Зимовий крем для обличчя як вибрати і використовувати правильно
Найімовірніше ти знаєш, що не тільки спопеляюче сонце може стати причиною передчасно з'явилися зморшок. Від зимових холодів шкіра страждає нітрохи не менше, тому сайт Штучка розповість тобі, як, застосовуючи зимовий крем для обличчя, можна вберегти твою ніжну шкіру від зимової холоднечі.
У нашій статті ти прочитаєш, як вибрати крем для зими для обличчя та рук, який склад повинен бути у цього крему і як його правильно використовувати, щоб шкіра сказала тобі «спасибі»!
Як вибрати зимовий крем для обличчя?
Якщо ти користуєшся зволожуючим кремом для обличчя, то забудь про нього до весни, і вибери в якості альтернативи живильний крем, який не тільки володіє більш густою консистенцією, а й збагачений вітамінами, необхідними шкірі в зимовий час.
Чим же зумовлена така потреба? Перш за все, тим, що в холоду шкіра страждає від перепаду температур: На вулиці -10 ° С, а в приміщенні +20 ° С, різниця практично в 30 ° С. До того ж не можна забувати про негативний вплив радіаторів, присутніх практично в кожному приміщенні, адже вони «сушать» не тільки повітря, а й шкіру. Саме тому не можна допускати скупчування на батареях пилу, яка, нагріваючись, піднімається в повітря і починає витати по квартирі, викликаючи тим самим у мешканців алергію.
Незважаючи на те, що багато косметичні бренди пропонують своїм клієнткам спеціальні «зимові» варіанти живильного крему, до вибору цього косметичного засобу необхідно підходити з усією відповідальністю, адже далеко не кожне з них настільки нешкідливо, що його можна застосовувати постійно. Деякі різновиди зимового живильного крему для обличчя призначені виключно для особливих випадків, до яких можна зарахувати тривалі зимові прогулянки на лижах та ін.
Збираючись на роботу або дискотеку і накладаючи зимовий макіяж, не варто «обтяжувати» свою шкіру нанесенням живильного крему, що володіє дуже густий і жирної консистенцією.
Якщо ти не знаєш, який саме зимовий крем для обличчя може в повній мірі задовольнити потреби твоєї шкіри, зверни увагу на його відповідність твоєму типу шкіри і фінансовим можливостям.
Перед покупкою 6tu4ka.ru радить перевірити, наскільки добре всмоктується зимовий крем. Для проведення даного експерименту тобі досить нанести живильний крем на кінчик носа і почекати хвилин десять, після закінчення яких потрібно буде заглянути в дзеркало: якщо на носі утворилися невеликі крапельки поту - він вбирається погано, тому забудь про його придбання.
Яким складом повинен володіти зимовий крем для обличчя
Експерти вважають, що в складі зимового (живильного) крему повинні бути присутніми якщо не все, то хоча б деякі з перерахованих нижче компонентів:
- гіалуронова кислота, гліцерин, силікон або сорбітол, які після нанесення на шкіру створюють на ній «плівку», що захищає її від згубного впливу занадто холодного повітря;
- вітамін А - живить шкіру і, поряд з цим, омолоджує її;
- вітамін С - зміцнює стінки судин;
- вазелін - пом'якшує навіть дуже суху шкіру, тому людям, що страждають шкірними захворюваннями, дуже важливо застосовувати зимовий пом'якшувальний крем для обличчя, в складі якого присутній даний компонент;
- екстракти лікарських рослин - листя зеленого чаю, коли, ромашки, календули, знімають з шкіри роздратування і запалення;
- натуральні масла - ши, авокадо, жожоба та ін., що перешкоджають випаровуванню вологи з шкіри, і запобігають її зневоднення;
- SPF-фільтри, уберегающие шкіру від сонячних променів; вони виконують захисну функцію не тільки влітку, а й взимку.
Правила нанесення зимового крему на обличчя
Якщо ти не встигаєш нанести зимовий живильний крем за півгодини до того, як вийдеш на вулицю, то краще взагалі його не наноси. Поживний крем наноситься на шкіру по масажних лініях середнім і безіменним пальцями найтоншим шаром. Щоб крем добре вбрався, легенько поплещи по обличчю подушечками пальців.
Якщо у тебе жирна шкіра, то вибирай зимовий живильний крем для обличчя легкої консистенції і покривай їм тільки сухі, а також шелушащиеся ділянки, не зачіпаючи при цьому всім відому Т-зону. Також зверни увагу на компоненти, присутні в кремі: якщо там є мінеральні масла (вони сприяють закупорці пір, внаслідок чого утворюються вугри), то відмовся від застосування цього крему.
Однак буде помилкою вважати, що суху шкіру необхідно покривати надмірно товстим шаром живильного крему, а тим більше забувати змивати його з лиця перед тим, як лягти спати - подібні дії можуть стати причиною раннього і небажаного старіння. Тривале перебування живильного крему на шкірі може призвести до того, що його компоненти будуть закупорювати пори і не дадуть їм можливість пропускати кисень, що може привести не тільки до виникнення маразму і лущення, а й появи акне, прищів, набряків і навіть мішків в області очей .
Для того, щоб в зимовий час шкіра була належним чином захищена, необхідно подбати про те, щоб у ванній кімнаті на полиці серед доглядають за обличчям коштів був присутній зимовий крем для обличчя. Повір: з зимовим живильним кремом твоїй шкірі будуть не страшні ніякі холоди!
Прахова Аріна спеціально для Сайту для сучасної дівчини ilady.kharkiv.ua