Іхтіолова мазь від прищів на обличчі - спосіб застосування
Коли схопився прищ, можна перепробувати купу методів. Сьогодні ilady.kharkiv.ua розповість тобі, як і чому використовується іхтіоловая мазь від прищів на обличчі.
З бабусиної аптечки
«Іхтіолка» багатьом знайома. Вона стара, як світ. Раніше саме цей засіб часто застосовували при пошкодженнях на шкірі. Це темна речовина зі специфічним ароматом. Активний компонент - іхтіол - в чомусь схожий на дьоготь. Вміст діючої компонента варіюється від 5 до 30%, залежно від конкретного виробника. Основою мазі виступає медичний вазелін.
На обличчя можна наносити тільки ту мазь, в якій - тільки 10% активної речовини. Якщо ж ти візьмеш ту, в якій концентрація перевищує 20%, то прищ тільки ще сильніше запалиться.
Зараз у продажу можна зустріти цю речовину як в скляній баночці (так продавали і раніше), так і в металевій тубі - в такий використовувати її вкрай зручно.
Іхтіолова проста по складу мазь часто застосовується, коли висипання на шкірі запалені, болять або, наприклад, ти сковирнул прищ, і потрібно прискорити загоєння.
Кажуть, що «Іхтіолка» особливо хороша для тих, у кого схопився підшкірний прищ з внутрішнім запаленням і, можливо, нагноєнням.
Як діє ця мазь?
- Розм'якшення, розчинення щільних ділянок пошкодженої шкіри.
- Більш швидке відновлення шкіри після того, як почав проходити прищ. Багато в чому за рахунок налагодження процесів мікроциркуляції.
- Зниження больового ефекту.
- Іхтіолова мазь від підшкірних прищів використовується часто. Це обумовлено тим, що одне з важливих дій засоби - усунення гною, запалення, якщо прищ супроводжувався такими неприємними процесами.
- Боротьба з мікробами.
Ті, хто активно пропагує застосування саме цього засобу, виділяють наступні його плюси:
- іхтіоловая темна мазь допомагає лікувати ушкодження на обличчі з ускладненнями, наприклад, нагноєннями;
- засіб варто наносити на висипання з сально-кератіновимі пробками, через які відбувається закупорювання протоків сальних залоз;
- речовина дозволяє швидше справлятися з застійними червоними плямами, які нерідко прикрашають місця, де раніше «красувався» прищ;
- іхтіоловая мазь допомагає проти появи нових прищів.
Однак є і обмеження по використанню. Серед деяких - засіб не можна наносити раніше, ніж через тиждень після лазерного шліфування або хімічного пілінгу на обличчі. Також не варто наносити «Іхтіолка», якщо на тій же ділянці ти використовуєш інші засоби: йод, наприклад.
Сайт 6tu4ka.ru зазначає, що деякі фахівці радять використовувати цинко-іхтіоловую, легше переноситься, мазь.
застосування
Так як ця особа, то можна просто брати і мазати на нього щось нехай навіть ти і знайшла про це засобі багато позитивних відгуків. Обов'язково потрібно уточнити у фахівця, яка саме форма випуску підійде тобі, яка повинна бути концентрація діючої речовини.
Іноді фахівці виписують бовтанки з ихтиолом 1-5%, щоб лікувати поверхневий прищ або знімати роздратування на шкірі.
Спосіб застосування ихтиоловой мазі від прищів досить простий. Але перед початком використання все ж зроби тест. Так як при індивідуальній непереносимості компонентів прищів може стати більше, виникне свербіж, будуть і інші симптоми алергічної реакції.
- Для початку озбройся ватною паличкою. Нею набери засіб їх тюбика або баночки.
- Потім можна наносити. Увага: тільки на верхівку запальної ділянки, що б це не було: прищ, фурункул або вузол. Якщо ж сильно втирати, ти ризикуєш обпалити обличчя.
- Іхтіолова мазь від цілої «розсипи» прищів не повинна наноситься суцільним шаром. Тільки локально!
- Місце потрібно накрити ваткою, далі накласти пластир. Якщо ж прищик невеликий, то можна залишити його і на «свіжому повітрі». І в такому вигляді слід залишити особа на пару годин - якщо вдень ти використовуєш цей спосіб. І близько 8 годин - якщо у вечірній час. Тобто на всю ніч.
- Потім такий компрес треба зняти. А на обличчя нанести лосьйон з знезаражувальним дією.
Важливо: застосування засобу повинно бути акуратним. «Іхтіолка» здатна забарвити одяг або білизну, забруднити шкіру. Так що наносити потрібно обережно.
Ще одне зауваження. Не варто сильно розтирати засіб і покривати їм все обличчя. Чи не застосовують його і проти вже відкритих ранок, де раніше був, наприклад, підшкірний прищик.
Як діє іхтіоловая примочка?
іхтіоловая мазь проти прищів працює досить активно. Так, хтось відзначає, що вже після одного разу прищ невеликого розміру поступово підсихає. А якщо ти, наприклад, спробувала спосіб з компресом на ніч, то з ранку на місці, де був глибокий підшкірний запалений прищик, залишиться ранка. Тобто з цієї ділянки вийшов гній.
Звичайно, не завжди гнійні висипання розкриваються після першого компресу. В такому випадку спосіб варто повторити.
Особливу увагу слід приділити тим, у кого підшкірні прищі. Вони виглядають як червонуваті горбки. Можуть дозрівати досить довго. Поступово прищик біліє, а всередині можна намацати кульку - це скупчення гною. Буває іноді, що підшкірне освіту болить. Це обумовлено тим, що сальна залоза закупорюється шкірним салом. Буває, що схоплюється висип.
Складність може полягати в тому, що ти неправильно оціниш, на якій стадії розвитку перебуває висипання. І спробуєш видавити прищ. Не варто чинити так. Вже краще відправитися до лікаря і узгодити план лікування з ним.
Так як від підшкірних висипань відразу позбутися не вийде за один раз, то врахуй, що під час лікування на обличчя не можна буде наносити пудри, рум'яна, тональні засоби і креми щільної текстури, особливо з ланоліном в складі. Вони здатні тільки закупорювати пори і ускладнювати процес.
Отже, тепер ти знаєш деякі подробиці позбавлення від прищів за допомогою «Іхтіолка».