Чорна маска проти точок в домашніх умовах
Процедур щодо усунення чорних крапок - ціле безліч. Сьогодні ilady.kharkiv.ua розповість про те, як робиться маска від чорних крапок в домашніх умовах.
Відразу нагадаємо: маска накладається на шкіру, яка була попередньо очищена від макіяжу і розпарені. Якщо необхідно, то шкіру можна трохи зволожити.
Маска буває однокомпонентной. На обличчя можна наносити кефір, вівсяну муку, глину білого кольору, алое. Такі інгредієнти можна використовувати окремо і накладати на обличчя, але уникати століття. Через чверть години можна змивати.
Маска з яєць
Подібні склади допомагають очистити пори, звузити їх і позбавити від чорних крапок. Маску потрібно робити двічі на тиждень.
Для цього знадобиться всього одне яйце - білок, - який збивають так, щоб отримати круту піну. На обличчя накладають не один шар, а кілька, у міру того, як інші шари підсихають. Загалом має бути від трьох до чотирьох шарів. Через 15 хвилин змивають холодною водою.
Якщо додати в маску десертну ложку цитрусового соку - свежеполученной, - то вийде ліфтинг-ефект.
Часто для масок вибирають те, що просто знайти в домашніх умовах. Наприклад, треба взяти чайну соду і підігріти воду. Але таку маску не варто робити часто, тому що вона занадто сильно висушує шкіру. Тому варто робити один раз в 2 тижні.
Отже, ось маска проти чорних крапок в домашніх умовах, її склад простий:
- столова ложка соди,
- десертна ложка теплої води.
Щоб домогтися додаткового живильного ефекту, можеш покласти ще більшу ложку вівсянки в пластівцях.
Всі інгредієнти треба змішати, потім нанести на проблемну область масажними рухами і через чверть години гарненько змити чистою прохолодною проточною водою. Потім на обличчя треба нанести зволожуючий засіб.
А якщо додати чорний перчик?
Непогано працює так звана чорна маска проти точок в домашніх умовах. Для того щоб її приготувати, використовують мелений чорний перець - половину десертної ложки - і велику ложку сиру, приготованого на основі козячого молока.
Беруть чорний перець і розтирають його з сиром. Потім потрібно нанести на обличчя жирним шаром. Особлива точка фокусу - Т-зона. А через п'ять хвилин треба вмитися з кип'яченою водою кімнатної температури.
Желатин + тепле молоко
Можна взяти желатин - десертну ложку порошкового речовини - і тепле молоко. Якщо молока немає, то можна замінити водою. Це 8 десертних ложок.
Готується складу так. Компоненти перемішуються, поки не вийде маса з тягучою консистенцією. Її треба залишити в ємності, щоб вона набухала - близько півгодини або сорока хвилин. Після суміш ставлять на варильну поверхню і прогрівають. Треба, щоб желатин повністю розчинився.
Наноситься на обличчя складу так: точка - на лоб, точка - на ніс, точка - на підборіддя. У спокої тільки залиш брови, зону століття. Наносити на обличчя, на ділянки, де є прищі, слід пензликом і щільним шаром, можна в кілька підходів. У міру того як підсихає один шар - інший, а потім вже потрібно чекати повного висихання.
Маска знімається знизу вгору. Після цього особа протирають лосьйоном, споліскують і змащують кремом.
Чорний активоване вугілля - хороший інгредієнт
Чорний колір маски не повинен тебе налякати. Як то кажуть, клин клином вибивають. І тепер 6tu4ka.ru розповість, як зробити чорну маску в домашніх умовах.
У складі - не тільки чорний активоване вугілля. Простий домашній рецепт:
- чайна ложка порошкового желатину,
- 8 десертних ложок теплого молока,
- чорний активоване вугілля - 1 штука.
Зробити домашній склад можна так. З'єднати компоненти, тільки не чорний вугілля, щоб отримати тягучу масу, залишити, щоб вона набухала. Якщо умови дозволяють - а це десь півгодини. Потім суміш підігрівають, щоб розчинився желатин. І вже потім вводять чорне вугілля. Коли склад готовий, він наноситься на Т-зону, де є прищі. Всі інші умови ті ж, що і в попередньому рецепті.
Взагалі в склади з вугіллям можна додавати також натуральний йогурт, рожеву воду або трави - все це добре поєднується і допомагає отримати непогані результати.
Маска з глиною: домашні рецепти
Як найпростіше зробити чорну маску в домашніх умовах - беруть чорну глину, вливають в порошок воду і як слід розмішують всі інгредієнти. Готовий склад наноситься на місця, де є прищі, чорні точки. Домашній рецепт простий, особливі умови не вимагаються.
Інша маска - з оцтом, тому нею варто користуватися дуже обережно визначати. Наносити тільки туди, де є чорні крапки і прищі. У приготовлений, як в попередньому рецепті, склад вводять трохи оцту і додають пару крапельок масла чайного дерева.
Ще один цікавий домашній рецепт - додати листочок м'яти, розтертий, а також - трохи лимонного соку.
У чорний порошок глини вводять також алое або мед. Також додають маленьку ложку яблучного пюре.
І ще один рецепт на основі глиняного складу - додати рослинне масло і трохи настоянки календули.
грязьові рецепти
Домашні умови дозволяють готувати різноманітні грязьові склади. Наприклад, чорна грязьова маска проти точок в домашніх умовах може готуватися декількома способами.
- Класична. У грязьовий порошок - пару столових ложок - вливають теплу, чисту воду. І крапка. Весь рецепт. Наноситься на обличчя - туди, де є прищі - а потім змивається.
- З молоком. В порошок, приготований як і в стандартному рецепті, вливають трохи тепле молоко. Тут теж точка - ось такий простий склад. Далі накладають на шкіру.
- Ще один домашній рецепт - з маслом обліпихи і аптечної ромашкою. В порошок з чорного бруду додають по десертній ложці обліпихової олії і подрібненої аптечної ромашки.
Для того щоб шкіра обличчя радувала, потрібен щоденний догляд за нею, і домашній догляд також важливий, як салонний. А які процедури допомагають тобі? Поділися в коментарях.