Фотоепіляція на обличчі: верхньої губи, вусиків (фото, відео)
Що робити, якщо рослинність на обличчі темніше і товщі, а тому помітніше для оточуючих, ніж хотілося б, а аналізи не виявляють жодних проблем зі здоров'ям? Тільки не голити! Є набагато більш ефективні методи, яким під силу позбавити вас від цієї проблеми якщо не назавжди, то дуже надовго, і одним з них є фотоепіляція особи ( «вусиків», підборіддя, брів). Про те, що це таке, в яких випадках і кому підходить, а також про запобіжні заходи і протипоказання читайте в цій статті.
Волосся на обличчі - кошмарний сон для кожної жінки
Фото: епіляція обличчя в салоні
З незапам'ятних часів в поняття жіночої краси входить гладка і красива шкіра, і в першу чергу - шкіра на обличчі. Небажані волосся в цій ніжній області здатні зіпсувати будь-яку красу і прищепити їх власниці масу абсолютно непотрібних комплексів. Це стосується як «вусиків», так і занадто розростаються брів, а також волосся на щоках і підборідді.
Найбільш невдалий вихід з положення - це бритва, яка дасть ефект на один день, зате волоски потім полізуть набагато більш темні і густі. З воском і шугарінг (або пінцетом для брів) справи йдуть трохи краще - шкіра буде гладкою тижні 3-4. Але ж хочеться позбутися від цієї напасті назавжди! І сучасна косметологія придумала, як це зробити.
Особа без волосся за допомогою фотоепіляції
Фото: до і після епіляції над верхньою губою
Фотоепіляція - це процедура, під час якої після нанесення на шкіру охолоджуючого гелю лікар-косметолог проводить серію спалахів високо-світла. Світло прогріває кожен волосок за рахунок поглинання меланіном (забарвлює пігментом) світлової енергії. Цибулини волосся і кровоносні судини при цьому гинуть, волосся перестає рости.
Фото: до і остан фотоепіляції вусиків
Перед початком процедур необхідно встановити, чи підходить вам фотоепіляція верхньої губи або брів. У цього методу є досить багато протипоказань.
Протипоказання до фотоепіляції
- онкологічне захворювання,
- хвороби шкіри і роздратування,
- висипання,
- рани і подряпини,
- варикозне розширення вен,
- цукровий діабет і ін.
Також не можна робити фотоепіляції при вагітності і в період вигодовування. Крім того, процедура буде малоефективна на світлих і сивого волосся, тому що в них практично немає меланіну.
Про все це вам докладно повинен розповісти косметолог перед записом на фотоепіляції. Він проведе огляд, збере анамнез, при необхідності направить вас на консультації до лікарів, і тільки після цього зможе «дати добро» на процедури.
Підготовка особи до фотоепіляції
Фото: процедура видалення волосся в салоні
Якщо зі здоров'ям все добре, і лікар не виявив протипоказань, необхідно підготуватися до видалення волосся в такий спосіб:
- На момент початку сеансів фотоепіляції оптимальну довжину волосся 1-2 мм, бажано не більше, інакше буде боляче. При цьому не можна виривати волоски з коренем за місяць-два до процедур, щоб вони рівномірно галузі. За кілька днів до фотоепіляції можна скористатися бритвою, і більше нічим! Те ж стосується проміжків між процедурами.
- Не можна відвідувати солярії або інтенсивно загоряти на сонці за 2 тижні до сеансу. Взагалі, чим блідіше шкіра, і чим сильніше на ній помітні волосся, тим успішніше пройде видалення.
До речі, сеансів, швидше за все, знадобиться кілька (3-8) в залежності від вашого типу шкіри, волосся та інших індивідуальних чинників. Процедури проводяться з проміжками в місяць-півтора, але ефект буде помітний вже після першого разу - волоски ослабнуть і почнуть незабаром випадати. Для найкращого результату рекомендується довести курс до кінця, а потім приблизно раз на півроку робити одну профілактичну процедуру, щоб «вуса» більше ніколи вас не турбували.
Що робити після процедури?
Фото: ефект після процедури
Якщо фотоепіляція вусиків або брів пройшла успішно, це великий привід для радості, однак розслаблятися рано! Після кожного сеансу необхідно забезпечити шкірі хороший догляд, адже вона, як-не-як, піддається стресу під час процедур. Догляд полягає в таких ваших діях:
- В салоні або клініці вам обов'язково порекомендують спеціальний засіб після фотоепіляції (наприклад, Пантенол). Користуйтеся ним за приписом косметолога.
- Якщо на вулиці сонячно, перед виходом змащуйте шкіру сонцезахисним кремом протягом тижня після процедури.
- Постарайтеся в цей період не користуватися косметикою, або користуватися по мінімуму. Виключіть лосьйони та інші засоби, що містять спирт.
- Не засмагати, не ходіть в лазні, басейни та сауни.
При виникненні проблем зі шкірою обов'язково зверніться до лікаря.
Відео: демонстрація фотоепіляції на обличчі в салоні
Поради і ррекомендаціі
Фотоепіляція обличчя, підборіддя і брів - це хороша процедура, яка дозволить вам позбавитися від своїх комплексів і знайти чисту і красиву шкіру. Найголовніше - вибирайте хорошу клініку, про яку у вас є достовірні відгуки, і виконуйте всі розпорядження лікаря-косметолога, тоді не буде ніяких ускладнень і проблем! До речі у нас є контакти більшості салонів краси по Росії.