Масло чайного дерева - корисні властивості, застосування в косметології і для здоров'я для дітей і дорослих
12.07.2018 0

Масло чайного дерева - корисні властивості, застосування в косметології і для здоров'я для дітей і дорослих

Косметика
В закладки


У природі чайне дерево, що володіє неперевершеними лікувальними властивостями, представлено сімейством миртових дерев - Melaleuca alternifolia (в народі, болотне дерево). Рослина досягає висоти близько 7 метрів. Поява мелалеукі парнолістной пов'язують з південно-східної Австралією.

Рослина отримало назву «чайного дерева» в зв'язку з використанням його листя для приготування чаю. Корінні австралійці з давніх-давен знали, як застосовувати його для загоєння ран. Сама ж таємниця антисептичних властивостей рослини і ефірного масла чайного дерева були відкриті значно пізніше.

Корисні властивості олії чайного дерева

Науковими дослідженнями було доведено, що чистий фракція ефірного речовини, отримана з молоденьких листочків і пагонів мелалеукі парнолістной, допомагає протистояти різним патогенних мікроорганізмів бактеріального, вірусного та грибкового походження. Антисептичні та ранозагоювальні властивості рослини пов'язані з хімічним складом його клітин.

Фітоессенціі (ароматичні концентровані летючі компоненти, або ефірні масла) характеризується блідо-жовтим забарвленням і містить:

  • 1,8 цинеол (4,3-5,5%);
  • α- і β- пінен (2,5-2,0%);
  • α-терпінен (9,1-1,3%);
  • γ-терпінен (24,6-2,4%);
  • цимен (3,9-38,7%);
  • терпінолен (4,1-0,5%);
  • терпінен-4-ол (42,1-24,8%);
  • α-терпінеол (2,3-8,7%).

Масло чайного дерева - корисні властивості, застосування в косметології і для здоров'я для дітей і дорослих

При тривалому зберіганні від 3 до 5 років спостерігається «старіння» Фітоессенціі, що відбивається на кількісний вміст її що складаються (росте рівень 1,8-цинеолу, цімена і α - терпінеолу при різкому спаді в процентному співвідношенні піненом, терпіненов, терпінолен, терпінен-4 -ола) і утворення пари-Ментана-1,2,4-триола у вигляді кристалічного осаду.

Терпени і монотерпенові спирти (терпінеоли) - це природні вуглеводні з антисептичним, відхаркувальну і болезаспокійливу дію. Ефірні масла наділені сильну протимікробну дію. Очищають гнійні рани і добре загоюють ранові інфекції.

Ефірні масла використовуються при лікуванні:

  • різних грибкових і інфекційних шкірних захворювань;
  • псоріазу (хронічний неінфекційний дерматоз або лускатий лишай);
  • вугрової висипки;
  • бородавок і папілом;
  • імпетиго (гнійничкові захворювання шкіри);
  • педикульозу (наявність паразитів в волосяних покривах шкіри голови);
  • катару (гостре респіраторне захворювання);
  • глистових інфекцій;
  • стоматиту (запалення порожнини рота);
  • тонзиліту (запалення піднебінних мигдалин);
  • інфекцій сечостатевої системи;Масло чайного дерева - корисні властивості, застосування в косметології і для здоров'я для дітей і дорослих
  • ентериту (запалення тонкої кишки) і т.д.

Масло чайного дерева - це результативне протівосептіческіе і жарознижуючий засіб, яке, при нанесенні на тіло, забезпечує виведення токсичних речовин з організму за допомогою потовиділення під час простудних лихоманок.

Вдихання масляних парів стимулює розумову активність, налагоджує функціонування нервової системи, знімає стрес і почуття тривоги.

Встановлено імунозащітная (активація роботи лейкоцитів), радіопротекторних (здатність зв'язувати радикали) і болезаспокійлива функція ефірних масел (зниження больового порогу).

У стоматологічних цілях, крім антисептичних властивостей, ефірними маслами очищають слизові оболонки ротової порожнини, усувають наліт на зубах і мовою, надають свіжість подиху.

