Секрети довгого життя шелаку на нігтях. Прийоми утримання шелаку
Індустрія краси постійно винаходить нові засоби для прикраси жіночих нігтів. У число останніх новинок входить і шелак, який завоював заслужену популярність у модниць. Причини цього зрозумілі:
- покриття тримається до 3-4 тижнів;
- гарний глянцевий блиск;
- великі можливості в дизайні.
Шелак - це гель-лак, розроблений фірмою CND. Вартість його досить висока, вона обумовлена ціною компонентів в складі лаку.
- Швидка навігація по статті:
- Основні помилки
- Як наносити шелак
- Якими засобами користуватися
- Чому шелак не тримається
- Рекомендації для нанесення
- Відгуки
Наносячи шелак в домашніх умовах або відвідуючи манікюрний салон, жінка витрачає чималі гроші, справедливо очікуючи відмінного результату. І дуже прикро буває, коли покриття не витримує і пари - трійки днів.
Питання - чому шелак не тримається на нігтях, які були допущені помилки при його нанесенні, і як запобігти повторенню неприємної ситуації - вимагають відповіді.
Основні помилки при нанесенні шелаку
Багатьом жінкам, які роблять перші кроки в самостійному манікюрі шелаком, здається, що відмінностей між гель-лаком і звичайним лаком для нігтів майже немає: обидва наносяться пензликом, змиваються за допомогою спеціального засобу.
Насправді, щоб шелак тримався на нігтях стільки, скільки належить, і радував блиском і рівністю покриття, важливо не допускати таких помилок при нанесенні на нігті:
- занадто товсте або чому-небудь нерівномірне покриття. Наслідок - при сушінні в УФ лампі воно зменшується або просихає. Тому такі шари шелаку також погано тверднуть і незабаром обсипаються;
- запечатування торця нігтя кольоровим покриттям. Наслідок - лак відколюється з кінчика нігтя. Запечатувати нігтик потрібно тільки два рази - базою і топовим шаром;
- нанесення на торець нігтя занадто товстого шару топа призведе до наслідків, описаним вище - кінчик нігтя втратить частину шелаку;
- потрапляння шелаку на кутикулу. Наслідок - покриття почне відшаровуватися біля основи нігтя і незабаром відпаде;
- минулий термін придатності будь-якого з покриттів. Наслідок - шелак сходить з нігтя цілими шматками;
- струшування флакончика з лаком перед нанесенням. Наслідок - булькаючої покриття, яке неможливо виправити.
Як саме слід наносити шелак
Нанесення гель-лаку включає в себе 4 етапи:
Погане виконання першого етапу найчастіше служить причиною того, чому шелак не тримається на нігтях. Він включає в себе попереднє вирівнювання нігтьової пластини бафом і знежирення її спеціальним засобом.
При використанні гелевого покриття Shellac by CND перерахованими операціями можна знехтувати, але при манікюрі будь-яким іншим гель-лаком - робити це потрібно обов'язково.
Базове покриття наноситься на підготовлений нігтик тонким шаром - це дозволить шелаку триматися на нігтях якомога довше. потім воно просушується в УФ або LED-лампи необхідну кількість часу. Липкий шар не віддаляється. Якщо він чомусь буде пошкоджений - це призведе до того, що всі наступні шари опиняться неміцними.
Кольоровий шелак наноситься два - три рази, кожен шар просушується в лампі, липке покриття знімати не потрібно. Шари також не слід робити дуже товстими, інакше вони погано полимеризуются.
{ad1}Краще додати ще один шар для яскравості і як слід просушити його. Однак занадто велика кількість кольорових шарів зробить ніготь нееластичним, що може призвести до швидкого сколювання шелаку.
Останній етап - покриття топом з запечатуванням кінчика нігтя тонким шаром. Після просушування в апараті липкий шар знімається спиртовмісних речовиною, через що у нігтя з'являється чудова гладкість і блиск. Манікюр шелаком завершений і готовий радувати його володарку стійкістю і красою.
Якими засобами рекомендують користуватися косметологи
Щоб шелак тримався визначений термін і не втрачав покриття, косметологи радять використовувати в манікюрі кошти однієї і тієї ж марки для всіх трьох етапів при нанесенні лаку на нігті. Чому це важливо - справа в тому, що компоненти різних фірм можуть «Не подружитися» при взаємодії на нігті, що призведе до відшарування і сколів.
