвилин після нанесення залишки масла слід видалити за допомогою ватного тампона, щоб уникнути набряків повік і роздратування.
{ad1}При нанесенні будь-маски на вії слід проявити обережність. Масляний розчин ні в якому разі не повинен потрапити на слизову оболонку ока.
Курс таких масок повинен становити не менше, ніж 2 місяці. Перші результати при використанні реп'яхової або обліпихової олії з'являться приблизно через 2 тижні (при щоденному використанні). Від касторової олії результат не буде отриманий настільки швидко, зате при регулярному використанні касторової маски результат виявиться найбільш стійким.
- А ось для посилення росту вій рекомендують використовувати мигдальне або рожеве масло. Мигдальне масло насичене вітамінами, а рожеве масло не тільки живить, але і очищає вії.
Як багато хто з вас вже здогадалися, для посилення росту вій і надання їм густоти в домашніх умовах можна приготувати маску на основі суміші масел. Для приготування такої суміші в рівних пропорціях знадобляться касторове і реп'яхову масла, а також масляні розчини вітамінів.
Наприклад, у флакончику з-під старої туші необхідно змішати по 15 крапель касторової і реп'яхової олії (при бажанні реп'яхову олію можна замінити обліпихових) і по 2-3 краплі масляного розчину вітаміну А і Е. Наносять таку маску на вії щовечора протягом місяця .
Але тільки на використанні рослинних масел маски для вій не закінчуються.
- Маски для вій на основі алое.
Заспокійливу і поживну маску для росту вій можна приготувати і соком алое. Звичайно ж, не в чистому вигляді. На 10 крапель реп'яхової олії слід додати 2-3 краплі свіжого соку алое. Таку маску краще робити у вихідні дні, щоб заспокоїти очі від наслідків постійної напруги.
- Маски і компреси для вій з трав.
Ну і це ще не все. Не варто забувати і про лікувальні травах. Промивання вій і очей відваром трав не тільки зміцнить вії, а й допоможе зняти втому і напругу з очей. Таким чином, маска-компрес матиме комплексний вплив.
Для промивання вій добре підійде відвар з квіток ромашки або волошки. Ватний тампон змочують у відварі трав і прикладаю на закриті очі на 10-15 хвилин. Слабкий розчин ромашки підходить також і для вмивання. Він допоможе чутливій шкірі навколо очей підбадьоритися, а віям додасть життєвої сили.
- Чай для очей і для вій.
Поширений досі і метод промивання очей міцною заваркою чорного чаю. Заварка чорного чаю володіє знезаражувальним впливом, зміцнює вії і заспокоює шкіру повік. При втоми в очах і ламкості вій рекомендують прикладати теплі чайні компреси на 5-7 хвилин протягом 7-10 днів.
Як бачите способи приготування масок для вій - різноманітні. Тільки вам вирішувати, чи варто вибрати більш легкий, «профілактичний», або більш інтенсивний курс масок для краси і здоров'я ваших вій.