Гідрофільні масло для особи - як користуватися і як приготувати
Ще в давнину греки і римляни використовували масла для водних процедур і пом'якшення шкіри.
Багата даним продуктом і сучасна косметична індустрія, причому «бум» на олії з'явився буквально кілька років тому.
Сьогодні практично у кожної фірми в лінійці присутня хоча б по одному виду даного продукту. Але такі масла досить важко змивати, так як при цьому потрібно використовувати лише спеціальні засоби.
Кожен з нас знає, що в воді масло не розчиняється і утворює кольорову плівку на поверхні.
Однак, відносно недавно на ринку з'явилася Новинка-гидрофильное масло для особи, яка при зіткненні з водою перетворюється в очищає молочко.
Склад і користь гідрофільного масла
Це масло змішується з водою за допомогою спеціальної речовини в составе- емульгатора і утворює приємну пінку-молочко, яка має прекрасні очисні властивості.
Зазвичай гидрофильное масло містить не один вид масел, що дозволяє вирішувати відразу кілька проблем зі шкірою.
На відміну від звичайних мусів, гидрофильное масло не сушить шкіру, змиває навіть стійку косметику (наприклад, такі популярні BB-креми, для зняття яких недостатньо звичайного засобу) і розчиняє надлишки шкірного сала.
При постійному використанні допомагає привести шкіру в ідеальний стан.
Взагалі, гидрофильное масло найчастіше рекомендують при жирній проблемній шкірі в підлітковий період або період акліматизації. Невидима плівка, що залишається після очищення шкіри гідрофільним маслом, захистить роздратовану шкіру від додаткового негативного впливу, заспокоїть її.
Як використовувати?
Найчастіше використовують гидрофильное масло для вмивання особи.
На шкіру необхідно нанести декілька крапель такого масла, легко помасажувати обличчя хвилину або дві і змити обличчя водою. При попаданні води на масло, в роботу включається емульгатор і відбувається чарівне перетворення.
Краще не розчиняти масло відразу в воді, а потім наносити утворилося молочко, так як це збільшить час контакту емульгатора з шкірою, що не дуже корисно для неї.
Крім того, після нанесення на шкіру масла, не варто змивати його відразу ж, так як воно не встигне проникнути в пори і очистити їх від шкірного сала і забруднень.
{ad1}Незважаючи на те що утворилася емульсія змивається дуже легко, після процесу очищення варто додатково використовувати будь-якої гель або міцелярно воду, щоб повністю змити залишки не перетворився в емульсію масла і різні забруднення, не розчиняються в маслі.
При використанні тональних кремів, що містять силікони або віск можна відзначити, як важко вони змиваються звичайними засобами, закупорюючи пори і дратуючи шкіру. Гідрофільні масло не змиває, але розчиняє дані елементи, не травмуючи і не пересушує шкіру.
Які види масел є і де їх купити?
Успіх до гідрофільному маслу прийшов дуже швидко і косметичні концерни запустили масове виробництво цього товару.
Сьогодні даний засіб використовують не тільки для особи, але і для волосся, для тіла і навіть інтимної гігієни.
Ідея цього масла прийшла до нас з Азії, тому найперші і найкращі масла можна купити саме там.
Зазвичай, такі варіанти коштують досить недорого і містять натуральні масла, на відміну від європейських аналогів, які, для економії грошей і збільшення терміну зберігання використовують синтетичні варіанти.
Брати останні варто тільки в тому випадку, якщо хочеться заощадити і є повна впевненість в відсутність алергії на цей продукт.
Дуже непогані варіанти роблять і миловарні заводи в Росії, чия продукція представлена в «зелених» магазинах.
Якщо ж у вашому місті таких магазинів немає, продукт можна знайти в інтернет-магазині і замовити доставку. За ціною такі масла більш ніж доступні.
Гідрофільні масло своїми руками
В принципі, гидрофильное масло для особи дуже просто виготовити і в домашніх умовах і бути повністю спокійним за натуральність складу.
Основними інгредієнтами для створення такого масла є безпосередньо саме масло або кілька різних і емульгатор полісорбат. Цей емульгатор заснований на речовині сорбите (який витягують з фруктів) і жирних кислотах (похідні масел).
Полісорбат можна придбати в аптеках, інтернет-магазинах, «зелених» або «еко» магазинах і магазинах для миловаріння.
Що стосується вибору масла, то не варто брати його не дивлячись. Кожне масло виконує певні функції.
Отже, власницям жирної шкіри рекомендується масло виноградних кісточок або лісового горіха; якщо шкіра суха - масло авокадо або абрикосових кісточок. Якщо шкіра нормальна, то можна вибрати кілька масел, по одному з кожної категорії.
Перед тим як виготовити масло, слід провести алергічних тест на полісорбат. Для цього нанесіть краплю засобу на зап'ясті і залиште на день. Якщо не буде почервоніння або свербежу, засіб можна сміливо використовувати.
Як отримати гидрофильное масло
Отже, безпосереднє створення масла полягає в поєднанні обраних масел (не варто брати більше 20 мл кожного за раз) з Полісорбати (7-8 мл).
Деякі для аромату отриманого кошти додають ефірні масла, але в такому випадку будьте обережні при нанесенні засобу навколо очей.
Поєднаний розчин збовтайте і на добу залиште при кімнатній температурі.
Готове засіб зберігайте не більше 2-3 тижнів і періодично струшуйте, так як полісорбат згодом буде осідати на дно.
Як бачите, крім виняткової користі гідрофільного масла, можна зробити його самому і не витрачати при цьому великі гроші.