Який консилер від синців під очима кращий
Консилер незамінний, адже він приховує багато недоліків шкіри: зморшки, круги і мішки під очима, пігментні плями, почервоніння, вугрові висипання. Він легкий у використанні, і якщо підібрати його правильно, то навіть непомітний на обличчі. Існує їх великий вибір: за якістю і ціною, за кольором і щільності накладення на шкірний покрив. але який консилер від синців під очима кращий?
порівняння
Отже, як підібрати найкраще маскує засіб від синців під очима? Адже щільність нанесення його повинна бути великою, щоб замаскувати цей нюанс, але при цьому шкіра на обличчі повинна залишатися природною. Тому велику роль в його виборі відіграє якість і правильний підбір колірного тону, відповідний дівчині.
Які переваги і мінуси є у відомих марках маскує кошти - порівняння:
Bobbi Brown Creamy Concealer Kit проти Helena Rubinstein Magic Concealer
Засіб від Боббі Броуна має велику щільність, що дозволяє без праці маскувати синці під очима. Рівно лягає, приховуючи всі нюанси.
Цей консилер ніжний до шкіри навколо очей, не викликає агресивних процесів, але має один мінус.
Його недоліком є фактура, що глибоко лягає в зморшках. Це збільшує видимість навіть мімічних зморшок. Крім цього, дуже важко підібрати відповідний колір, хоч марка і випускає 12 відтінків. Вони добре підходять засмаглим дівчатам, але на світлій шкірі перетворюється в темно-жовту субстанцію.
Засіб від Хелени Рубінштейн набагато краще приховує синці під очима. Воно рівно лягає, добре розтушовують. Ідеально підходить для всіх відтінків шкіри, можна підібрати індивідуально потрібний колір, адже палітра велика. Текстура дозволяє наносити його шарами, що підсилює ефект і ще більше маскує сині круги під очима.
Недоліком його також є глибина проникнення в зморшки. Хоч мімічні дрібні зморшки видно не будуть, але навколо очей утворюється своєрідна «сітка». Щоб уникнути такого некрасивого ефекту, потрібно кілька разів на день бавовняними рухами кінчиками пальців розсіювати консилер.
Тепер ми вже можемо вибрати консилер і знаємо, який консилер від синців під очима кращий, але не всі кошти підійдуть саме вам.
{ad1}Підбиваючи підсумки
Обидва проаналізованих консілера добре маскують небажані риси обличчя, ідеально лягають на шкіру і мають однаковий недолік.
Засіб під назвою Кіт не підходить дуже світлим дівчатам, при цьому дуже сильно видає навіть дрібні зморшки. Меджик більш якісно ховає нюанси під очима і володіє великою палітрою відтінків. Тому марка Хелени Рубінштейн є найкращою.
Які ще марки вибирають дівчата і чому
Існує великий вибір консилеров, при цьому кожен з них має деякі своїми властивостями. Всі ці кошти є кращими у використанні проти відповідної проблеми.
До них відносять:
- Maestro Eraser, випущений відомою маркою Giorgio Armani. Він не тільки маскує темні кола, а й з часом освітлює їх. Тому він використовується не як звичайний коректор, а як лікувальний маскує засіб;
- від Fake Up під назвою Benefit був би найкращим засобом, якби марка збільшила палітру відтінків (зараз їх всього 2!). Але щасливі дівчата, яким підходять ці відтінки, можуть не тільки замаскувати синці в області очей, але і з часом позбутися від них (вони будуть ставати все світліше). До його переваг можна віднести і легку щільність, що не виділяє зморшки;
- Марка Erborian швидко увірвалася в число улюблених дівчатами, адже завдяки їх якості та великому вибору відтінків можна легко приховати темні кола. Єдиним, але дуже серйозним мінусом є легка щільність, яка не може впоратися з дуже темними синцями під очима.
То який консилер від синців під очима кращий? Заслужено можна нагородити цим високим званням засіб Benefit. Якби компанія Fake Up збільшила палітру відтінків, їм користувалося б більшість сучасних дівчат.
Дізнайтеся прямо зараз про нову ефектною помаді Ffleur (в палітрі кольорів Т53).