Левоміцетин від прищів
Прищі, постійно з'являються на обличчі, доставляють багато неприємностей. Ця проблема хвилює не тільки підлітків, але і жінок будь-якого віку.
В першу чергу слід визначити причини появи прищів. Зазвичай це внутрішні захворювання і недотримання правил гігієни, що полягає в неправильному догляді за шкірою.
Появі прищів сприяє активне виділення шкірного сала, несвоєчасне видалення відмерлих частинок шкіри, недотримання дієти.
Неправильний спосіб життя, перебування на сонці, гормональні порушення є також причиною появи прищів. Щоб визначитися з причиною, слід відвідати не тільки дерматолога, а й ендокринолога, гінеколога і дієтолога.
Левоміцетин від прищів: переваги та протипоказання
Щоб ретельно очистити шкіру обличчя, можна використовувати різні способи. Найкраще вдатися до допомоги професійного косметолога.
Не слід самостійно видавлювати прищі, так як в ранку, що утворилася можна занести інфекцію.
У домашніх умовах немає необхідності вдаватися до частого вмивання, так як це може призвести до зниження захисних реакцій шкірного покриву.
Не варто постійно користуватися скрабами, особливо тими, що мають грубу консистенцію. Для видалення прищів найкраще точково використовувати настойки на спирті з антибіотиками.
Левоміцетин - відмінне і найдоступніший засіб для цього. Він є антибіотиком найширшого спектра дії, що випускається у вигляді мазі, таблеток або настоянки на спирту.
Цей антибіотик дуже активний і служить для лікування багатьох серйозних захворювань - запалення легенів, тифу, менінгіту та багатьох інших.
Якщо левоміцетин від прищів застосовується для догляду за проблемною шкірою, використовувати його потрібно дуже акуратно, так як він не тільки токсичний, але і канцерогенний препарат. Левоміцетин може викликати алергію у вигляді висипки на тілі.
Левоміцетин може мати протипоказання до його застосування. Це - порушення роботи печінки, захворювання крові, грибок та інші шкірні хвороби.
{ad1}Для лікування прищів використовують спиртову настойку левоміцетину. Однак можна приготувати ліки, розчинивши у воді звичайні таблетки. За допомогою ватної палички склад точково наноситься на запалену ділянку, після чого він змивається водою і, так як левоміцетин призводить до сухості шкіри, обробляється зволожуючим кремом.
Бовтанка від прищів з левоміцетином: рецепти
- Існує і так звана бовтанка від прищів з левоміцетином проти вугрів, в яку крім левоміцетину в кількості однієї - двох таблеток, входять і інші компоненти - розчин саліцилової кислоти, настоянка календули і борна кислота, змішані в рівних пропорціях.
- Існує і ще один рецепт приготування «бовтанки». Для цього рецепта змішують таблетки левоміцетину в кількості 10 штук, метронідазол в такій же кількості, 40 - 50 мілілітрів саліцилового спирту і 10 мілілітрів саліцилової кислоти. Цим засобом користуються вранці і ввечері, використовуючи його точково за допомогою ватної палички.
- Можна також змішати по 3 таблетки левоміцетину і ацетилсаліцилової кислоти, додавши 50 мілілітрів настоянки календули. Цей склад володіє не тільки протимікробну дію, але і видаляє чорні крапки.
- Багато хто використовує левоміцетин, просто присипаючи їм запалені ділянки. Для збільшення ефективності лікування, необхідно відмовитися від жирної, солоної і солодкої їжі, а також алкоголю.
Левоміцетин від прищів: відгуки
Анастасія, студентка, 23 роки:
Скільки себе пам'ятаю, постійно маю шкірні проблеми - прищі, вугрі, чорні точки. Мама водила по різних лікарях, які проводили обстеження і брали аналізи. Ніякого діагнозу не було поставлено і лікування не мало ефекту, поки моя подруга, яка працювала на «швидкій допомозі», що не порадила спробувати левоміцетіновий спирт з концентрацією 3%. Він свого часу допоміг їй вирішити схожу проблему. Це засіб я придбала в аптеці і стала протирати запалену шкіру практично кожні дві години, сподіваючись на позитивний результат. Він не змусив себе довго чекати, позбавивши не тільки від прищів, але і слідів після них. Звичайно, шкіра далека від ідеального стану, але в порівнянні з тим, що було, це просто відмінний результат. Пляшечка з розчином левоміцетину тепер завжди «під рукою». Тим більше, воно не викликає ніяких протипоказань і не робить негативного впливу на шкіру.
Ольга, менеджер, 25 років:
З незрозумілих причин на шкірі з'явилися висипання. В інтернеті прочитала, що від прищів відмінно допомагає левоміцетіновий настоянка на спирту. Протираючи шкіру 3 - 4 рази на день, вдалося домогтися відмінного результату.
Марина, 30 років, учитель:
Від прищів порадили таблетки левоміцетину. Я їх розкришила в порошок і розбавила водою. Цим засобом змащувала прищі, які дуже скоро зникли і при постійному використанні засоби, що не з'являються знову.