Використання аромаламп дозволяє освіжати і очищати приміщення від шкідливих мікроорганізмів, що розповсюджуються повітряно-крапельним шляхом. У дерматології, крім протизапальних властивостей, масло чайного дерева застосовують як нейтралізатор отрут при укусах комахами завдяки швидкому зняттю свербіж, набряків і почервоніння шкірних покривів.

У косметологічних цілях ефірні масла широко використовують для відновлення однорідності кольору і рельєфу шкіри обличчя і тіла, поліпшення структури волосся і боротьби з патологічними проявами.

Показання та протипоказання до застосування

Ефірні олії чайного дерева застосовують як лікувальний і профілактичний засіб для боротьби з рядом захворювань, вони покращують своїми ароматичними властивостями емоційний фон пацієнта.

Усуваючи недуга, Фітоессенціі забезпечує загальнозміцнюючий ефект, налагоджує внутрішні процеси саморегуляції. Це допомагає запобігти розвитку захворювання, а при хронічних формах досягти стійкого поліпшення здоров'я.

Показаннями до застосування є:

  • інфекції дихальних шляхів (грип, ангіна, бронхіт);
  • інфекційні захворювання сечостатевої системи (уретрит, вагініт);
  • паразитарне і інфекційне ураження травного тракту (гельмінтоз, коліт, гастрит);
  • ураження шкірних покривів різними видами бактерій, вірусів і грибків (герпес, гангрена, опіки, фурункули, псоріаз);
  • кровоточивість ясен, пародонтоз, запах з рота;
  • венозно-судинні захворювання;
  • розтягнення м'язів і зв'язок;
  • укуси комах;
  • випадання волосся, лупа і ін.

Домашні маски від випадіння волосся у жінок

Популярним напрямом використання ефірних масел чайного дерева є косметологія. Виготовлення різних кремів, миючих і очищають шкіру засобів, дезодорантів для тіла з їх включеннями широко застосовується в практиці, завдяки своїй оздоровчої здатності.

Протипоказання до застосування масел чайного дерева включають:

  • індивідуальну непереносимість складових компонентів (задишка, головний біль, аритмія серця, почервоніння і свербіж шкірних покривів);
  • вагітність (можливий негативний вплив на плід);
  • вік до 6-ти років (вплив на нестійкий гормональний фон)
  • знижений артеріальний тиск;
  • серцево-судинні захворювання.

Незважаючи на масу цілющих властивостей біологічно активних компонентів Фітоессенціі чайного дерева, речовина застосовують дозовано і в певних концентраціях, а в деяких випадках, після рекомендації лікаря.

Фахівцями рекомендується проведення нашкірному тесту для визначення реакції організму на складові ефірних масел.

Для цього слід змішати 1 мл оливкової або кукурудзяної олії і краплю Фітоессенціі чайного дерева. Отриману масу нанести в області зап'ястя легкими масажними рухами і простежити за станом цієї ділянки шкіри протягом 24-х годин. У разі відсутності будь-яких почервоніння і свербіння - дана концентрація припустима і не принесе шкоди.

Аромат ефірного масла повинен бути приємним і не викликати роздратування. Нюхова характеристика - це невід'ємна умова використання ефірних масел для досягнення комплексного відновного результату від курсу лікування. Запахи і їх індивідуальне сприйняття лежать в основі розвитку ароматерапії.

Зважаючи на високий вміст в Фітоессенціі чайного дерева фенолів і кетонів, передозування і недотримання пересторог провокують розвиток побічних реакцій: Порушення функцій нервової системи, порушення функцій печінки та алергічні прояви.

Застосування в косметології

Масло чайного дерева для масажу тіла

У косметичних цілях для масажу тіла все частіше використовуються ефірні масла, які завдяки екологічності свого складу, несуть сприятливу дію на шкірні покриви тіла. Відсутність хімічних консервантів і синтетичних барвників благотворно позначається на самовідчуття пацієнтів при проходженні ними курсу ароматерапії або профілактичних процедур.

