Лікування фурункула в домашніх умовах
Інфекційні ураження шкіри часто стають наслідком недбалого ставлення до санітарно-гігієнічним нормам. І однією з таких проблем, що вражають шкірний покрив, є фурункул.
Якщо Вам доводилося зіштовхувати з гнійними висипаннями на шкірі, з червоністю і болем у вогнищі запалення, то, напевно, добре пам'ятаєте, що це таке.
І в сьогоднішній статті Комора Краси вирішила розповісти про те, як усунути фурункул за допомогою народних засобів, а також розглянути причини його появи, щоб в подальшому у Вас була можливість знизити ризик визрівання фурункула до мінімуму.
Фурункул. Причини і заходи профілактики.
Почнемо з того, що фурункул не дивує гладку поверхню шкірного покриву. Іншими словами він ніколи не утворює на долонях, ступнях і тих частинах шкіри, позбавлених волосяного покриву.
Звідси випливає, що ризик появи фурункула збільшується забрудненням шкірного покриву, а також незначними ранками і пошкодженнями на її поверхні. Адже саме через пошкоджену шкіру інфекція потрапляє всередину і вражає шкіру. Тобто, дотримання чистоти і цілісності шкірного покриву - вірний спосіб захисту від такої напасті, як фурункул.
Як же запідозрити у себе розвиток цієї інфекції, не доводячи справу до крайності? Перш за все, заражену ділянку шкіри червоніє, а через кілька днів утворюється ущільнення шкіри, викликаючи часом дискомфорт. Так відбувається визрівання фурункула.
На цій стадії достатньою ефективністю володіє лікування фурункула в домашніх умовах за допомогою часниковий компресів, які прикладає до хворого місця 4-5 разів на добу.
Компрес приготувати досить легко - потрібно лише докласти тоненький шматочок часнику або трохи передавленной часниковою маси і зафіксувати за допомогою пов'язки. Перед цим не забудьте очистити шкіру, і при необхідності, видалити шкірний покрив.
{ad1}Що стосується тих заходів, до яких вдаватися не слід - так це масаж проблемної ділянки, що тільки посилить прояв фурункула і видавлювання його вмісту. Некоректно виконане лікування фурункула в домашніх умовах з легкістю призведе до зараження ще більшого ділянки шкіри.
Народні засоби від фурункула
-
Цибулевий компрес від фурункула.
Компрес з запеченого цибулі вже давно зарекомендував себе ефективним засобом в боротьбі із запаленнями на шкірі різного характеру. Разом з тим, результат його використання значно підвищується при застосуванні на стадії визрівання нариву.
Ну а для самої процедури досить запечену цибулину розрізати на кілька шматочків і прикладати до фурункули внутрішньою стороною. Компреси бажано міняти кожні 3-4 години.
-
Господарське мило
Господарсько мило - також не останній продукт, що дозволяє впоратися з фурункулом. Для приготування компресу 100 грам мила натирають і додають до нього 200-300 грамів води. На повільно вогні суміш доводять до кипіння і проварюють до утворення однорідної маси. Остигнула масу використовують для приготування компресу. Змінюють 3-4 рази на добу.
-
Домашнє тісто - захист від фурункула
Такий рецепт, мабуть, не тільки простий, але воістину домашній, адже для його приготування знадобиться жовток домашнього яйця і ложка вершкового масла (також переважно домашнього).
Масло розтоплюють на водяній бані, змішують з жовтком і за допомогою борошна замішують тісто негусто, щоб воно не текло. За допомогою марлі тісто фіксують до хворого місце. Залишки приготованого продукту зберігають в холодильнику, компрес змінюють 3-4 рази на добу. На ранніх стадіях освіти фурункула досить буває 2-3 компресів для його повного усунення.
-
Відвар кульбаби - популярне народний засіб від фурункула.
Відвари лікарських трав вже не раз доводили свою користь в косметології. У боротьбі ж з фурункулом допоможе відвар з кульбаби. 2 столові ложки сухої трави заливають склянкою окропу і настоюють не менше 2-х годин. Компрес міняють 5-6 разів на день.
-
Лікування фурункула в домашніх умовах за допомогою компресу з алое і масла.
При будь-яких гнійних запаленнях на шкірі, мабуть. бракуватиме такого простого і універсального засобу, як сік алое.
У нашому ж випадку рекомендують змішати в рівних пропорціях сік алое і рослинне масло (оливкова, персикове або мигдальне). Шматочок бинта або марлі рясно змочують в приготовленої суміші і прикладають до нариву. Компрес міняють двічі на добу, вранці і ввечері.