Догляд за руками взимку: як мити ніж мазати народні рецепти
В той факт, що більшість жінок мають уявлення про те, що таке французький манікюр, сайт Штучка навіть не сумнівається. Французи все-таки вважаються експертами в світі краси і моди. А знаєш, що ще говорять про ніжних жіночих ручках нащадки галльських племен? А то, що ця оспівана поетами жіноча частина тіла найчесніша, і нехитра. Саме вона - жіноча рука - не зможе приховати справжнього віку її господині. Нехай так, не квапити події не варто. Нехай твої руки довше залишаються гарними й молодими.
А щоб саме так і було, твоїм рукам потрібна турбота і догляд, особливо взимку, адже в цю пору року перепади температур і холодне повітря можуть привести до того, що шкіра рук стане сухою і огрубілою. Тому, догляд за руками взимку бажано дотримуватися і робити це регулярно.
Обережності і турбота
Нижче наведено кілька рекомендацій, як доглядати за руками в зимовий період:
- Мити руки краще в теплій воді (не в гарячій). Найкраще це робити за допомогою крем-мила або мила з ефектом зволоження. Після цього, ретельно витри руки насухо, а взагалі намагайся не допускати, щоб вони залишалися вологими - це сприяє подразнення шкіри.
- Після контактів з водою змащуй руки кремом. А найкраще, наносити захисний крем кожні п'ять годин, - так ти запобігає їх лущення.
- Приступаючи до збирання або миття посуду, прання або будь-який інший роботі по дому, - не забувай одягати гумові рукавиці (Найкраще з бавовняної прокладкою).
- При догляді за руками в зимовий час це не відходить з уваги нігті і кутикули - змащуй їх спеціальними кремами або маслами.
Догляд за руками взимку: лікування та профілактика
Щоб взимку твої руки не прийняли вид двох червоних обшелушенних «плям», влаштовуй їм всілякі косметичні процедури. Ось наприклад:
Масаж з зволоженням. Візьми жирний крем і масажними рухами акуратно нанеси його на шкіру рук. Сам масаж покращує кровообіг і сприяє більш інтенсивному проникненню мікроелементів в шкірну тканину. Після цього, не знімаючи залишки крему, одягни поліетиленові рукавички і постарайся руки укутати (можна одягнути махрові рукавички). В цілому така процедура живить шкіру рук, розгладжує її, створює захисний ефект від пересушування.
відбілювання. Як відбілюючих засобів використовують спеціальні креми або маски приготовлені в домашніх умовах.
- Картопляна маска для рук. У суміш з лимонного соку і молока додай шкурку від звареного картоплі. Розмішай все це, нанеси отриману суміш на руки і після 10 хв. змий.
- Томатна маска для рук. У томатний сік додай десь чотири краплі перекису водню, нанеси отриману суміш на руки, а через якийсь час змий.
лікувальні ванночки. Для твоїх рук такі процедури все одно, що друге народження. Після них шкіра регенерується і відновлюється.
Для пом'якшення шкіри візьми молоко і відвар ромашки, перемішати їх і на кілька хвилин опусти в цю суміш руки, а після сполосни прохолодною водою. Щоб пом'якшити і наповнити шкіру необхідними живильними речовинами, на 5-10 хв. опусти руки в суміш складається з мигдального або оливкової олії (1 чашка), і невеликої кількості води і лимонного соку. Після промокни руки серветкою. До речі це ванночка також буде корисна для твоїх нігтів.
Хороший ефект при догляді за руками взимку дає морська сіль. Для цього провари морську сіль, а після в досить гарячу воду опусти руки хвилин на 15. Після цього, п'ять хвилин потримай їх в прохолодній воді. Якщо вже так вийшло, що руки встигли побувати на морозі і через це на них з'явилися тріщини, 6tu4ka.ru рекомендує провести таку лікувальну процедуру: дві склянки лляного насіння провари в такій же кількості склянок води до кашоподібного стану. Отриману кашку остудити і на хвилин п'ятнадцять опусти в неї руки. Після процедури мити руки не рекомендується.
відновлювальний компрес полягає в тому, що тобі потрібно нанести жирний крем на руки, після одягнути бавовняні рукавички і на півгодини обернути руки рушником. Робити цю процедуру краще всього перед сном, щоб не знімати на ніч рукавички.
скраб. Буває так, що що не намагаєшся уберегти руки, а вони все одно лущаться, а особливо, якщо видалася дуже холодна зима. Омертвілі клітини шкіри можна легко видалити за допомогою морської солі, якщо протягом двох хвилин помасажувати нею шкіру. Після цього руки потрібно помити.
Ні солі? Є інший рецепт. візьми дві столові ложки меду і одну столову ложку меленої кави, нанеси отриманий склад на руки і потримай хвилин 30. Між іншим, такий скраб корисний не тільки твоїм рукам, - він дуже добре розгладжує шкіру взагалі. Ну, і не варто забувати про аромат. Уяви, твоя шкіра буде пахнути кавовими нотками.
До речі, тут же на сайті ти можна дізнатися, як в зимовий період часу доглядати за іншими частинами тіла. Зокрема, в статті про зимовий крем для обличчя докладно розказано про те, що стане в нагоді і буде корисно твоєму обличчю.
маска. Для цього тобі необхідно нагріти рослинне масло і нанести його на шкіру рук. Після одягни бавовняні рукавички і залиш все як є на ніч.
Після ванночок не забувай наносити на руки крем!
Вибираємо крем або «кожному своє»
Так, саме так, - в залежності від складу крему він виконує різні захисні і косметичні функції.
Наприклад, календула має заспокійливий ефект. Ромашка має протизапальну дію. Крем з алое вера зволожує, а вітамін Е надає шкірі пружності.
Особливості зимового догляду за руками
Постійно мерзнуть руки? Суміш з гліцерину і води тобі допоможе. Для цього необхідно вранці, і ввечері перед сном втирати суміш в шкіру рук до сухого стані.
Якщо на градуснику температура стрімко опускається вниз, краще заздалегідь подумати про захист шкіри твоїх рук. На неї можна «одягнути» свого роду захисний панцир. Для цього береш півсклянки води, 2 гр. харчового желатину, 2 гр. тальку, 15 гр. крохмалю і 2 гр. борної кислоти. Всі інгредієнти перемішати, нанести на руки і не витираючи висушити.
З почервонінням рук можна боротися методом чергування гарячих і холодних ванн.
Як видно з вищевказаного, догляд за руками взимку може бути досить різноманітним. Головне не запускати себе і пам'ятати, що твої руки - це «паспортні дані» твого тіла.
Фрося Кудін - спеціально для сайту Штучка