Рухи, які потрібно виконувати при масажі спини
Для виконання масажу спини потрібно знати основи анатомії

Рекомендована концентрація ефірного речовини для масажних процедур становить 2-5%. При цьому за основу беруть оливкова олія, зародків пшениці, кедрового або кукурудзяна олія.

Аромамасаж значно перевершує простий масаж тіла, так як прискорює процеси оздоровлення організму пацієнта. Цей метод дозволяє за кілька хвилин легко розігріти шкірні покриви, просочити тканини корисними мікроелементами, зняти стрес і максимально розслабити тіло.

Залежно від типу шкіри для лікувальних і профілактичних цілей використовують різні ефірні масла. На початку використання ефірного масла, його необхідно нагріти в долонях, щоб вивільнити в ньому ароматичні речовини, благотворно впливають на нервову систему людини.

Під час масажу біологічно активні речовини олії чайного дерева, проникаючи через шкіру, розносяться судинною системою по всьому організму. За рахунок отриманих вітамінів і поживних речовин шкіра пом'якшується, вирівнюється її рельєф і колір. При нанесенні масажних сумішей на шкіру людини спостерігається короткочасне печіння і почервоніння тіла, що є нормальним.

Маски з маслом чайного дерева від прищів

Зважаючи на своє найціннішого складу, масло чайного дерева володіє широким діапазоном лікувальних властивостей. Завдяки антисептичним і ранозагоювальну властивостями ефірних масел, а також їх активного протистояння різних патогенних мікроорганізмів, вони незамінні для лікування шкіри, схильної до запальних процесів з вираженою гіперфункцією сальних залоз.

Проблемна шкіра обличчя, лікування прищів і вугрів

Ефірне речовина активно бореться із запальними процесами на обличчі і тілі людини незалежно від природи джерела роздратування. Сприяє витягуванню гною з місць ураження, підсушує рани, усуває набряки, свербіж і почервоніння шкіри.

Для жирної шкіри обличчя характерна поява прищів. Налагодити відновлювальні процеси шкірних покривів допоможуть різні миючі засоби, крему і маски з Фітоессенціі чайного дерева. Для цього за основу беруть косметичні засоби з натуральними складовими або приготовані в домашніх умовах і додають пару крапель чайного дерева для разової процедури.

Для того, щоб зберегти шкіру чистою і попередити появу прищів і вугрів, необхідно кілька разів на тиждень використовувати домашню маску, отриману з 20 мл кефіру, сметани, вершків або меду і 2-3-х крапель ефірного речовини. Цю суміш залишають на обличчі близько 15 хвилин і потім змивають підігрітою водою. Після процедури при необхідності шкіру додатково підживлюють кремом.

Зняти різні запалення на обличчі допоможе використання для лікувальної суміші яєчного білка, взятого за основу. Білок збивають, вводять 5 крапель Фітоессенціі чайного дерева і по одній краплі лавандового і ромашкового масла.

Маску залишають на шкірі протягом 30 хвилин, а потім змивають прохолодною водою для поліпшення кровообігу. Після процедури обличчя протирають лікувальним тоніком або лосьйоном.

Ефективними очисними властивостями для проблемної жирної шкіри володіє наступна маска. Для її приготування беруть 100 г м'якого сиру, змішують його з 15 мл відвару ромашки і 1-2 ст. ложками косметичної глини, додають 1-2 ст. ложки масла абрикоса і 5 крапель ефірного речовини чайного дерева. Процедуру повторюють щотижня для досягнення оптимального результату.

{ad1}

Прищі у підлітка дівчинки. Як позбутися від прищів

Кремоподібну масу розподіляють по всій області обличчя, уникаючи зони навколо очей, і залишають до перших ознак підсихання. Змивають маску теплою водою, щоб пори не закривалися і тканини «дихали».

Крім очищає ефекту, така процедура зволожує і освіжає шкіру. Абрикосова олія сприяє природному розчиненню ефірних масел і виконує живильну роль, так як в його склад входять поліненасичені жирні кислоти і вітаміни групи А, С, В і F.

