Про що говорити і що робити на першому побаченні
Перше побачення - відповідальний «тест» і для нього, і для неї. І дівчині, так само як і хлопцю, зазвичай теж хочеться справити враження в спілкуванні: зацікавити, захопити, знайти спільні теми ... Про що говорити на першому побаченні - розповість сайт ilady.kharkiv.ua!
Як будувати спілкування при першій зустрічі з чоловіком?
Дівчина, збираючись на побачення з новим залицяльником, повинна розуміти: розмовляти їй, звичайно, доведеться. Але - вона зовсім не зобов'язана бути провідною в бесіді. Традиційно, задавати тон спілкування і згладжувати паузи та інші незручні моменти на побаченні (хоч першому, хоч не першому) повинен хлопець. Також чоловіча обов'язок - підбирати теми, на які дамі буде цікаво розмовляти, ставити запитання, на які їй було б приємно відповідати, і т.д.
Але на жаль - далеко не всі чоловіки з блиском справляються з цими обов'язками, та й вам може не сподобатися, як і про що пропонує розмовляти кавалер. Тому дівчині потрібно бути готовою взяти ініціативу в спілкуванні на себе - і тут допоможуть підказки сайту 6tu4ka.ru.
Які теми для балаканини кращі?
Так про що ж поговорити на першому побаченні? Те, про що сміливо можна розмовляти:
- Книги, фільми, музика. Та й взагалі мистецтво.
Якщо хлопець не читав / не дивився / не знає / не цікавиться, то все одно можна розповісти про який-небудь подобаються вам творі - зацікавити ним людини і ввести його в курс ваших смаків. А він, у свою чергу, розповість вам про свої уподобання - напевно це важливо для розуміння того, що за особистість перед вами. Крім того, розмови про прочитане / побачене / почуте хороші тим, що ними можна досить надовго заповнити час, якщо не хочеться або як-то не вдається перейти до більш особистих питань.
- Ваші і його захоплення, хобі, інтереси на дозвіллі.
Це теж корисна інформація - потрібна для того, щоб краще пізнати вашого кавалера.
- Кумедні історії з дитинства (та й взагалі з життя).
Головне - уникайте сумних історій і сумних спогадів: навіть якщо це повчально і якось пов'язано з контекстом вашої бесіди, не варто на першому побаченні переходити на похмурі теми.
- Щось цікаве або смішне, що сталося нещодавно з вами або вашими знайомими.
Тільки, мабуть, не варто завчасно розповідати про весіллях, любовні пригоди, пікантних випадках, а також про розлучення і розставання. Та й взагалі краще уникнути тематики любові і відносин - на першому побаченні є що робити і без цього.
- Поїздки, враження про інших містах, країнах, курортах і т.д.
Це взагалі занимательнейшая тема з «подвійним дном»! З одного боку, ви бачите коло інтересів людини, що він любить робити і на що дивитися - чи ходить він до піші походи або любить ліниво валятися на пляжі, об'їздив купу країн або не виїжджає далі сусіднього великого міста, розповідає більше про музеї або про асортимент барів ... З іншого боку - це непоганий спосіб здогадатися про його рівні доходів, не ставлячи прямих некоректних питань.
- Домашні тварини (смішні витівки вашого вихованця).
Якщо в міру, то поговорити про звіряток можна навіть з чоловіком, який не тримає ніяких домашніх тварин. Адже це мило!
- Спостереження - обговорення чогось, що ви бачите навколо.
Від оформлення вітрин магазинів, повз яких ви проходите, до смішний собачки або красивого пейзажу. Це хороший спосіб зав'язати розмову чи змінити її тему.
Яких тем для розмов було б краще уникнути?
Є теми-«табу», які взагалі краще не піднімати - вони псують настрій, не поліпшують враження про вас, або ставлять у незручне становище співрозмовника. До таких питань належать:
- Здоров'я та лікування.