Також служителі модине рекомендують вибирати покриття «2-в-1», які одночасно є базою і топом в оформленні нігтя. Звичайно, це економно, але якість такого гібрида набагато гірше спеціальних покриттів, призначених для нанесення окремо.
Косметологи не радять носити шелак на нігтях більше двох тижнів. Міцне покриття позбавляє нігтьову пластину можливості дихати. Крім того, під штучним товстим шаром лаку ніготь не виробляє власні речовини, які зміцнюють його.
Тому часто після зняття шелаку нігтик виглядає стоншеним і ослабленим. Перерва між видаленням попереднього покриття і нанесенням нового повинен бути не менше тижня, і в цей час нігті підживлюються вітамінами і зміцнюють процедурами.
Чому шелак не тримається на нігтях
У деяких жінок лак сходить плівкою майже відразу після нанесення, і в цьому немає провини манікюрниці. Справа в індивідуальних властивостях нігтьової пластини, яка виділяє велику кількість воскоподібних речовин. В результаті, шелак відвалюється, так як він не може триматися на жирному нігті.
Таких особливих натур в природі не так вже й багато - не більше п'яти відсотків від загальної кількості жінок. У всіх інших красунь, які використовують шелак, причини того, що покриття швидко приходить в непридатність, зовсім інші:
1. Використання низькоякісних матеріалів. Будь фірмовий гель-лак, а тим більше - шелак, не може коштувати надто дешево. Деякі жінки, прагнучи заощадити, купують покриття на популярних китайських сайтах, як вони самі висловлюються, «за сущі копійки».
Але що саме знаходиться у флакончику, який склад купленого лаку, наскільки він безпечний для нігтьової пластини - на ці питання відповіді не отримає ніхто.
На красі і здоров'ї економити не варто, щоб не розгубити ні того, ні іншого. Купуйте шелак тільки в магазинах з хорошими рекомендаціями і серйозною історією.
2. Порушення правил роботи руками відразу після манікюру. Міцність і глянець шелаку іноді викликають у жінок оманливе враження про виникнення його моментальної стійкості на нігтях.
На ділі ж, щоб шелак остаточно схопився з поверхнею нігтьової пластини, потрібно до 12 годин. Протягом цього часу не слід приймати душ, мити посуд, прати, робити вологе прибирання - навіть в рукавичках.
Також не слід застосовувати розпарювальні або масляні процедури для долонь. Іноді перебір з кремом для рук, який виявився занадто жирним, може мати згубні наслідки для щойно зробленого манікюру.
3. Спилювання відросло кінчиків нігтів. У різних жінок нігті ростуть з індивідуальною швидкістю. Хтось може відходити з шелаком визначений термін в 2 тижні, і нігтики лише злегка подрастут.А у інших вони стають занадто довгими, і, щоб уникнути ризику зламати ніготь, жінки вкорочують їх пилкою.
Рекомендації для нанесення шелаку, який буде триматися довго
щоб покриття трималося довго, не ламалося і не відшаровується, дотримуйтеся наступних рекомендацій:
- добре знежирюють ніготь і використовуйте підсушує праймер - це зміцнить зв'язок між його поверхнею і базовим шаром;
- просушуйте шари в УФ лампі, не робіть їх занадто товстими;
- НЕ струшуйте флакончик шелаку перед нанесенням - бульбашки повітря, внаслідок його в'язкості, не можуть швидко спливти на поверхню і неодмінно осядуть на ваших нігтях. Краще покатати флакон лаку між долонями, щоб зігріти його і зробити менш густим;
- вибирайте фірмові гель-лаки з хорошою репутацією;
- будьте обережні при проведенні водних процедур і прибирання без захисних рукавичок;
- позбудьтеся від звички барабанити нігтями по поверхні столу - це руйнує цілісність гелевого покриття;
- не наносите шелак під час вагітності або критичних днів - у цей час гормональний фон організму сильно змінюється, в тому числі і стан нігтьової пластини;
- використовуйте засоби однієї фірми;
- не забувайте запечатувати зріз нігтьової пластини тонким шаром топового покриття.
Дотримуйтесь цих нескладних правил, і ваші нігтики, пофарбовані шелаком, завжди будуть доглянутими і красивими.
Прикрашайте ваше ручки і ногтікі!