Нерозбавлене масло чайного дерева можна наносити безпосередньо на проблемні ділянки шкіри кінчиками пальців або ватною паличкою. Це результативно застосовувати як при почервоніння і прищах, так і при герпесі, бородавках, фурункулах та інших шкірних новоутвореннях.

Глина від пігментних плям

Як відомо, пігментація шкіри (синтез меланіну) - це захисна реакція організму на зовнішні чинники, клітинне старіння, захворювання внутрішніх органів, посттравматичні ураження шкіри або гормональний збій. Точне визначення причин появи пігментних плям сприяє досягненню довгострокових результатів їх усунення.

У косметології для лікувальних і естетичних цілей активно використовується кілька видів глини (біла, зелена і блакитна), колір яких визначається хімічним складом яких складається мікроелементів і мінеральних солей.

блакитна глина

Для шкіри обличчя ідеально підходить відбілююча маска з блакитної глини, яка сприяє усуненню пігментів, загоєнню рубців, поліпшення рельєфу і кольору шкіри, скорочення часу, боротьбі з розтяжками, вуграми і мімічними зморшками.

У домашніх умовах косметичну глину різних видів, взяті по половині чайної ложки, змішують зі столовою ложкою борошна тонкого помелу.

У готову суміш вносять трохи кефіру і 2-3 краплі Фітоессенціі чайного дерева. Таку маску залишають на 10 хвилин, після чого змивають теплою водою.

В результаті шкіра отримує потужний поштовх до регенерації:

  • поліпшується кровообіг;
  • активізується клітинний обмін;
  • шкіра отримує необхідні поживні компоненти;
  • очищаються пори;
  • нормалізується робота сальних залоз;
  • поліпшується колір обличчя;
  • знебарвлюються пігментні плями.

Включення ефірного речовини, крім протизапальної та антибактеріальної функції глиняної маски, виконують, завдяки своїм хімічним складом, антиоксидантну роль - пов'язують вільні радикали, підсилюють процеси відбілювання і усувають капілярні сіточки.

Крем для шкіри обличчя і рук

Широке застосування олії чайного дерева як складового компонента для кремів для догляду за обличчям і тілом не випадково. Бактерицидні, протигрибкові, противірусні і навіть антиоксидантні властивості Фітоессенціі не мають собі рівних.

Використання цінних властивостей цього компонента в косметології вимагає обережності і поміркованості, щоб добитися виняткової результативності та користі.

Найбільш простим способом приготування лікувального крему є використання за основу будь-якого вже готового гіпоалергенного дитячого крему, який ідеально живить і зволожує шкіру. Не виключено застосування інших кремів з цінними компонентами, найбільш підходящими для вашого типу шкіри обличчя і рук.

Крему, приготовлені вдома з додаванням ефірних масел безпосередньо перед використанням, мають короткий термін придатності і вимагають їх змісту в умовах знижених температур і відсутності прямих сонячних променів.

Для приготування потрібно: бджолиний віск, мед і будь-яке натуральне масло. До розтопленого на водяній бані бджолиного воску (30- 50 мл) додають чайну ложку меду і близько 50 мл будь-якої олії рослинного походження і 10 крапель Фітоессенціі чайного дерева. При бажанні такий крем можна збагатити внесенням та інших ефірних масел в такій же кількості.

Додатковим варіантом домашніх кремів є суміш з 20 грам желатину, 50 грам меду, 1-2 ст. ложки гліцерину і 1 грама саліцилової кислоти і 5-ти крапель ефірного речовини чайного дерева.

Використання таких лікувальних кремів забезпечує комплексний догляд за проблемною шкірою, насичення її поживними речовинами, зволоження, загоєння ран і усунення дефектів, вирівнювання кольору і рельєфу шляхом природного поновлення.

Гель від грибка нігтів, для зміцнення нігтів

Грибок нігтів - це грибкове захворювання, що виявляється у вигляді білого або жовтуватого плями на кінчику нігтя одного або декількох пальців одночасно. При розвитку хвороби, грибок проникає вглиб нігтя, що супроводжується зміною його кольору, ущільненням деяких ділянок нігтьової пластини і кришеним кінчиків нігтів.

