Як одягнутися в церкву жінці, чоловікові, дівчині
09.01.2018 0

Як одягнутися в церкву жінці, чоловікові, дівчині

Різне
В закладки


Відвідування церкви - особливий привід, що вимагає особливої ​​одягу. Тут має значення не мода і не особисті смаки, а релігійні вимоги до одягу прихожан, порушення яких може вважатися неповагою до інших віруючих та священнослужителів.

Як одягатися в церкву жінці, а як чоловікові - можете прочитати на сайті ilady.kharkiv.ua.

Якою має бути одяг для дівчаток, дівчат і жінок при відвідуванні церкви?

Завдання одягу при відвідуванні місця, куди люди приходять заради духовних справ, - не та ж, що «в миру». Тут не потрібно підкреслювати привабливість зовнішності, будь-яким чином залучати до себе увагу і т.д. - хоча б тому, що інші люди приходять в це місце не зовсім заради розглядання нарядів на присутніх, і відволікати їх від молитов, роздумів і слухання служби своїм яскравим зовнішнім виглядом дуже небажано. Зайва ошатність і тим більше сексапільність в образі вважається моветоном.

І «верх», і «низ» повинні прикривати тіло, а не ефектно його відкривати. Наскільки довгим і закритим повинен бути жіноче вбрання, залежить від конфесії і від строгості статуту конкретного монастиря, собору, церкви і т.д. Іноді про необхідні обмеження в одязі можна дізнатися з інформаційних табличок біля входу на що відноситься до церкви територію. Але найчастіше це точно не відомо: наприклад, якщо ви плануєте оглядати церковну архітектуру в поїздці, в іншому місті, то одягнутися для церкви потрібно заздалегідь правильно.

Сайт 6tu4ka.ru пропонує запам'ятати загальні принципи, як одягатися в церкву дівчині:

  • Як «низу» повинна бути спідниця (або ж ви можете піти в церкву в плаття). Довжина - виразно така, щоб коліна були повністю закриті, але багато жінок ходять на богослужіння і в зовсім довгих спідницях, до щиколотки.
  • «Верх» однозначно повинен прикривати плечі і зону декольте. У деяких релігійних установах також вимагають закритих ліктів (наприклад, в деяких монастирях). Повністю закритий одяг, яка не залишає на увазі навіть зап'ястя, шию і щиколотки, потрібно тільки від черниць, а не від звичайних парафіянок.   плаття для відвідування церкви
  • Неприпустимі різні помітні написи на одязі, напівпрозорі тканини, розрізи і т.д. Також небажані кричущі кольори і строкатість принтів - до церкви так не одягаються.
  • На хрестини, вінчання, а також на велику святкове богослужіння (на Великдень, Різдво і т.д.) можна одягнутися трохи нарядно, ніж для звичайного відвідування церкви. Це не має на увазі велику відкритість одягу - а, наприклад, світлі кольори тканин, допустимість скромною і доречною обробки, вишивки і т.д.
  • Прикраси і біжутерія тут точно недоречні. Винятками можуть бути тільки натільний хрестик, ладанка, обручки або помолвочное кільце, і, можливо, дуже скромні і маленькі сережки.
  • Важливий підбір взуття. Звичайно, навіть влітку краще ті моделі взуття, які закривають носок і п'яту (хоча, звичайно, дівчину в босоніжках навряд чи попросять залишити храм через цього моменту). Однак крім відповідності нормам пристойності, взуття повинна бути зручною - адже за правилами православної церкви, службу (яка в деяких випадках йде багато годин) слухають стоячи. Тому підбори, хоч вони і не забороняються, краще не надягати.

На вінчання нареченій, звичайно, потрібно вінчальний плаття. Воно не обов'язково має бути білим (що відрізняє його від весільного), але воно повинно бути довгим, що закриває плечі і область декольте. Батькам, родичам і друзям на вінчальну церемонію можна бути присутнім в ошатною, але не епатажної одязі: наприклад, пані можуть бути в сукнях з рукавами ¾ і довжини міді.

Як одягатися в церкву жінці на хрестини? Для хрещеної матері на хрестинах підійде скромна світла блузка і спідниця, або ж плаття з рукавами. А ось гості на хрестинах можуть одягатися без претензії на ошатність, за загальними правилами церковного дрес-коду.

Спірне питання - чи можна замінювати спідниці і закриті кофти підручними предметами - шалями, парео, великими хустками тощо З одного боку, так часто роблять туристки, бажаючи оглянути будь-якої архітектурний об'єкт релігійного призначення, і це дозволяє їм вирішити проблему дрес-коду. Але з іншого боку, для по-справжньому віруючих парафіянок, які цілеспрямовано збираються в храм з духовними цілями, це недоречно - адже можна відразу одягнутися в церкву правильно.

