Кератинове вирівнювання волосся в домашніх умовах, покрокова інструкція
Якщо ви ніяк не можете порозумітися з неслухняними волоссям або помітили, що вони зіпсувалися через постійне використання прасування, ймовірно, настав час випробувати одну з нових і ефективних технологій, які допомагають у догляді.
Так, кератіновие випрямлення волосся в домашніх умовах не тільки випрямить їх, але і поверне красу, блиск, здоров'я.
Чим так хороша ця процедура?
- По-перше, як вже було сказано, з її допомогою ви зумієте випрямити і розгладити кучеряві локони. Правда потрібно розуміти, рівень випрямлення безпосередньо залежить від структури вашого волосся.
- По-друге, вона сприятливо позначиться на стані волосся, які постраждали через різних хімічних процедур, надасть зволожуючу дію.
- Якщо ж вас турбують посічені кінчики, то кератіновие випрямлення запечатає їх і не дозволить проблеми поширюватися далі.
- Крім того, така процедура відмінно підходить тим дівчатам, які перед її проведенням пофарбували волосся, адже після випрямлення вони набагато краще і довше зберігають колір.
Відмінність салонної і домашньої процедури випрямлення
Безумовно, є ряд особливостей, що відрізняють виконання такої процедури в домашніх умовах і в салоні, а саме:
1. Склад засобів. На жаль, ті кошти, що продаються спеціально для проведення випрямлення на дому, не завжди такі ж якісні і дієві, як засоби, що використовуються в салонах. Нерідко вони просто розривають дисульфідні зв'язки між волоссям, замість того, щоб витягати їх. У зв'язку з цим, власницям сильно кучерявих локонів розумніше все ж звернутися саме до професіоналів, а не діяти самостійно.
Дівчатам же з прямим волоссям пощастило більше, оскільки вони цілком можуть придбати засоби для кератинового випрямлення і відновити свої локони не виходячи з дому.
2. Вартість процедури. Тут все не настільки неоднозначно. В принципі, при бажанні, можна знайти кератиновий набір для домашнього виконання процедури за розумну, а то і зовсім низьку ціну. Однак іноді подібні набори обходяться дорожче, ніж салонний метод. Втім, навіть якщо ви знайдете дорогі засоби, їх вмісту вам вистачить на кілька повноцінних сеансів, що важливо, адже випрямлення рекомендується періодично повторювати. Таким чином, в кінцевому рахунку, можна заощадити пристойну суму.
3. Природно, власницям довгого волосся доведеться витратити на салонну процедуру більше грошей, ніж дівчатам з короткими локонами або середньої довжини. Як правило, стандартної норми довговолосих спокусниця не вистачає, отже, її збільшують, а це тягне додаткові фінансові витрати.
Як ви зрозуміли, дуже багато залежить від структури вашого волосся, від їх довжини і вашого бажання заощадити на процедурі випрямлення. У перший раз, мабуть, має сенс звернутися в салон, де на власні очі простежити за діями фахівця, і вже потім пробувати повторити все це вдома.
{ad1}Що потрібно для домашнього кератинового випрямлення
Отже, що ж знадобиться, якщо ви все-таки вирішите приступити до самостійного виконання процедури?
1. Шампунь-пілінг. По-іншому його прийнято називати шампунем для глибокого очищення. Він видалить з волосся залишки різних засобів для укладання, що осів на них хлор, силікон і т.д .;
2. Засіб, що містить кератин. Який би набір для кератинового випрямлення волосся ви не придбали, кожен з них має натуральний складом, де є навіть білки і комплекси вітамінів, покликані відновити і захистити ваші локони від коренів до кінчиків. І хоча іноді в наборах присутні добавки у вигляді різних ароматичних ароматів, ніякого негативного впливу вони не зроблять;
3. Розпилювач-пульверизатор. З його допомогою легше рівномірно розподілити засіб по волоссю, що допомагає досягти максимального ефекту. Без розпилювача ви ризикуєте позбавити локони захисту (адже вони були вимиті глубокоочіщающім шампунем), а також перепалити їх;
4. Спеціальний праску. Ймовірно, ви добре знайомі з цим інструментом, проте праску рекомендується вибирати або з турмаліновим, або з керамічним покриттям - так волосся практично не ушкодяться. Зверніть увагу, температура нагріву інструменту повинна досягати 230 градусів, інакше всередину волосяного стрижня кератин просто не зможе проникнути;
5. Фен. Тут теж рекомендується зупинитися на моделі з щадним режимом сушки, а також режимом холодного повітря, щоб не травмувати свою шевелюру;
6. Додаткові інструменти. Сюди входять захисні рукавички, пензлик для нанесення і розподілу кератинового кошти, накладки на вуха (щоб не обпектися), затискачі для волосся і невелика неметалічна чаша.
Як правильно провести процедуру в домашніх умовах
Насамперед необхідно ретельно вимити волосся, використовуючи при цьому шампунь-пілінг. З метою повного очищення, рекомендується помити голову цим шампунем двічі.
Потім візьміть фен і трохи підсушіть локони до вологого, але не сухого стану. Вологі локони акуратно розчешіть, після чого розділіть їх на однакові по товщині пасма. Для зручності можете закріпити кожне пасмо зажимом - так вони не будуть заважати вам, плутатися під час виконання процедури.
На кожну підготовлену пасмо по черзі слід нанести засіб, що містить кератин, рівномірно розподіляючи його по всій довжині волосся. Не забувайте дотримуватися міри при нанесенні засобу, оскільки як його недостатня кількість, так і надлишок тягнуть за собою певні неприємності (брак поживних вітамінів, підвищену жирність волосся і т.п.).
Після того, як ви нанесли засіб, почекайте приблизно півгодини, щоб всі поживні речовини повністю проникли в волосся, вбралися, а потім знову скористайтеся феном, але включіть найнижчу температуру.
Висушені волосся розділяйте на тонкі пасма і по черзі випрямляйте їх праскою (не забудьте встановити температуру в 230 градусів).
Якщо ви є фарбованої блондинкою, то ваше волосся через перекису більш уразливі, а тому температуру прасування краще встановити на 200 градусів. По кожній пасма необхідно пройтися 5 разів, після чого просто акуратно розчесатися.
Запобіжні заходи
Кератинове вирівнювання волосся в домашніх умовах не рекомендується проводити годуючим мамам і вагітним жінкам.
А враховуючи, що в складі кожного набору міститься формалін, який при нагріванні в невеликій кількості виділяє формальдегід (токсична речовина), краще під час процедури використовувати спеціальну захисну маску.
Догляд за волоссям після кератинового випрямлення
- якщо не хочете зіткнутися з заломами і нерівностями волосся, хоча б на три дні забудьте про звичних аксесуарах (обідках, шпильках і т.д.);
- протягом наступних трьох днів після процедури не мийте голову, а протягом 14 днів не фарбуйте і не мелірують їх, адже так ви сильно ризикуєте погіршити їх стан;
- подальше миття голови повинне проводитися тільки з шампунем, який не містить сульфатів, в іншому випадку кератиновий склад дуже скоро вимиється з волосся і всі ваші зусилля виявляться марними;
- плануючи відпочинок на морі, стежте, щоб волосся не контактували з морською водою (в крайньому випадку, скористайтеся спеціальною захисною сироваткою).