Маски для обличчя з журавлини
Журавлина в цукрі, приготована власноруч, ласощі, улюблене багатьма. А ще це - потужний заряд вітаміну С, компонентів-антиоксидантів і імуномодулятор.
Перетерта журавлина або журавлинний сік - не один рік супроводжували нас в холодні зими, допомагаючи впоратися з застудою. Народна медицина багато в чому зобов'язана журавлині і її корисним властивостям.
Разом з тим, дана ягода є і дивним косметичним продуктом. Журавлина для особи - не тільки тонізує і живить шкіру, але і допомагає впоратися з деякими шкірними проблемами.
І про те, як застосовують журавлину в домашніх рецептах - розповідає Комора Краси.
Журавлина для особи: косметичні властивості
Напевно для Вас не секрет, що соковита журавлина надзвичайно багата на вітамін С. За концентрації його змісту вона успішно конкурує з цитрусовими, і при алергії на останні, успішно лідирує в цій гонці.
Крім цього, журавлина - продукт-антиоксидант, ось чому її зміст в омолоджуючих масках так цінно. Журавлина допомагає зняти втому, тонізує і вітамінізує шкіру, наповнюючи її комплексом необхідних речовин, допомагає зберегти молодість.
У догляді за жирною, комбінованою шкірою журавлина не тільки дбає, а й лікує шкіру. Так журавлинний сік застосовують при вуграх і незначних почервоніння шкіри, при розширених порах.
Володіє журавлина і легким відбілюючим впливом. Ну а як приготувати маски з журавлини - дізнаєтеся з наших рецептів.
Маски для обличчя з журавлини: народні рецепти
-
Сік журавлини для шкіри
Чистий сік журавлини рекомендований для догляду за жирною, проблемною, комбінованою шкірою. Свіжим соком протирають шкіру двічі на день, що допомагає усунути жирний блиск, очистити і тонізувати шкіру.
{ad1}Можна в домашніх умовах приготувати і журавлинний лід, який стане альтернативою вмивання.
-
Маска при розширених порах
Маску при розширених порах можна приготувати, змішавши яєчний білок і 1 столову ложку журавлинного соку. Для цього білок попередньо збивають, а після поступово додають сік.
Розмішаним до однорідної консистенції, маску наносять на шкіру. Змивають вологим ватним диском через 8-10 хвилин.
-
Журавлинний тонік для обличчя
Тонік для шкіри на основі журавлинного соку підходить для будь-якого типу шкіри, якщо змішати журавлинний сік і очищену воду в рівних пропорціях. Отриманим засобом періодично протирають шкіру або використовують як компрес, рясно просочивши шматочок марлі. Компрес витримують 8-10 хвилин.
Рекомендовано для втомленою, млявою, зрілої шкіри, а також увечері, перед святковою вечерею або важливіше зустріччю.
-
Маска з журавлини для сухої і зрілої шкіри
Маска для сухої, зрілої шкіри вийде, якщо змішати 1 столову ложку журавлинного соку з такою ж кількістю жирної сметани і яєчним жовтком. Компоненти розмішують до однорідної маси, на шкіру наносять рівним шаром, витримують 8-10 хвилин. На завершення обполіскують обличчя теплою водою.
-
Відбілююча журавлинна маска
Як вже було сказано, журавлину для особи застосовують і для відбілювання шкіри. З цією метою 1 столову ложку пшеничного борошна змішують з 1-2 чайної ложками соку журавлина і 1 чайною ложкою лимонного соку. Маску витримують від 5 до 10 хвилин, змивають прохолодною водою.
-
Сирна маска для чутливої шкіри
Для чутливої шкіри відбілюючі маску можна приготувати на основі сиру. Для цього достатньо 2 столові ложки домашнього сиру змішати з 1 чайною ложкою журавлинного соку. Маску щільним шаром наносять на шкіру на 5-8 хвилин.
Маски для обличчя з журавлини - вельми універсальний засіб, разом з тим про обережність забувати не слід. Так само, як сік будь-яких кислих ягід, сік журавлини може спровокувати роздратування шкірного покриву. Тому, застосовуючи журавлину як косметичний засіб, не забувайте провести тест на чутливість шкіри.