Лікувальна грязь в косметології
Грязьові маски сьогодні широко застосовують не тільки в косметології, а й в терапії, дерматології і навіть неврології.
Адже завдяки своєму унікальному складу лікувальна грязь покращує місцевий кровообіг, підвищує тонус і пружність шкіри, активізує процеси регенерації клітин, знімає роздратування і запальні процеси, а також розгладжує дрібні зморшки і запобігає передчасному старінню шкіри.
Перераховані вище характеристики дають можливість застосовувати лікувальну грязь не тільки для догляду за обличчям, але і за тілом, за втомленою шкірою ніг, і навіть за волоссям. При застосуванні грязьовий маски для тіла вона не тільки піднімає тонус шкіри, але і нормалізує процес обміну речовин в глибоких шарах шкіри.
Лікувальна грязь в косметології, застосування
Лікувальна грязь для тіла
Грязьова маска стимулює приплив крові, викликаючи розігріваючий ефект, завдяки чому бруд застосовується для позбавлення від зайвої ваги в проблемних зонах (стегна, талія), а також для боротьби з целюлітом, тільки після використання грязьовий маски не забувайте наносити на проблемні зони антицелюлітні креми.
Грязьові маски для ніг
Для отримання кондиціонуючого ефекту лікувальна грязь застосовується для шкіри ступень і ніг. При регулярному застосуванні грязьова маска прибирає відчуття стягнутості і сухості ніг. Також надають пом'якшувальну і зволожуючу дію на шкіру п'ят.
Лікувальна грязь для догляду за волоссям
Ну і саме здавалося б незвичайне - грязьова маска з успіхом застосовується для догляду за волоссям. Нанесення грязьовий маски на шкіру голови зміцнює коріння волосся, попереджає випадання волосся і облисіння, покращує ріст волосся і додає їм природний блиск.
{ad1}Лікувальна грязь для особи
Грязьові маски слід застосовувати з урахуванням вашого типу шкіри. Так, для жирної / комбінованої шкіри грязьова маска вважається якісним очищує засобом із дезинфікуючим ефектом. Маску необхідно наносити товстим шаром, щоб вона не засохла під час свого впливу на шкіру.
Якщо у вас суха або нормальна шкіра, в такому випадку косметологи рекомендують розводити грязьову маску з оливковою або мигдальним маслом в рівних співвідношеннях. Це попередить сухість шкіри. Головне дію маски при сухої шкіри направлено на пом'якшення та харчування шкірного покриву.
Як користуватися лікувальною гряззю?
У косметології найчастіше використовують сульфидную чорну лікувальну грязь (з озер Західного Сибіру, Північного Кавказу, Криму). Фахівцями доведено, що ступінь впливу грязьовий маски на шкіру нерозривно пов'язане з її температурою. Тому перед нанесенням грязьовий маски, бруд трохи розігрівають на водяній бані до температури 36-42 '.
Грязьові маски, як і будь-яка інша процедура, проводяться курсами. Тривалість курсу, як правило, не перевищує, 8-15 процедур.
Для омолодження шкіри обличчя досить застосовувати лікувальну грязь раз в тиждень, для догляду за тілом та позбавлення від зайвої ваги - 3-4 рази в тиждень, для догляду за волоссям - не частіше 3-х разів на тиждень. Важливим з точки зору косметології є той факт, що отриманий після курсу грязьових масок естетичний і оздоровчий ефект зберігається на досить тривалий час.
Крім того, існує цілий ряд показань до застосування грязьових масок. У цьому числі шкірні захворювання, вугрі, хвороби горла і носа, ревматизм, опіки (при залишилися сліди), а також порушення в опорно-руховому апараті, уповільнені хронічні захворювання запального характеру, порушення обмінних процесів в організмі, в тому числі проблеми з травленням .
На жаль, грязьові маски (в першу чергу для всього тіла) мають і свої протипоказання. Це - гострі запальні процеси (в тому числі запальні процеси в жіночій статевій сфері), маткові кровотечі, бронхіальна астма, серцево-судинні захворювання, а також грибкові захворювання шкіри.