Догляд за віями
Чарівний погляд з-під густих вій мало кого залишить байдужим. Здавалося б, кілька невинних помахів шикарними віями, і ось уже виконують будь-який ваш каприз ... але як то кажуть «без праці не витягнеш і рибку зі ставка».
І наші вії також потребують догляду. Красиві, пухнасті і довгі вії - це, перш за все, доглянуті вії.
Догляд за віями може бути профілактичним (для додання їм густоти і довжини) і відновлює, який включає в себе прискорене зростання вій і активне живлення.
По суті своїй, процедури для догляду залишаються ті ж. Змінюється тільки частота. Якщо для профілактичного догляду досить однієї процедури в тиждень, то для відновлення краси і пишності вій знадобиться, по крайней мере, 3 процедури в тиждень.
Коли потрібен відновлюючий догляд за віями?
Якщо ви помітили, що ваші вії стали ламкими і рідкісними, якщо вони випадають і рідшають - значить потрібен відновлює домашній догляд за віями.
Причин цього може бути багато - від перенесеного стресу до симптомів якогось захворювання. Звичайно, якщо справа в останньому, тут до речі доведеться візит до лікаря і якісна діагностика вашого стану.
Але найчастіше все-таки причиною ламких вій стає використання неякісної косметики або нестача вітамінів. І тоді варто звернутися за порадами домашній косметології.
Догляд за віями. Втомлені очі і відвари лікувальних трав.
Нерідко трапляється так, що втома очей провокує поганий стан вій, тоді навіть здорові вії виглядають млявими і тьмяним. На допомогу прийдуть очні компреси з відвару лікарських трав.
{ad1}Наприклад, відвар з квіток ромашки або волошки заспокоїть роздратовані очі і зніме почервоніння. Заспокоює очі і відвар шавлії. Лікувальні трави комплексно впливають не тільки на шкіру навколо очей, а й безпосередньо на вії. Компрес рекомендують прикладати теплим, на 10-15 хвилин.
Важливо! Трав'яні компреси можна прикладати тільки на очищене обличчя без макіяжу, інакше ви ризикуєте спровокувати подразнення очей. Корисні також компреси з заварки чорного чаю. Чорний чай знімає легке напруження і зміцнює вії.
Догляд за віями. Неякісна косметика.
Туш для вій слід вибирати в залежності від потреби очей. Для чутливої шкіри слід віддати перевагу туші без зайвих консервантів.
Люди, що носять контактні лінзи, особливо ретельно повинні підійти до вибору туші. Для ослаблених вій підійде туш, яка містить касторове масло. Серед загальних правил - використання одного флакона туші не довше, ніж три місяці, щоб уникнути випадкового зараження очей.
Ну і, звичайно ж, ні в якому разі не варто нехтувати вечірньому ДЕМАКИЯЖ.
Догляд за віями. Харчування маслами ...
Вії, також як і волосся, мають потребу в харчуванні. Для додаткового живлення вій підійдуть обліпихи, реп'яхову, рицинова, мигдальне масла. Можна скористатися флакончиком з під старої туші, який слід ретельно вимити і налити в нього вбрання масло для вій.
Масло потрібно наносити на вії ввечері, на 10-12 хвилин, після чого залишки масла слід видалити за допомогою ватного тампона. Масло можна вибрати одне або створити свою композицію масел.
А для того, щоб знати що з чим краще змішувати - кілька слів про властивості масел.
- Наприклад, мигдальне масло добре стимулює ріст вій.
- Кетамін перешкоджає випаданню вій, зволожує і живить вії.
- Масло обліпихи живить і пом'якшує вії, роблячи їх пухнастими.
- Рожеве масло знімає напругу з шкіри століття.
Для інтенсивного харчування вій можна приготувати маску для вій. В її основі - вбрання рослинне масло, до якого додають сік і кілька крапель олійних розчинів вітамінів А і Е.
Застосовуйте такі маски для догляду за віями кілька разів на тиждень, і вже через 3-4 тижні ви помітите, що ваші вії стали гущі і привабливіше.