Не треба говорити про те, як або ваші знайомі або ви самі лікувалися від чого-небудь, що і як впливає на ваше здоров'я, і т.д. Це просто недоречні для обговорення з поки ще малознайомою людиною проблеми. До того ж чарівності вам болячки, як не крути, не додадуть. Якщо у вас дійсно є якісь особливості в стані здоров'я, і це має безпосереднє значення (наприклад, ви не можете швидко пересуватися) - то просто попросіть «давай йти трохи повільніше, мені важкувато ходити так швидко». А вже розпитування про здоров'я співрозмовника - і зовсім пряма безтактність!
- Доходи і витрати (і ваші, і вашого кавалера).
Крім обговорення приватних фінансових справ, не особливо варто обговорювати заробітки і витрати третіх осіб, ціни і зарплати по країні і т.п. У нашій культурі це вважається небажаною темою.
- Діти і материнство, весілля і заручини.
Будь-які згадки про весіллях, дітей і т.д. більшістю мужиків інтерпретуються найпростішим чином - як натяк на швидке бажання дами обзавестися своїм сімейством. А чоловіків (навіть порядних і цілком що не виключають одруження в разі вдалого розвитку відносин) вельми відлякують такі натяки від ледь знайомої дівчини.
- Скарги і ниття.
Це просто непривабливо. Чоловікам не подобаються на все скаржаться і всім незадоволені дівчата, дівчатам не подобаються чоловіки - депресивні скиглії. Напевно, не варто і пояснювати, чому це так.
Теми, які щодо доречні - якщо підійти до них з тактом
Якщо впевнені, що вам вистачить делікатності, красномовства та вміння відстежити настрій співрозмовника, то можете братися за щодо доречні теми. А якщо знаєте про себе, що в розмовах з новими людьми ви можете щось «ляпнути» - то краще їх уникнути.
- Кулінарні уподобання.
Це взагалі-то може стати «рятівною» тематикою, якщо в якийсь момент вам здасться, що ви не можете придумати, що говорити на першому побаченні. Можете розповісти про цікавий блюді, яке ви спробували в якомусь ресторані або в подорож. Або (якщо контекст розмови дозволяє) про те, яке цікаве блюдо ви вмієте робити - багато чоловіків дуже цінують в дівчатах хазяйновитість і інтерес до готування. Про улюблених або нелюбих продуктах говорити допустимо - в кінці-то кінців, ну не зганьбитися ж ви себе інформацією про те, що любите чорнослив або не подобаються оселедець? Однак гастрономія і кулінарія - невдалий вибір, якщо ви або ваш візаві дотримуються дієти, або якоюсь особливою системи харчування (Наприклад, веганство або сироїдіння), і т.д. Нетактовно і недобре нав'язувати свої погляди на харчування, переконувати щось їсти або не їм, і т.п.
- Політика, економіка і т.п.
Якщо для вас мають значення політичні погляди кавалера, і взагалі його здатність міркувати на подібні теми - підняти їх не забороняється. Звичайно, якщо виникне дискусія, переводити її в лайка культурні люди не стануть, але тут вже залежить від ваших принципів - або ви розпрощалися з залицяльником, або вважаєте за різницю думок несуттєвою для побудови можливих відносин.
- Погода.
Хоч погода і є загальноприйнятою універсальною темою для випадків, коли не знаєте, що робити на першому побаченні, але розмовляти про це довго - теж недобре. Це виглядає так, що ви не можете придумати справді цікаву тему розмови, і затягуєте з незначної банальщину.
- Його або ваша робота або навчання.
З одного боку, звичайно людині нескладно говорити про те, чим він займається кожен день, і можливо, розповіді про випадки на роботі дійсно цікаві. Але з іншого боку, це схоже на виспрашіваніе про фінанси і матеріальному становищі, що вже не зовсім тактовно. Так що якщо хочете перевести спілкування на роботу або навчання, почніть з себе і своєї діяльності.
- Інтимні і околоінтімние теми.
Це доречно, хіба що якщо ви свідомо хочете скоріше перейти від теорії до практики.
Але може, ви придумаєте свої ідеї для балаканини. А найкраще - якщо їх і шукати навмисне не доведеться, а спілкування піде якось само, вільно і просто - і це відмінний ознака того, що побачення вдалося!