У чому піти в театр чоловікові, як одягнутися?
Театр - це місце, в якому можна відпочити, насолодитися чудовою грою актором, прекрасної постановкою історичних і сучасних творів. При цьому не варто забувати про правила, що стосуються одягу та зовнішнього вигляду. Тому тема статті на сайті ilady.kharkiv.ua сьогодні буде: що надіти в театр чоловікові.
Як одягнутися в театр чоловікові
Тут важливо зазначити, що наряд буде залежати від виду театру. Так, наприклад, на спектакль в місцевий драматичний театр допустимо прийти в діловому костюмі неяскравого кольору класичного покрою. Це дуже зручно, коли захід відбудеться після роботи, а часу на те, щоб заїхати додому і переодягнутися - просто немає. А ось відвідувати оперу або балет варто тільки у вечірньому вбранні. Також важливу роль відіграє місце, на яке куплені квитки. Якщо це перше місце в ложі або партері, то навіть в драматичний театр краще надягти смокінг.
Що ж стосується джинсів, то від них краще відмовитися - навіть якщо вони класичного крою темно-синього або чорного кольору. Ні, тебе пропустять в них і не виженуть з театру. Але таке вбрання багато глядачів і актори можуть порахувати проявом неповаги по відношенню до них. Тому краще відмовитися від джинсів і надіти костюм, якщо стоїть питання, що одягнути в театр чоловікові.
Єдиним винятком є вуличний театр, який може проходити на площі або в парку без спеціальної сцени і посадочних місць. Для такого заходу допустимо прийти в джинсах, светрі або піджаку, надітому поверх водолазки, а не сорочки. Колір наряду при цьому повинен бути темного, спокійного кольору без яскравих принтів і інших візерунків. Взагалі, що стосується кольору одягу для такого заходу, то він ні в якому разі не повинен бути зухвалим. По-перше, в такому місці не прийнято привертати до себе зайвої уваги не тільки за допомогою одягу, а й запаху (різкий одеколон), зачіски, а по-друге, тут не подіум для демонстрації нарядів, а храм культури.
А тепер поговоримо докладніше про фасон, колір одягу і аксесуарах призначених для походу в театр.
У чому піти в театр чоловікові
Якщо мова йде про прем'єра, незалежно від виду театру і від місця в залі для глядачів, то ідеальним варіантом буде однобортний або двобортний смокінг класичного крою з атласними або шовковими лацканами в рубчик, гудзики якого повинні бути оброблені такою ж тканиною, що і лацкани. Що стосується кольору, то він обов'язково повинен бути чорного кольору, глибокий темно-синій виглядає не менш ошатно, представницький і благородно. Смокінг увазі комплект з піджака, брюк, пояса або жилетки. Тому штани повинні відповідати піджака: бути з тієї ж тканини і мати по бічних зовнішніх швах лампаси з матеріалу аналогічного лацканів. Їх в театр носити чоловікові з ременем не слід, оскільки вони повинні триматися або на непомітних підтяжках, або за рахунок пояса. Якщо твій вибір припав на смокінг з шалевими лацканами, то під нього слід надягти пояс-пояс, якщо з загостреними лацканами, то потрібен жилет. Що стосується сорочки, то вона повинна бути обов'язково білою з одинарними манжетами, застебнутими на запонки і бажано коміром стійкою з відгинаються куточками. Взуття має бути лакованої, але і гладкі чорні туфлі, наприклад, Оксфорд, броги, також допустимі. Ідеальним варіантом для смокінга вважається зав'язана самостійно метелик, однак і в тон підібраний краватку також допустимо.
А тепер розберемо, в чому йти в театр чоловікові на буденне уявлення. В даному випадку не обов'язково бути в святковому вечірньому вбранні. Головне виглядати елегантно, чисто і акуратно. Можна надіти просто сорочку, яка повинна бути однотонною, з брюками і туфлями. Додати урочисту, але при цьому стриману нотку допоможе шийну хустку або цікавий краватка. Якщо вибір припав на костюм, то він повинен бути темного кольору однотонний або в ледве помітний малюнок (клітка, смужка). В ідеалі темно-синього або графітового кольору, але, якщо він буде темно зеленого або бордового кольору теж допустимо. Головне, щоб він не був однакового кольору з нарядом супутниці. Під піджак найкраще надіти сорочку світлого колір без малюнка, яку можна прикрасити темним однотонною краваткою.
Що надіти в театр чоловікові, якщо на спектакль запрошена в основному творча, сучасна молодь? При підборі наряду для такого заходу можна дозволити собі вдягнути джинси темного кольору з сорочкою і піджаком. Доречним варіантом будуть і штани з водолазкою і піджаком або без нього. А також штани з френчем і сорочкою. Не менш цікаво прозвучать штани з Оксфорда, зшитими з різних відтінків шкіри, світла сорочка і темний шийну хустку. Можна надіти брюки зі светром, який повинен бути не яскравого кольору без малюнка тонкої або середньої в'язки. Якщо у тебе немає впевненості в перерахованих вище нарядах, то краще зупинити свій вибір на темному костюмі класичного крою, який дозволить тобі відчувати себе гідно, комфортно і просто насолоджуватися поданням, радить 6tu4ka.ru.
Тепер ти маєш уявлення про те, в чому ходять в театр чоловіки. І не забувай, що твій наряд, по-перше, повинен бути комфортним, елегантним, акуратним. А, по-друге, він не повинен ображати почуття глядачів, які сидять поруч, і акторів, своїми кричущими фарбами, що викликають аксесуарами і безглуздими формами.