Лак протигрибковий для нігтів: який краще

Справитися з такою недугою можна за допомогою щоденного нанесення на уражені ділянки нігтів невеликої кількості ефірного масла. Таку процедуру слід проводити щодня до повного оновлення нігтьової пластини.

Для зміцнення і оздоровлення нігтів використовують розчинену морську сіль в теплій воді (1 ст. Л. На 0,5 л. Води) і 5 крапель Фітоессенціі чайного дерева. Занурюють кисті рук і тримають в такій ванні 10-20 хвилин

Додатково зміцнюючими властивостями володіє комбінація оливкового і масла чайного дерева, суміш яких втирають в нігтьову пластину і кутикулу для її пом'якшення. Такий масці дають попрацювати протягом 30 хвилин, а залишки прибирають паперовою серветкою.

Для попередження розвитку грибкової хвороби дуже важливо своєчасно зупинити інфекцію. Препарати у вигляді гелів вважаються найбільш результативними, і різняться в залежності від виду грибка і рівня розвитку хвороби.

Виділяють наступні лікувальні гелі:

Оніхомікоз нігтів, лікування. Препарати недорогі, але ефективні

  • лоцерил - підходить для лікування широкого спектру видів грибків і забезпечує руйнування мікроорганізмів на клітинному рівні (тривалість лікування може становити від 6 місяців до 1 року);

Лаки від грибка нігтів на ногах. перелік

  • мікозан - знищує грибок, формуючи захисну плівку на нігтьової пластини;

Масло чайного дерева - корисні властивості, застосування в косметології і для здоров'я для дітей і дорослих

  • ламізил - пригнічує синтез грибкових клітин.

Шампунь для волосся, від лупи

Застосування масла чайного дерева як засобу від лупи має на увазі під собою додавання його в кількості 5-7 крапель в разові дози використовуваного шампуню, кондиціонера або бальзаму для волосся. Результат не змусить чекати - зникає свербіж і лупа вже після декількох застосувань.

Крім цього, нормалізується загальний стан шкіри, зміцнюються цибулини волосся, волосся стає блискучим і гладкими за рахунок отриманих вітамінів і поживних речовин, ув'язнених в Фітоессенціі.

Застосування в народній медицині

Застосування в народній медицині при застуді

Регулює і комплексний вплив ефірних масел при лікуванні і профілактиці простудних захворювань дозволяє попередити захворювання, а при хронічних формах досягти стабільності стану здоров'я. Крім того, застосування ефірного масла чайного дерева набуло популярності в рішенні незліченного ряду стоматологічних проблем.

З його допомогою полегшено завдання боротьби з такими захворюваннями:

  • пародонтоз (руйнування околозубной тканини);
  • гінгівіт (запалення і кровоточивість ясен);
  • стоматит (запалення слизової оболонки рота);
  • карієс (руйнування тканин зуба) і ін.

Здоров'я і медицина: лікування нежиті будинку

Для усунення ознак застуди корисно проведення 5-10 хвилинних інгаляцій парами, отриманих з розрахунку 2-3 краплі ефірного речовини чайного дерева на 500 мл гарячої води. Для зміцнення ефекту додатково на ніч проводять растирку грудної зони тулуба аромамаслами.

Застосування в народній медицині для відбілювання зубів

Однією з найбільш поширених завдань, що стоять перед косметичної стоматологією, є створення «сяючої посмішки» у пацієнтів. Зубна емаль темніє внаслідок недотримання правил особистої гігієни, тютюнопаління, харчових переваг (часте вживання кави, чаю, фарбувальних ягід, вина або соків), зловживання солодощами та ін.

Завдяки багатому хімічному складу (зокрема, наявність терпенів і монотерпенові спиртів) Фітоессенціі делікатно освітлює емаль і знімає зубний наліт, що являє собою джерело хвороботворних мікроорганізмів.

У домашніх умовах відбілити зубну емаль допоможе процедура щоденного полоскання розчином, що складається з 5-ти крапель Фітоессенціі чайного дерева і 2-х крапель будь-якого цитрусового масла з розрахунку на 100 мл охолодженого окропу.

