Ялицеве масло для волосся
Аромат хвої завжди відрізнявся привабливістю. Почасти це пов'язано з поривом свіжості, яку дарує нам хвоя, частково - з потужними лікувальними властивостями хвойних дерев.
Народна медицина здавна високо оцінила цілющі властивості хвої. Пізніше приєдналася і косметології.
У числі таких дерев - ялиця, чиє ефірне масло сьогодні є унікальних продуктом косметології і народної медицини.
Чим же так зацікавила індустрію краси і здоров'я вічнозелена ялиця?
Вся справа в тому, що ялицеве масло - відмінний помічник у догляді за волоссям і вірний союзник в боротьбі з такими недугами як лупа і зайва жирність волосся.
І про те, як застосовують ялицеве масло для догляду за волоссям, ви дізнаєтесь із сьогоднішньої статті.
Ялицеве масло для волосся: косметичні властивості
Ефірна олія ялиці - продукт високої концентрації, і його благотворний вплив на волосся стає очевидний вже після кількох процедур.
Багатий хімічний склад ялицевої олії дозволяє застосовувати його при лущення шкіри голови, зайвої роботі сальних залоз, лупи, а також при проблемі ослабленого волосся, позбавлених сили і блиску.
Систематичне використання ефірного масла ялиці в догляді за волоссям дозволяє повернути їм колишню силу і блиск, зробити волосся шовковистим і еластичними.
А використовувати масло ялиці для волосся досить просто - їм можна збагачувати як готові косметичні засоби, так і додавати в якості активного компонента до складу власноруч приготованих масок для волосся.
Ялицеве масло для волосся: народні рецепти
-
Збагачення шампуню масло ялиці
Для однієї порції шампуню, яку Ви зазвичай використовуєте для миття волосся, досить 2-3 крапель ялицевої олії, щоб нормалізувати роботу сальних залоз і усунути жирність волосся. Рекомендований такий рецепт і при лупи, ось тільки застосовувати його потрібно систематично - 1-2 рази в тиждень курсом 10-15 процедур.
{ad1}Важливо! Занадто часте використання ялицевої олії для волосся (наприклад, при щоденному митті голови) не рекомендоване, оскільки це може спровокувати зворотний ефект і викликати роздратування шкірного покриву шкіри голови.
-
Аромарасчесиваніе з смерековим маслом
Здавалося б, не зовсім практичний рецепт, так як він виключає прямий вплив масла на корені волосся, при цьому сам аромат ефірного масла приваблює не багатьох.
Але якщо даний запах надасть для Вас прийнятним, аромарасчесиваніе з смерековим маслом є відмінною профілактикою не тільки лупи, але і, що важливо, - багатьох грибкових захворювань шкіри. Одна процедура в тиждень цілком убезпечить Вас і буде служити впевненою профілактикою.
-
Маска-масаж від лупи, стимулює ріст волосся
Оскільки ялицеве масло може застосовуватися в чистому вигляді, найпростішим способом його використання в домашніх рецептах стає поєднання ефірної композиції і базового рослинного масла. Наприклад, реп'яхової.
На 2 столові ложки злегка нагрітого реп'яхової олії додають 4-5 крапель ялицевої олії, після чого компоненти маски ретельно розмішують, дозволяючи ефірному маслу повністю розчинитися в базовому протягом 3-5-ти хвилин.
Приготовану суміш наносять на подушечки пальців і масажують голову протягом 10-15 хвилин. Потім миють голову з шампунем і рясно промивають проточною водою. Рецепт рекомендований для сухих, пошкоджених волосся.
-
Маска для зміцнення волосся
Для приготування цієї комплексної маски знадобиться 1 ложка натурального меду, 2-2 краплі ефірного масла ялиці і 4-5 столових ложок свіжого соку цибулини. Компоненти змішують до одноманітної маси, приготовану суміш втирають в коріння волосся.
Маску витримують 30-40 хвилин, попередньо закутавши голову в поліетиленову плівку. Даний засіб сприяє не тільки зміцненню волосяної цибулини, але і зупиняє випадання волосся, а також сприяє їх інтенсивному живленню, що активізує ріст волосся.
-
Маска для жирного волосся
Живильну маску для жирного і волосся, схильних до жирності можна приготувати їх жовтка курячого яйця, 2 крапель ялицевої олії і 3 столових ложок рому. Перераховані інгредієнти змішують до отримання однорідної маси, масло ялиці додають в останню чергу.
Маску втирають в коріння, залишок розподіляють по всій довжині. Змивають прохолодною або теплою водою через 20-30 хвилин.