Видалення волосся волоським горіхом і зеленою пастою
Наявність на тілі зайвого волосся - предмет занепокоєння багатьох прекрасних дам. З самої давнини і до наших днів жінки шукали і пробували різні способи епіляції і депіляції, одним з яких є видалення волосся волоським горіхом. З нього можна робити пасту, настойку, мазь.
Волоський горіх - натуральний засіб
Східні красуні користувалися цим засобом з незапам'ятних часів. Вважається, що при регулярному використанні сік волоського горіха здатний позбавити вас від небажаної рослинності назавжди. Як же це відбувається?
Речовини, які містяться в цій рослині, повільно, але вірно «вбивають» волосяні фолікули. Спочатку волоски стануть тоншими і слабкіше, посветлеют, а через якийсь час взагалі перестануть рости.
Хороший цей спосіб тим, що, крім власне незрілих (зелених) плодів волоського горіха, вам більше нічого не знадобитися. Хіба що крем для того щоб шкіра не пересушується.
Принцип роботи з волоським горіхом дуже простий. Ви берете недостиглі плоди, розрізаєте їх, і соком натираєте потрібні місця. Цей сік впливає на волосся, про які ви забудете назовсім вже дуже скоро.
Зола шкаралупи волоського горіха
Крім незрілого волоського горіха для видалення волосся можна скористатися й звичайним, коричневим, які найчастіше можна побачити в магазині. Соку в ньому немає, і тут для процедури підійде спалена шкаралупа. Після спалення потрібно розтерти її до порошкоподібного стану, після чого змішати з водою, поки не вийде паста, якою і потрібно натирати «волохаті» місця три раз в день.
Зелена паста з горіха
Є ще такий спосіб: потрібно розтовкти незрілі плоди в склянці, влити туди ложку дьогтю, і поставити цю пасту настоюватися на пару тижнів. Отриманим складом користуватися за тією ж схемою, що і золою. Користуватися такою пастою потрібно до тих пір, поки волосся не перестануть з'являтися на цій ділянці шкіри.
подрібнена шкаралупа
Майже те ж саме, що і спосіб з золою, тільки тут нічого не потрібно спалювати. Просто розітріть шкаралупу в порошок, змішайте з водою, і користуйтеся так, як описано вище.
Галузь застосування
Застосовувати сік, порошок або пасту з волоського горіха краще на таких місцях, які можна приховати від сторонніх очей. Завдяки високому вмісту йоду волоський горіх забарвить вашу шкіру в своєрідний відтінок, який деякий час змити буде неможливо. До того ж користуватися цим засобом ви будете не один день, значить, вам гарантовано доведеться якийсь час ходити «плямистої».
З цієї причини не варто використовувати цей засіб на обличчі. Крім того, шкіра обличчя тонка і чутлива, і крім плям ви можете заробити собі опіки від того ж йоду.
Для початку спробуйте сік на маленькій ділянці ноги або руки. Переконайтеся, що у вас немає алергії, і ваша шкіра може винести тривалий вплив цього соку без поганих наслідків. Тільки після цього можна почати «масштабний» процес видалення волосся.
Чого потрібно побоюватися
Компоненти, що входять до складу волоських горіхів, досить аллергічні. Високий вміст йоду і білка також може бути шкідливо для вас, якщо у вас є індивідуальна непереносимість на них.
Не слід робити такі процедури видалення волосся людям з екземою, псоріазом та іншими шкірними захворюваннями, тому що великий ризик загострення.
У будь-якому випадку, прибирати волосся цим способом потрібно обережно, тут же припиняючи процедури при появі будь-яких ознак алергії або опіку. Пам'ятайте, що сік є більш сильним і концентрованим, ніж паста або порошок зі шкаралупи, але і ефект від соку вище.
Рекомендації і запобіжні заходи
Коли наносите сік або пасту з волоського горіха на шкіру, пам'ятайте, що потрібно захистити руки, які теж будуть фарбуватися. Запасіться одноразовими рукавичками, інакше потім кілька днів вам доведеться ховати зелено-коричневі пальці і нігті.
У перервах між процедурами намастіть шкіру поживними кремами, можна також використовувати масла, щоб максимально зволожити і захистити «піддослідні» ділянки шкіри.
Користуйтеся тільки хорошим, свіжим соком волоського горіха.
Не забувайте, що здоров'я понад усе, тому не піддавайте себе ризикованих експериментів. Видалення небажаного волосся - зовсім не так проблема, через яку можна «гробити» себе.