Як чистити зуби содою, щоб відбілити

За рахунок утворення захисного бар'єру у вигляді надтонкою плівки на емалі пригнічується життєдіяльність бактерій ротової порожнини.

В сторону йдуть проблеми з освітою зубного каменю, запаху з рота, карієс і кровоточивість ясен.

Відкрито рецепт простий відбілюючий пасти, що складається з однакових пропорцій сухий мелкоізмельченной бананової шкірки, морської солі і оливкового масла.

Отриманою сумішшю, збагаченої 2-3-ма краплями ефірного масло чайного дерева, чистять зуби кілька разів на тиждень. Такий метод дозволяє не тільки відбілити зубну емаль, а й попередити карієс.

Застосування в народній медицині від кровоточивості ясен

Ефірні масла ефективно перешкоджають розвитку гінгівіту (кровоточивість ясен) і здатні зменшувати зубний біль. Для цього рекомендується щоденні полоскання ротової порожнини розчином з кип'яченої води з декількома краплями Фітоессенціі.

Застосування в народній медицині при аденоїдах

Позбутися від аденоїдів (збільшення носоглоткового мигдалика) у дітей за допомогою ефірних масел чайного дерева допоможуть наступні заходи:

  • очистити носові ходи від слизу за допомогою сольового розчину;
  • через 15 хвилин закапати в кожну ніздрю розведене в пропорції 1:10 ефірне речовина і будь-яку рослинну олію.

Як лікувати нежить у дитини. Комаровський (відео)

Процедуру застосовувати не рідше 3-х разів на день протягом 14 днів. Це сприяє позбутися основних причин захворювання, зняти запалення, зміцнити імунітет і підвищити тонус організму.

Застосування в народній медицині при тонзиліті

При тонзиліті (запаленні піднебінних мигдалин) лікарями рекомендується проводити щоденні процедури полоскання горла розчином теплої води з 5-10 краплями Фітоессенціі чайного дерева на 100 мл води. Після цього протягом години не слід вживати їжу, щоб дати засобу попрацювати.

Застосування в народній медицині при геморої

У домашніх умовах при геморої і його проявах (розширення вен гемороїдального сплетення нижнього відділу прямої кишки) рекомендується лікування сидячими ваннами з теплої води, делікатного миючого засобу для тіла і декількох крапель ефірного масла чайного дерева з розрахунку 1 крапля на 1 літр води.

Такий щоденної 10-ти хвилинної терапії слід дотримуватися до усунення таких симптомів хвороби.

Застосування в народній медицині для схуднення

На додаток до дієт і фізичних навантажень популярним стало застосування олії чайного дерева як базового методу схуднення. Восторг прекрасної половини людства викликає той момент, що після схуднення не залишається ніяких розтяжок, складок і «апельсинової корочки».

Масло чайного дерева нормалізує обмін речовин, бореться з застоями рідини в організмі, має антиоксидантні властивості, живить і пом'якшує шкіру обличчя і тіла.

антицелюлітні обгортання

Ефективним є метод комбінування масажу і обгортання після прийняття теплої ванни або душу. Растіркі проблемних ділянок шкіри мочалкою поліпшить кровообіг, що створить ідеальну базу для нанесення олії чайного дерева. Після цього слід обернутися на 0,5 години харчовою плівкою, щоб летючі ефірні сполуки речовини не випарувалися. Таку процедуру використовують двічі на тиждень.

Застосування в народній медицині від молочниці

Прибрати симптоми молочниці допоможе спринцювання з додаванням Фітоессенціі масла чайного дерева. З цією метою змішують в рівних пропорціях кілька крапель ефірного речовини і етилового спирту з розрахунку 10 крапель засобу на 0,4 л. кип'яченої води.

Іншим варіантом може служити суміш з масла чайного дерева і харчової соди в пропорціях 2: 1. Тижневий курс такої процедури проводять щодня перед тим як лягти спати.

