
Кавове обгортання
Багато хто просто не уявляють свого життя без ранкової чашки запашної кави. Чим вабить і що дарує нам цей дивовижний напій?
Тонізуючі, підбадьорливі властивості натуральної кави сьогодні ні для кого не є секретом. А чи знаєте ви про те, що кава може бути корисний не тільки при внутрішньому вживанні? Кавові мелені зерна - відмінний варіант ефективного скрабу для тіла або домашнього антицелюлітного обгортання.
Саме про кавовому обгортанні і піде мова в сьогоднішній статті.
Чим корисно кавове обгортання в домашніх умовах для шкіри?
Натуральна кава містить вітаміни, мінеральні речовини, полісахариди і ефірні масла, які допомагають очистити організм від токсинів і шлаків. Крім того, зерна кави активізують процес розщеплення жирів і їх подальше виведення назовні.
Тому кавове обгортання застосовують для стимуляції обмінних процесів в клітинах, підвищення пружності і боротьби з целюлітом.
Навіть кілька процедур кавового обгортання істотно покращує колір, зовнішній вигляд і стану шкірного покриву, а також «підтягує» контури тіла. Косметологи рекомендують обгортання кави при целюліті і зайвій вазі, при в'ялою, млявою шкірі, при бажанні підтягнути шкіру і стимулювати обмінні процеси в організмі.
Як приготувати масу для кавового обгортання і провести процедуру в домашніх умовах.
Для однієї процедури в домашніх умовах досить буде 80-100 грам меленої натуральної кави. Залежно від Вашої ваги і обсягів, можете додати / прибрати +/- 10 грам.
Кава заливають гарячою водою до стану густої кашки однорідної консистенції; води не повинно бути багато. Коли кавова маса від целюліту охолоне до комфортної теплої температури, її наносять на попередньо очищену шкіру (як правило, на проблемні ділянки - стегна, живіт, сідниці).
{ad1}Масу фіксують за допомогою плівки, підійде навіть харчова, головна щоб її ширина дозволяла охопити необхідну ділянку тіла. Далі загортають в теплу ковдру і відпочивають. Хвилин 40-50.
На завершення процедури кави змивають теплою водою, на шкіру наносять крем.
Це - простий рецепт кавового обгортання. Але далеко не єдиний. Адже якщо комбінувати кавову гущу з іншими компонентами, можна підсилити або навіть розширити надається ефект обгортання.
Рецепти кавових обгортань.
Комора Краси розповість про декілька найбільш поширених, і в той же час ефективних рецептів, які не тільки благотворно позначаються на стані організму і шкіри, але і сприяють поліпшенню настрою.
- Кава + мед.
У кавово-медовому обгортанні замість води використовують мед. У 2-х столових ложках рідкого меду розводять кави крупного помелу. Отриману масу і наносять на тіло.
- Кава + глина.
В даному виді обгортання використовують блакитну глину. Кава і глину змішують в рівних пропорціях, заливають невеликою кількістю гарячої води.
- Кава + ефірні масла.
Мелена кава з додаванням ефірних масел являє собою гарну суміш для антицелюлітного обгортання. А приготувати її просто. У 1 столовій ложці рослинного масла (мигдального, персикового або оливкової) розчиняють 3 краплі ефірного масла лимона, 3 краплі олії апельсина, 2 краплі евкаліпта. Масла змішують з приготовленою за основним рецептом кавовою гущею.
- Кава + водорості.
Водорості та кави змішують в рівних пропорціях. Заливають невеликою кількістю гарячої води. Наполягають 10-15 хвилин, після чого наносять на шкіру. Тривалість водорослевого обгортання з кавою можна збільшить до 50-60 хвилин.
- Кава + гіркий перець.
У цьому рецепті також використовують мед. У медово-кавову масу додають 1 столову ложку червоного меленого перцю. Даний вид обгортання може викликати відчуття печіння на шкірі і не рекомендований при чутливій шкірі.
Запобіжні заходи і протипоказання до кавового обгортання.
Кавові обгортання протипоказані при грибкових захворюваннях шкіри, захворюваннях запального характеру, серцево-судинних захворюваннях і діабеті.
Після процедури обгортання бажано утриматися від прийому їжі протягом 2-3-х годин і від відвідування солярію протягом 7-8 годин.



