З чим носити чокер на шию - мереживний, чорний, оксамитовий і ін.
Чокер - давнє, але не втрачає популярності у дівчат прикраса. Ідея його шалено проста - це кольє, щільно облягає шию. З чого їх тільки не роблять - зі стрічок, ремінців, мереживних елементів, ланцюжків ...
А сайт ilady.kharkiv.ua, уважно відслідковує всі модні тренди і цікаві ідеї образів, як завжди, готовий підказати своїм читачкам, з чим носити чокер.
З якими вирізами і комірами можна надягати чокери?
Прикраса «нашийник» має одну особливість - візуально воно робить шию коротше. Причому навіть не має особливого значення ширина чокера - все одно смужка, що охоплює горло, створює враження, що дівчина короткошиїй. Тому, на жаль, таку біжутерію не варто носити панночкам, схильним до повноти в області шиї, обличчя, плечей і декольте - витонченості їм це не додасть.
Але можна компенсувати вищеописаний ефект, підібравши правильний одяг (плаття, топ, блузку або щось ще). Можна піти по найбільш простому шляху - і протиставити закритою чокером шиї відкриті плечі або глибоке декольте. Саме так носили в 18-19-му століттях бархотку - популярне тоді прикраса, що було оксамитової стрічкою, яка охоплювала дамську шийку. До бархотку надягали вечірні (і не тільки вечірні) сукні по моді тих століть - з досить значним декольте.
Зараз чокери носять і з середніми, і з невеликими круглими вирізами, і навіть з вирезамі- «човниками». Але чим менше виріз, тим вужчим має бути чокер, і навпаки. Широкі колье- «нашийники» все одно набагато краще виглядають над відкритою зоною декольте. А якщо вже дуже хочете носити чокери зі стандартними за розміром вирізу футболками, топами і джемперами, то вибирайте варіанти тонший - шкіряний шнурок або тоненьку смужку мережива. Ажурність теж додає легкості сприйняття.
А ще 6tu4ka.ru радить запам'ятати хитрість, яка стане в нагоді тим дівчатам, які не надто люблять відкритий одяг. Кольє-чокери відмінно виглядають з класичними сорочками (звичайно, якщо не застібати всі гудзики доверху). V-подібний сорочковий виріз робить шию довше, компенсуючи враження «укорочення», що створюється чокером.
Як підібрати одяг за кольором?
Класичний чокер - звичайно ж, чорний. У цьому кольорі роблять і шкіряні «нашийники», і бархотки зі стрічок, і мереживні кольє, і бісерні або плетені з волосіні вироби, і т.д. До чорного, як відомо, будь-які кольори хороші. Багато панянки йдуть по шляху простих рішень - і просто підбирають чорний же топ або плаття, надаючи образу такий собі похмуро-готичний відтінок, але ... це не єдиний варіант, з одягом яких кольорів носити чорний чокер.
Легке, світле, підкреслено жіночна сукня в поєднанні зі строгим чорним кольє - стильне рішення! До цього додайте чорне взуття, шкіряну жилетку або куртку - і вийде дуже вражаючий образ.
Строгий повсякденний образ - біла сорочка, чорний штани або спідниця, чокер, туфлі, клатч-конверт. Цей же образ можна зробити менш консервативним, замінивши класичні брюки або спідницю-олівець на джинси, а туфлі на кеди.
Білий або інший світлий чокер - це варіант для носіння влітку, зі світлими речами: сукнями в квіточку і т.д. Тільки не треба об'єднувати в одному образі білу біжутерію і бежеву одяг (або навпаки) - бежевий буде виглядати брудно.
Носити кольорові чокери можна і з кольоровою, і з чорної, і з білим одягом, керуючись звичайними правилами поєднання кольорів. Можна підібрати ще який-небудь аксесуар під колір цієї прикраси (наприклад браслет, сумочку, колготки або щось ще), а можна цього не робити - головне, уникнути накопичення багатьох квітів і несочетаемости відтінків. Цікава ідея - підтримати колір чокера якимось штрихом в макіяжі. Наприклад - синя оксамитка і синя туш на віях або підводка на століттях. Або ж - червоний чокер і червона помада тон-в-тон.
Яка ще біжутерія може бути присутнім в образі?
З чим носити чокер на шию з інших прикрас? Спочатку варто розібратися з сережками. Великі сережки, особливо круглі або овальні, не підійдуть - вони і самі по собі вкорочують жіночу шию і візуально розширюють обличчя, а вже в комплекті з облягаючим, тісним кольє - і поготів.
Широкий «нашийник» допускає тільки дуже скромні сережки мінімального розміру. Втім, дівчата, які прагнуть до неформального вигляду, носять широкі чокери, не знімаючи різноманітний і не завжди мінімалістичний пірсинг з вух - але це доречно лише тоді, коли метою дійсно є неформалізм в зовнішності.
З чокером середньої ширини або вузьким шнурком можна надіти сережки-ланцюжка (або інші вузькі сережки подовженої форми), або ж тонкі сережки-кільця.
А чим можна прикрасити руки? У варіанті неформального образу, що схиляється до рок- або панк-стилю, на руках можуть бути широкі шкіряні браслети-напульсники, металеві кільця відповідної стилістики, і т.д. Якщо ж мова йде про look-e, більш наближеному до повсякденного життя, то, знову ж таки, варто співвідносити кількість і масивність біжутерії на руках з шириною і «ваговитістю» прикраси на шиї, щоб уникнути враження «нашийника» і «кайданів».
До речі, на шиї одночасно з чокером носити можна і інші штучки. Наприклад, ланцюжки з медальйонами, щнурочкі з будь-якими підвісками, і т.п. Але, звичайно, важливо розуміти доречність подібного нагромадження і сполучуваність його з обраної вами одягом.
До речі, деякі дівчата (володарки довгого «лебединих» шийок) люблять носити по кілька різних чокерів разом. Звичайно ж, для цього кожен з них сам по собі повинен бути досить вузьким, а ще вони повинні бути різноманітними по фактурі і матеріалу - наприклад: оксамитова стрічка з підвіскою + ланцюжок + плетені ажурна смужка. Об'єднувати їх може, наприклад, колір (наприклад, все чорне, а металева фурнітура вся «під золото»).
Експериментуйте, і це модна прикраса напевно стане одним з ваших улюблених - і на корабель, і на бал! А може, ви захочете придбати кілька різних варіантів для різних образів і випадків?