![Нижня спідниця для весільного плаття: які моделі бувають, як зшити під'юбник](/uploads/images/6-2347.jpg)
Нижня спідниця для весільного плаття: які моделі бувають, як зшити під'юбник
![під'юбник для весільного плаття](/uploads/images/6-2347.jpg)
Сьогодні сайт ilady.kharkiv.ua представляє улюблену тему всіх дівчат, а зокрема, наречених - тему весільного плаття! Ще з самого дитинства кожна дівчина мріє про пишне весілля, білій сукні і, що додається до всього цього, принца. І, малюючи в думках або на папері цю дивну картину, неможливо було уявити наречену в сукні без пишної спідниці. А яке весільну сукню без під'юбник?
Хоч нинішня мода і намагається затулити цей образ дитинства новими віяннями і трендами, але дуже багато дівчат так і залишаються відданими класичного образу нареченої.
Весільний під'юбник: як вибрати, як одягнути?
Щоб блищати на торжестві і відчувати себе комфортно, потрібно підібрати відповідний під'юбник для свого весільного плаття. Адже без цієї, нехай навіть непомітною, деталі весільне плаття не буде таким елегантним і хвилюючим.
Але якщо ти з тих, у кого склалося погане думку про наявність нижньої спідниці, то не поспішай з висновками. Можливо, на випускному або на якомусь важливому прийомі ти, надівши пишну сукню, стикалася з такими проблемами, як сісти на стілець, відвідати вбиральню і т.д. і передня частина під'юбник піднімалася вгору і викликало не дуже приємне видовище. Але! Повір - це все в минулому. Якщо ти хочеш пишну сукню на весілля - значить буде! І буде зручно, комфортно і без зайвого клопоту. Завдяки сучасним технологіям під'юбник для весільного плаття шиється з використанням «гнуться» матеріалів, які не будуть сковувати рухів. І тобі не доведеться відволікатися від святкування, а ваш перший танець буде легким і витонченим.
Отже, з сумними спогадами покінчено. Тепер визначимося з видом «пишноти». Вибір залежить від моделі плаття і твоїх особистих уподобань. Це може бути кринолінових спідниця (Каркас - жорстка сітка) для моделей А-силуету або більш універсальна спідниця з кільцями (Каркас - від 1 до 7 кілець). Також існують багатошарові під'юбник, в яких відсутні кільця і жорсткі каркаси - вони відмінно лягають, ніде не випирають і виглядають дуже ефектно! Але за ефектність доведеться викласти чимало грошей.
Нижня спідниця для пишного весільного плаття дуже доречний, а для деяких моделей просто незамінний. Тільки в разі, якщо ти хочеш пряму і непишний модель, то нижня спідниця буде ні до чого.
На сайті 6tu4ka.ru вже згадувалося, що нижню білизну для нареченої має бути зручним і красивим. Це саме можна сказати і до під'юбник, так як він теж є елементом нижньої білизни.
Вибирати під'юбник потрібно спираючись на зростання - він не повинен бути занадто довгим, щоб було зручно ходити. Але і занадто короткий не варто брати - це буде не дуже красиво. Найкраще вибрати 150-120-сантиметровий під'юбник під весільну сукню.
Нижня спідниця не повинен виглядати з-під весільного плаття або надмірно виділятися під ним!
В експлуатації під'юбник є кілька тонкощів, які необхідно знати.
Він одягається в першу чергу, потім закріплюється на талії. Слідом одягається плаття і фіксує під'юбник корсетом - це важливо! Ти ж не хочеш, щоб він «вийшов з гри» завчасно?
Як зшити під'юбник для весільного плаття
Якщо тобі не дозволяють кошти, або ж просто хочеться зробити все самій, то можна зшити під'юбник з фатину для весільного плаття. Як ти вже здогадалася, в першу чергу знадобиться фатин (Це найбільш використовуваний матеріал, але ти можеш поекспериментувати і зшити з чогось іншого). Також потрібно придбати бязь, нитки (синтетичні), тасьму, гудзики і, якщо у тебе її ще немає, то зараз відмінний привід купити, - швейну машинку.
Вибираючи фатин, слід виходити з матеріалу твого весільного плаття. Якщо це атлас або тафта - вибирай жорсткий фатин, якщо ж плаття шовкове - то м'який. Далі потрібно зробити викрійку. Її основа - спідниця А-силуету, на яку пришиваються оборки (їх знадобиться 3-8 штук). Також слід врахувати, що під'юбник для твого весільного плаття не може бути на кілька сантиметрів коротша сукні. У талії залиш місце для застібки. А щоб підстрахуватися, можна пришити підв'язки, щоб їх можна було обмотати навколо талії. Або ж можна пришити кілька гудзиків над застібкою. Кожну оборку пришивай по меншій стороні - так вийдуть «кільця» для сукні. Залежно від кількості воланів вибирай рівномірний відстань між кільцями. Ширина всіх оборок повинна бути однакова. Вузькі роблять спідницю пишною і округлої, але можуть випирати з під сукні. Широкі ж - не дадуть такої пишності, але створять плавний силует.
Закінчивши роботу, примір своє творіння разом з сукнею і оціни зручність. Якщо заважає при ходьбі, то в нижній край спідниці можна вшити грузик.
Нижня спідниця під весільну сукню робить силует нареченої дуже елегантним і акуратним. Футболка набуває м'які, виразні лінії. Тому, щоб виглядати ідеально на своєму весіллі і ще більше зачарувати свого обранця - без нижньої спідниці не обійтися. Так-так, як би це дивно не звучало. Адже досконалість починається з деталей.
Блищати, приковують погляди, відчувай себе комфортно і будь справжньою принцесою!
Аліна ceme_4ka - спеціально для сайту ilady.kharkiv.ua
![Плаття на другий день весілля: яке вибрати, що одягти?](/uploads/images/6-1367.jpg)
![Нижня білизна для нареченої: як вибрати за кольором і стилю, як поєднувати його сукнею](/uploads/images/6-2349.jpg)
![Моделі весільних суконь: які бувають: принцеса бальне русалка ампір](/uploads/images/6-2364.jpg)
![Який зробити манікюр під весільну сукню: фото](/templates/flatty/dleimages/no_image.jpg)