Як правильно голити ноги в домашніх услвоіях
Депіляція за допомогою бритвеного верстата є найпростішим і дешевим методом видалення волосся на ногах.
З недоліків можна виділити хіба що частоту проведення самої процедури, оскільки видаляти волосся доводиться досить часто.
В іншому ж ніяких проблем: сьогодні існує різноманітність у виборі як верстатів, так і засобів для депіляції.
Як правильно голити ноги бритвою в домашніх умовах, щоб роздобути не просто гладку і ніжну шкіру, але ще і не травмувати її?
У скільки років голити ноги в перший раз?
Чим ближче перехідний вік у дівчинки, тим сильніше назріває питання, чи не час починати голити ноги?
Навіть якщо юна красуня зауважує, що волоски стали довшими і жорсткими, це зовсім не означає, що потрібно негайно хапатися за верстат. Чому?
Найімовірніше, названі зміни помітні лише їй.
Крім того, депіляція абсолютно точно позначиться на структурі волосяних цибулин: вдавшись до гоління одного разу, процедуру доведеться повторювати вже регулярно, адже потім, буде ще жорсткіше, та й їх зростання прискориться.
Так чи потрібно створювати собі додаткові труднощі, поки рослинність на ногах не особливо помітна?
Як правило, перехідний вік у дівчаток настає в 12 років, однак в більшості своїй це ще діти, і їм переживати про волосся на нозі (тим більше не помітних) явно не варто.
Звичайно, є винятки - наприклад, дівчатка східної національності. У східних дітей чорне волосся, дуже темні, жорсткі і густі. Цілком логічно, що такі підлітки замислюються про їх гоління, і, напевно, в цьому вони праві.
Бувають і випадки, коли дівчинці-підлітку просто необхідно мати гладкі ніжки в 12-13 років. Наприклад, якщо вона займається танцями, гімнастикою, плаванням. Зрозуміло, гладкі ніжки надають цим дітям більше впевненості, дозволяють відчувати себе комфортніше, тому можна проводити депіляцію.
Так зі скількох років голити ноги?
У 14 років тіло дівчинки вже краще сформовано, вона не здається незграбною.
У цьому віці юні спокусниці звертають увагу на хлопчиків, починають фарбуватися і надягати короткі сукні.
Мабуть, даний період є підходящим для того, щоб починати голити ноги. Та й волоски стають помітні, на дотик вони відчуваються, знаходять жорсткість.
Щоб не розвивати в юному створенні комплекси, не соромитися ходити загоряти на пляж або носити спідниці, краще визнати, що настала пора, коли необхідно доглядати за собою, за своїм тілом.
{ad1}Втім, то, коли саме починати проводити депіляцію вперше, кожна вирішує сама. Тільки не варто забувати: поголивши ноги в перший раз, доведеться робити це регулярно. І, можливо, захоплення від швидко зростаючих волосся на ногах буде не дуже багато.
Загалом, потрібно добре обдумати подібне, без перебільшення, доросле рішення.
Як проводити процедуру
1. Перед голінням важливо ретельно підготувати шкіру ніг.
Рекомендується спочатку використовувати скраб для тіла, який допоможе вашій шкірі позбутися від забруднень, відмерлих клітинок епідермісу. Після цього обов'язково распарьте її: прийміть душ або ванну. Так пори на ногах розкриються, знизиться больовий поріг при видаленні волосся, вони стануть м'якше і шкіра залишиться гладкою довше.
2. Ще один важливий етап, який дівчата нерідко пропускають (і марно) - нанесення перед голінням спеціального засобу. Це може бути як крем для гоління, так і пінка, гель і т.п. У їх складі містяться зволожуючі компоненти.
Якщо відповідного засоби немає, воно закінчилося, тоді підійде і чоловіче. Однак ні в якому разі не беріть мило, тому що найчастіше воно зневоднює шкіру, викликає лущення.
І не поспішайте, коли виконуєте процедуру депіляції. Гоління ніг потрібно проводити ретельно, спокійно, даючи засобу повністю вбратися (вам буде потрібно всього-то пара хвилин).
3. Як тільки засіб вбереться, переходите безпосередньо до гоління. Завжди видаляйте волосся в напрямку по їх зростанню, в іншому випадку ви підвищите ризик виникнення врослого волосків або травмуєте шкіру.
Намагайтеся не проводити бритвою по одному і тому ж місцю двічі, так як це також підвищує шанси на виникнення раніше перерахованих неприємностей.
4. Після закінчення видалення волосся на шкіру слід нанести будь-який зволожуючий засіб. Бажано наносити його на ще вологу шкіру. Підійде крем після гоління із заспокійливим ефектом, а можна взяти живильне молочко з різними маслами.
Який верстат краще вибрати?
Виробники станків для гоління подбали про те, щоб у вас був широкий вибір. Є й одноразові, і багаторазові, і верстати з різними насадками, які полегшують процедуру депіляції.
Більшої ж популярністю користуються саме одноразові верстати, при цьому дівчата примудряючись використовувати їх навіть не один, а кілька разів - до тих пір, поки лезо хоч трохи голить.
Але не дарма ці бритвені верстати звуться одноразових, тобто після першого гоління їх більше не можна використовувати. Тим, хто ігнорує дане правило, доведеться пізнати чимало клопоту, адже верстат травмує верхній шари епідермісу, викликає роздратування, сухість шкіри. Коли виникають такі неприємності, ніяке зволожуючий засіб не допомагає, а звинувачувати за це залишається саму себе.
Пам'ятайте: одноразові верстати настійно рекомендується міняти після першого використання, багаторазові - після трьох-чотирьох застосувань.
Одноразові бритвені верстати краще взагалі застосовувати лише під час якихось подорожей, в дорозі, в відпустці, якщо вже є необхідність.
Голити або не голити вище коліна?
Нерідко дівчата переживають про те, чи можна голити ноги вище колін, чи немає яких-небудь протипоказань? Насправді, фахівці не мають єдиної думки на цей рахунок: робити так чи ні - вирішуєте ви самі, і ніяких протипоказань немає. Втім, правил, які схвалюють це, теж не існує.
Міркуйте, виходячи з вашого особистого почуття комфорту. Якщо волосся вище коліна для вас занадто темні, жорсткі, вам соромно через них надягати міні-спідницю, то чому б їх не поголити? Ви точно собі не нашкодите.