Чим лікувати нігті після нарощування
21.04.2018 0

Чим лікувати нігті після нарощування

Догляд за руками
В закладки


Нарощування нігтів - дуже популярна процедура по «термінового» приведення жіночих ручок в порядок - наприклад, перед поїздкою у відпустку або під час важких робочих буднів, коли на себе не залишається ні хвилинки часу.

Красиві нігті правильної форми, що довго зберігають зовнішній вигляд, що дозволяють виконувати будь-яку домашню роботу без наслідків для манікюру - це не мрія будь-якої жінки!

Однак після нарощування нігті стають більш тонкою, у кого-то навіть розшаровується нігтьова пластинка, виникають больові відчуття, а хтось скаржиться на викривлення поверхні нігтів або підвищення чутливості кінчиків пальців до перепадів температури.

Чим лікувати нігті після нарощування
Після нарощування нігті стають більш тонкою, у кого-то навіть розшаровується нігтьова пластинка, виникають больові відчуття.

Зрозуміло, що такі наслідки нарощування нігтів хочеться мінімізувати і зробити це якомога швидше. Тому багато хто задається питанням: а чим лікувати нігті після нарощування?

Природне - значить, краще

Найголовніше в справі відновлення пошкодженої нігтьової пластинки: дати нігтям деякий час «відпочити», що не покриваючи їх лаком!

Крім того, найрезультативнішим, ніж можна вилікувати нігті після нарощування, є простий домашній спосіб, а саме - теплі, на основі природних компонентів, ванночки для рук, робити які потрібно через день. Вони можуть бути:

сольові (Столова ложка з гіркою куховарської або морської солі на 1-1,5 склянки води, можна крапнути кілька крапель лимонного соку);

масляні (З рослинними косметичними оліями - реп'яховою, касторовою, персиковим, чайного дерева, жожоба, авокадо);

на відварах лікарських рослин (Ромашки, календули);

вітамінні (З вітамінами А і Е);

гліцеринові.

Чим лікувати нігті після нарощування
Простий домашній спосіб, а саме - теплі, на основі природних компонентів, ванночки для рук, робити які потрібно через день.

Масла і гліцерин можна додавати в звичайну теплу ванночку перед процедурою манікюру (По кілька крапель),а можна змащувати ними кутикулу і нігтьову пластинку на ніч (На забудьте надіти спеціальні бавовняні рукавички, щоб, по-перше, продовжити дію масел, а по-друге, не сильно забруднити постільну білизну).

{ad1}

З «бабусиних» засобів хороші ванночки з м'якоті різних ягід (Чорна, червона смородина, журавлина) або теплого картопляного пюре.

Більш «сучасний» метод - лікування лимоном або грейпфрутом: Потрібно хвилин на 10-15 занурити нігті в м'якоть фрукта на розрізі (грейпфрут можна поділити на четвертинки, а лимон - навпіл, але не поперек, а уздовж - так буде зручніше).

Увага на харчування

Вирішити проблему лікування нігтів після нарощування, в чому б вона не виражалася, допоможе і введення в раціон кальцийсодержащих продуктів (Сиру, фініків, мигдалю)і свіжих соків (Морквяного, апельсинового).

Поряд з вітамінними ваннами слід подбати і прийомом всередину мікроелементів, таких як магній, селен, фосфор, цинк, кремній, залізо, сірка. Гарна підмога для організму швидко відновити нігтьову пластинку - пивні дріжджі і риб'ячий жир.

Прекрасно зміцнюють витончення і деформовані нігті спеціальні лаки: «Розумна емаль» допоможе вирівняти викривлену поверхню пластинки, наситить її вітамінами, не дасть поширитися можливої ​​інфекції, зменшить розшарування.

До корисних лаків також відносяться антибактеріальні. У їх числі лак для нігтів «Деміктен», ціну та відгуки докладно про який можна дізнатися, пройшовши за посиланням.

Якщо є час і гроші

Якщо домашні способи не для вас, то знайти відповідь на питання, чим лікувати нігті після нарощування, вам допоможуть в косметологічному кабінеті.

салонні процедури по відновленню нігтів після нарощування пропонують:

  • парафінові ванночки (При цьому добре відновлюється і шкіра рук);
  • «Запечатування» нігтів (Покриття їх плівкою, що містить вітаміни, протеїни і мінерали);
  • «Гарячий манікюр» (Гаряча ванна з кремів і масел, благотворно впливає і на кутикулу).

    Чим лікувати нігті після нарощування
    Запасіться терпінням і хорошою пилкою - періодично підпилюйте нігтики, поки вони не приймуть колишній здоровий вигляд.

Але до якого б виду відновлення нігтів після нарощування ви не звернулися - домашньому або салонному, - пам'ятайте: поки истонченная і пошкоджена нігтьова платівка не зміцниться, поки не прийде в «норму», ні про які довгих нігтях не може бути й мови!

Запасіться терпінням і хорошою пилкою - періодично підпилюйте нігтики, поки вони не приймуть колишній здоровий вигляд.

Комментарии (0)
Додати коментар
Нарощені нігті (фото). Квадратні - найкрасивіші
Кожна дівчина мріє, щоб все в її зовнішності було ідеально. І багато хто дійсно стараються, прикладають зусилля для цього. Але існують такі дрібниці, що не залежать від
Штучні нігті: як за ними доглядати
Нині модно нарощувати штучні нігті. Сайт Штучка рекомендує обов'язково прочитати цю статтю тим, хто ще ніколи не робив нарощування нігтів, але найближчим часом
Нігті на весілля: як підготувати, який колір і дизайн вибрати?
Одруження - одне з найпрекрасніших і значущих подій в житті будь-якої дівчини. Для створення гармонійного образу нареченої важливо не тільки весільну сукню, зачіска і
Догляд за нарощеними нігтями в домашніх умовах
Наші нігті є продовженням нашої шкіри. Звичайно, вони більш щільні і тверді, і не так схильні до різних агресивних факторів зовнішнього впливу, як скажімо шкіра обличчя
Фото дизайну червоно-чорних нігтів гель лаком, в стилі френч, зі стразами, а також гелієвих нігтів колір червоний з чорним
Існує безліч технік виконання манікюру з дизайном нігтів в чорно-червоному кольорі, від покриття самим звичайним лаком, до нарощування, однак, на даний момент величезну