Як повинні одягатися хлопчики і чоловіки?

Як одягатися в церкву чоловікові? Бажано - в непомітний одяг класичного стилю. Мова необов'язково про костюм - адже костюм потрібен, тільки якщо мова про дуже урочистих обрядах, таких як хрестини або вінчання. А в тих випадках, коли мова йде про відвідини церкви по менш важливого приводу, чоловік може надягти штани, сорочку (довжина рукава - по сезону і погоді), джемпер або жилетку. Припустимо навіть приходити в храм в джинсах (звичайно, не рваних).

Але абсолютно неприпустимі такі предмети чоловічого одягу, як шорти, майки, а також взуття типу сандалій і в'єтнамок - всі вони навіть можуть стати причиною того, що відвідувача в пляжному образі можуть не пустити на територію церкви або монастиря.

Не було б правильно приходити в храм в спортивній або напівспортивного одязі - трикотажних штанах- «треніках» і т.п.

Потрібен чи ні головний убір?

Зрозуміло, відповідь різний для чоловіків і для жінок. Чоловік повинен знімати будь-який головний убір (хоч капелюх, хоч шапку) як в православному, так і в католицькому соборі, монастирі або церкві.

Для жінок же, навпаки, є необхідність покривати голову. В ідеалі, на голові повинен бути хустку, який зав'язують таким чином, щоб волосся було по можливості прикриті. Однак прагнути заховати під хусткою буквально всю зачіску, щоб назовні не вибивалося жодного волоска, в наш час не обов'язково - може бути видна коса, хвіст, пучок, будь-яка прядка або інший елемент зачіски.

До речі, про зачіски - бажано все-таки робити під хустку укладку без великої кількості вибиваються на обличчя пасом, а довге волосся будь-яким чином заплітати, а не приходити з розпущеною «гривою».   дівчина ставить церковні свічки

Чи можна замінювати хустку якимось іншим головним убором? В принципі, це дозволяється - жінка може зайти в храм і в шапці, і в капелюшку, і навіть в бейсболці, і навряд чи їй зроблять зауваження. Взимку дівчина може просто надіти капюшон своєї верхнього одягу - і дрес-код буде дотриманий. Однак за стилем ці аксесуари на голову все-таки не дуже доречні в стінах релігійного закладу. І звичайно, це зовсім не правильно, якщо ви думаєте, як одягнутися на хрестини до церкви або ж на вінчання.

А ось в католицькі і в більшість протестантських церков відвідувачки можуть спокійно заходити без головного убору, і навіть в брюках (наприклад, якщо мова про туристку, а не про віруючих, які приходять слухати месу).

І звичайно, не забудьте про те, що в церквах не прийнято знаходитися з насиченим макіяжем на обличчі - по-перше, це просто недоречно, а по-друге, нафарбованими губами не можна цілувати ікони, приймати причастя і т.д. Якщо ви дуже не звикли ходити з зовсім «голим» особою, то можна легко нафарбувати вії і накласти на обличчя легкий тон. Також допустимо маскувати проблемні місця - наприклад, прищики, синці і т.д.

Але головним принципом і в макіяжі, і в зачісці, і в одязі повинна бути скромність і пристойність, за яким би нагоди ви не відвідували церкву.

Комментарии (0)
Додати коментар
Одяг в клуб чоловікові: у чому піти?
Нічний клуб - улюблене місце відпочинку для чоловіків різного віку і професій. Тут можна розслабитися і відволіктися від повсякденної суєти. Але нерідко виникає питання,
Цнотливість дівчини: важливе це поняття для сучасного суспільства?
Чи важливо цнотливість в сучасному світі? Які саме країни і релігії відносяться до невинності до шлюбу з особливим трепетом, і що за цим стоїть?
Розвиток моди двадцятого (20) століття
Зараз мода є показником становища людини в суспільстві, його соціальних ролей, якості і способу життя. З часом думка людей з приводу привабливості і пристойної
Подарунок на День Святого Валентина, День закоханих хлопцю, чоловікові, коханому чоловікові
Для більшості дівчат дарувати подарунки на день закоханих чоловікові – процес, який приносить навіть більше задоволення, ніж їх отримання. Але при цьому підхід до цього
Вибір подарунків до дня Святого Валентина (14 лютого) дівчині, жінці, дружині
День Святого Валентина вважається найромантичнішим святом у році. Вже зовсім скоро закохані половинки будуть бігати по магазинах у пошуках відповідного подарунка, щоб