У доповненні до цього для зняття запальних процесів при лікуванні ураження слизових оболонок жіночих статевих органів наносять 5-6 крапель ефірного речовини на гігієнічну прокладку. Процедуру слід повторювати щодня до повного зникнення неприємних симптомів.

Застосування в народній медицині від опіків

Фітоессенціі чайного дерева не має побічних реакцій, не дратує і не зневоднює шкіру, має антисептичні та болезаспокійливі властивості.

компрес при опіку

Щоб позбутися від наслідків опіків, фахівці рекомендують прикладати на хворі місця тампони з нанесеною на них сумішшю з масла чайного дерева і оливкового в пропорції 1 до 10. Ватні тампони слід зафіксувати пластиром.

Застосування в народній медицині від болю в м'язах

Растирки підігрітою сумішшю з будь-якого рослинного масла в комплексі з маслом чайного дерева надовго усувають м'язові болі різного походження. Витримують якийсь час для повного її вбирання.

При втиранні біологічно активні компоненти ефірних масел з легкістю проникають через шкіру і розносяться судинною системою по всьому організму, стимулюючи роботу імунної системи.

Процедура характеризується протизапальною, болезаспокійливу і зігріваючим шкіру дією. Крім того, за рахунок отриманих вітамінів і поживних речовин шкіра стає м'якше і здоровіше.

Масло чайного дерева при вагітності

Терапія з додаванням ефірних масел чайного дерева в лікувальних цілях нерекомендовані для майбутніх і годуючих матерів. Це пов'язано з тим, що активні речовини Фітоессенціі легко проникають через слизову в кров'яне русло і впливають на гормональний фон, що має ризик для здоров'я цієї групи людей.

Масло чайного дерева для дітей: користь і шкода

Масло чайного дерева - це панацея від усіх хвороб, що підтверджено лікувальною практикою вже декількох століть. Ефірні масла рекомендуються дітям при стійкому гормональному фоні.

дитина 3 роки
Масло чайного дерева - як застосовувати по відношенню до дітей - фахівці стверджують: тільки з 2-3 років за умови сталого гормонального фону

Однак природний склад використовуваного компонента в профілактичних і лікувальних цілях, відсутність побічних ефектів, небажаних реакцій і протипоказань вказують на можливість використання масла чайного дерева для дітей 2-3 років.

Легкість проведення процедур в домашніх умовах робити процес оздоровлення зручним і результативним. Приємний аромат складів подобається дітям, що полегшує процес відновлення їх здоров'я.

Широка спрямованість антибактеріальних, протигрибкових та противірусних, збагачують шкіру властивостей дозволяє застосовувати масло чайного дерева як універсальний лікувальний і профілактичний засіб у багатьох напрямках медицини і косметології.

Відео про користь і шкоду масла чайного дерева і правилах його застосування

Відео про те, як застосовувати масло чайного дерева:

Відео про застосування олії чайного дерева для шкіри і волосся:

Комментарии (0)
Додати коментар
Як застосовувати масло чайного дерева від прищів в домашніх умовах
Ефірні масла - чудова знахідка для всіх, хто доглядає за шкірою натуральними, природними засобами. І масло чайного дерева - одне з найбільш відомих ефірних масел, тому
Масло чайного дерева для відбілювання зубів - як воно діє?
Народна медицина сьогодні актуальна як ніколи. Тому в цій статті на сайті ilady.kharkiv.ua ми поговоримо з тобою про те, чи можна і як саме використовувати масло чайного
Використання чайного гриба в косметології
активне використання чайного гриба в домашній косметології обумовлюється широким переліком його не тільки корисних, але і часто лікувальних і профілактичних властивостей.
Відбілювання зубів маслом чайного дерева
Зростає чайне дерево в Східній Австралії, Нової Каледонії, Нової Гвінеї. В даний час вирощується в господарствах деяких тропічних країн.
Масло чайного дерева
Масло чайного дерева
Масло чайного дерева
22.02.18 Продукти для краси
В один прекрасний сонячний день ви з подругами вирішили пройтися по магазинах, щоб оновити гардероб: купити плаття і нові туфлі. Але раптом, дивлячись в дзеркало, ви