Кульбаба для особи: природний засіб для твоєї краси!
Здорова шкіра обличчя - це не тільки краса, а й показник здоров'я. ilady.kharkiv.ua хоче поділитися з тобою корисними властивостями однієї рослини, яке допоможе тобі виглядати чарівно довгий час: кульбаба для особи.
Чим корисний кульбаба для шкіри обличчя
Кульбаба - яскравий приклад того з числа багатьох, коли настільки корисне і насичене різними речовинами (солі заліза, марганець, фосфор, кальцій, алюміній) рослина в буквальному сенсі валяється під ногами. Воно багате не тільки каротином, а й вітаміном Е, в якому так потребує жіночий організм. До того ж за вмістом вітаміну С вона перевершує багато інших рослин. Листя кульбаби містять білки і вуглеводи, які дуже легко засвоюються людським організмом. Молочний сік - віск, каучук, мелісового і винну кислоту і інші ферменти. Пилок - бор, мідь, нікель, молібден, марганець, магній, йод і кобальт. Саме тому для косметичних цілей використовують всі частини рослини. Кульбаба прекрасно і дуже ніжно відбілює, очищає і дезінфікує шкіру, що дозволяє використовувати його для всіх її типів. А тепер 6tu4ka.ru розповість тобі детальніше, як правильно приготувати і використовувати кульбаба.
Квіточки, корінь і листя кульбаби для особи
Оскільки кульбаба весняне рослина, то тобі варто запастися їм заздалегідь. Для домашньої косметики можна використовувати всі частини рослини. Для цього їх можна подрібнити і засушити.
Щоб використовувати кульбаба для особи в різні пори року, його потрібно засушити або приготувати кошти.
Але оскільки засушені трави потрібно правильно зберігати, а то вони загинє, а це не у всіх виходять, то ми пропонуємо тобі рецепт масла і лосьйону, який може довго зберігатися в холодильнику і радувати не один день тебе корисними властивостями в холодну пору року.
- приготування масла
Висуши і подрібни кульбаба (корінь, листя і квіти). Поклади в скляну банку, залий рослинним маслом, і закрий простий капроновою кришкою. Залиш настоюватися в темному місці на два тижні. Для цієї мети ти можеш використовувати і одні квітучі головки. Вони не потребують сушінні. Їх відразу заливають маслом і наполягають, така ж кількість часу. Через два тижні ти можеш злити масло і використовувати кульбаба для протирання обличчя. Його також можна додавати до різних масочкой.
- приготування лосьйону
Для лосьйону тобі знадобиться горілка або одеколон. Спосіб приготування аналогічний. Перед застосуванням лосьйон з кульбаби слід розводити кип'яченою водою один до двох. Такий лосьйон добре тонізує і знезаражує шкіру. І лосьйон, і масло слід зберігати в холодильнику в темній тарі, щоб під впливом світла не зникали корисні речовини.
А таким способом можна зробити прекрасний засіб для масочек, примочок, компресів і багато іншого з кореня кульбаби. Для цього тобі потрібно його висушити, подрібнити в кавомолці до стану порошку і заховати на зберігання в чисту, суху, темну баночку. Такий порошок можна змішувати з будь-яким косметичним засобом (скраб, лосьйон, шампунь, крем), адже він добре розчиняється і в воді, і в маслі.
Кульбаба: маски для обличчя
Суха шкіра. Маски для такої шкіри повинні обов'язково включати в себе «жирні» продукти: масло, жовток, сметана, сік або кашку з овочів і фруктів. Пропусти через м'ясорубку кульбаба або використовуй лосьйон або олію з нього. Для масочку досить змішати кульбаба (кашка, масло, лосьйон) з будь-яким вищепереліченим інгредієнтом один до одного. Отриманою сумішшю змасти обличчя і почекай п'ятнадцять хвилин. Після чого її потрібно змити теплою водичкою або сполоснути обличчя відваром з трав. Потім можна нанести на шкіру живильний крем. Також для сухої шкіри прекрасно підходить компрес з теплого масла кульбаби.
Кульбаба для відбілювання обличчя краще змішувати з сиром і кефіром або сметаною (1: 1: 1). Така масочку допоможе не тільки освітлити шкіру, але і добре наситити її корисними речовинами і зволожити. Таким же ефектом володіють і маски із застосуванням кашки і соку ягід. До ягід і кульбабі можна додати товчений геркулес, щоб масочку не розтікалася по обличчю.
Жирна шкіра. Для масок з кульбабою можна використовувати ті ж продукти, що і для сухої шкіри, але тільки в меншій кількості (1: 0,5). Але більш придатними для такого типу шкіри є кисле молоко, кефір, сир, білок яйця, сік лимона, настої трав, соки і кашки з овочів і фруктів. Рецепт приготування і використання аналогічний вищевказаному.
Теплий відвар кульбаби для особи, змішаний з настоєм із суміші кропу і петрушки, знімає роздратування, очищає, тонізує і прекрасно освітлює шкіру. Змочену в ньому серветку потрібно тримати на обличчі до повного охолодження (10 - 15 хвилин).
Для попередження зморшок рекомендується використовувати кульбаба разом з морквою. Зняти роздратування з обличчя можна за допомогою кульбаби і абрикоса.
А ця масочка прекрасно підходить для в'янучої і схильної до зморшок шкірі. Розтопи столову ложечку меду, підігрів на «бані», додай столову ложечку пшеничного або висівковий борошна, добре розмішати і додай збитий білок. Масочку змити через п'ятнадцять теплим настоєм з кульбаби.
Тепер ти знаєш, що кульбаба відбілює обличчя, а також прекрасно живить, тонізує, усуває роздратування на шкірі. Він може стати твоїм вірним помічником на шляху до краси в будь-який час року, звичайно, якщо їм запастися заздалегідь.
Бруслик Марія - спеціально для сайту ilady.kharkiv.ua